Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, Kong12 said:

Lajkowales wszystkie jak leci jak w 1-szym poście?

Nie, akurat jak już założę to działam jak kolega wyżej, dałem może 3 lajki tylko tym, które na prawdę mi się podobały, były z max 10km i nie paliły 😂😂 reszta na nie. Oglądałem filmiki o pozycjonowaniu na tinderze, co robić, żeby profil był widoczny, ale jak masz coś nie tak ze zdjęciem to możesz się zesrać i lajków nima. One albo polubiają wszyatkie, albo żadna(ewentualnie zdesperowane grubasy)🤣. Miałem w uj profili, testowałem. O dziwo konta bez zdjęcia z fajnym opisem nieraz miały w uj lajków i par, jednak czar pryskał zawsze jak prosiły o zdjęcie to był koniec rozmowy, więc z fejkowych kont zrezygnowałem (raz tylko udało mi się wyrwać laskę i nawet na kilku spotkaniach zrobiła loda🤣). Ale przynajmniej wiem, że bajerkę mam dobrą, problem jest w zdjęciach ale bardziej to po prostu brzydka morda 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alejandro Sosa napisał:

dała dupy i mam nadzieje że się wiecej nie zobaczymy, jakie te spotkania są kurwa męczące

Współczuję. Zajmuje się człowiek rozwojem i prowadzeniem wartościowego życia, a tu beezwartościowa baba z tiderka sobie wchodzi i daje dupy i jeszcze męczy. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z Tinderem Premium (najdroższy pakiet)? Odnoszę wrażenie, że działa jak należy przez tydzień (dużo par wpada nagle), później nie widzę żadnych efektów. Zrzuca mnie pewnie na dół listy i kupuj dalej... Tylko czy to działa tak samo chujowo przy abonamentach na więcej niż miesiąc? 

 

Są gdzieś informacje na ten temat (nic sensownego nie mogłem znaleźć)? Czy to ściśle tajne jak oni te algorytmy mają zrobione. 

Ciekaw jestem takich technicznych aspektów, jak to działa przy nowym koncie/starej karcie SIM/nowej karcie SIM

 

Wjechał ktoś w temat na grubo i wie z czym to się je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2023 o 23:17, heavy27 napisał:

O dziwo konta bez zdjęcia z fajnym opisem nieraz miały w uj lajków i par, jednak czar pryskał zawsze jak prosiły o zdjęcie to był koniec rozmowy, więc z fejkowych kont zrezygnowałem

Kiedyś też tak robiłem i też przesłanie nawet najlepszych zdjęć kończyło rozmowę. Jeśli nie jesteś tajemniczym czadem kryjącym się za tajemniczym kontem, to to jest zła strategia.

 

1 godzinę temu, Alejandro Sosa napisał:

Ma ktoś doświadczenie z Tinderem Premium (najdroższy pakiet)?

Nie mam, ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś nie miał powodzenia, a później uratował go z tego jakiś pakiet.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałem to spostrzeżenie, ale widzę że na Bubble jest to samo co na innych portalach randkowych.

A o czym mowa? O laskach-podróżniczkach. Co druga tam jakieś zdjęcia z wojaży...

Czy istnieje korelacja między tym, że baba po 30 jest singielką a tym, że ma zamiłowanie do jeżdżenia po świecie?? 😜

A co do podróżniczek ;) 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

Czy istnieje korelacja między tym, że baba po 30 jest singielką a tym, że ma zamiłowanie do jeżdżenia po świecie?? 😜

Podróże takich singielek +30, szczególnie gdzieś za granicę. Zainteresowanie kobiet ostatnimi czasy dotyczą podrózy i korzystaniu z życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, spacemarine napisał:

Roksa daje 100% matchy i wychodzi numerek taniej niż pakiet gold na srinderku

Najpierw założyłem sobie konto tak jak dawniej miałem. No wtedy tak na tydzień z 4 nowe kontakty z którymi można się spotkać miałem. Teraz patrzę, za wszystko trzeba płacić, widzę jakieś polubienia. Ciężko z kimś w ogóle pogadać. Zazwyczaj same 2,3/10. Ogólnie Ukrainki bardziej skore do poznania i dosłownie plaga samotnych matek. Jak bym miał lepszy profil to może bym i coś ugrał. Lepsze zdjęcia niż wtedy miałem. Może z jakimś fajnym autem w tle i inne pierdoły do tego zakupić te pakiety. No ale nic. 

Jaja to się zaczęły jak razem ze swoją odzyskaliśmy hasło do jej starego konta... Ja pierdole, nie minęło 5 minut i nie szło nadążyć z wiadomościami i polubieniami. To jest chore. To że kobiety są jakie są to jest jedno. Ale tych chłopów do reszty pojebało. Na własne oczy zobaczyłem te simpienie. A i mówiła mi że jak wtedy w 2016 miała te konto to nie było czegoś takiego.

No w jakieś 5 minut koło 50 polubien i dobijanie do skrzynki z wiadomościami... 

 

Badoo, Tinder to ryje berety moim zdaniem. Jakieś narzędzie to jest, ale czy warto?

 

Dla kobiet te apki to dosłownie jak by dziecku dać zapałki. W sumie tyczy się to też niektórych facetów.

 

To ja się nie dziwię tym licznikom po 40-50 u jednej laski. Oj jako społeczeństwo bekniemy srogo za to w przyszłości.

 

Ja wspominam Badoo jako coś fajnego. Ludzie to jednak wszystko potrafią spierdolic.

 

Zresztą mam jeszcze parę przemyśleń odnośnie tej apki, ale na razie sobie daruję.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pietryło napisał:

Najpierw założyłem sobie konto tak jak dawniej miałem. No wtedy tak na tydzień z 4 nowe kontakty z którymi można się spotkać miałem. Teraz patrzę, za wszystko trzeba płacić, widzę jakieś polubienia. Ciężko z kimś w ogóle pogadać. Zazwyczaj same 2,3/10. Ogólnie Ukrainki bardziej skore do poznania i dosłownie plaga samotnych matek. Jak bym miał lepszy profil to może bym i coś ugrał. Lepsze zdjęcia niż wtedy miałem. Może z jakimś fajnym autem w tle i inne pierdoły do tego zakupić te pakiety. No ale nic. 

Jaja to się zaczęły jak razem ze swoją odzyskaliśmy hasło do jej starego konta... Ja pierdole, nie minęło 5 minut i nie szło nadążyć z wiadomościami i polubieniami. To jest chore. To że kobiety są jakie są to jest jedno. Ale tych chłopów do reszty pojebało. Na własne oczy zobaczyłem te simpienie. 

 

Badoo, Tinder to ryje berety moim zdaniem. Jakieś narzędzie to jest, ale czy warto?

Ja mam beke z tych apek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno konto już usunąłem, koniec eksperymentu. Pała goryczy przegięła się jak jakiś typek zaproponował "związek typu cucold".

Swoje jeszcze mam. Wziąwszy pod uwagę fakt nie wykupienia żadnych pakietów, mieszkania na zadupiu i przygotowanie średnio atrakcyjnego konta mimo wszytko jakiś potencjał tam jest, ale nie wiem czy warto. Najlepiej chyba mieć jakąś paczkę znajomych i razem ogarniać balety czy inne atrakcje. Badoo, Tinder może być suplementem, ale to pewnie wszyscy już do takich wniosków doszli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, SamiecGamma napisał:

Pani, która ceni sobie wartościowe relacje.

 

No ja na Tinderze trafiłem 40 letnią dziewicę z 2 dzieci. Ale twarz znajoma to pewnie z 5 lat temu już tam była będąc w małżeństwie. Przygody ją nie interesują bo ona czeka na tego jedynego żeby mu się oddać :D Jak ją trochę podenerwowałem to mi napisała że takiego jak ja to może mieć do seksu codziennie innego. 

Logika kobiet :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/27/2023 at 4:50 PM, Garrett said:

 

Czy istnieje korelacja między tym, że baba po 30 jest singielką a tym, że ma zamiłowanie do jeżdżenia po świecie?? 😜

 

Jest. Mam taką koleżankę lvl 38. Niezbyt urodziwa, z problemami typu epizody depresyjne. W pl nie mogła znaleźć faceta, bo celowała w wyżsiejszą półkę i żaden nie był godzien. Po 30 nieco zgorzkniała, a po 35 zaczęła jeździć po egzotykach, bo, cytuję, "czuję się tam doceniana jako kobieta". Poza tym na fejsie jest ostry ból dupy koleżanek, a to zawsze +100 do ego. 

1 hour ago, SamiecGamma said:

Pani, która ceni sobie wartościowe relacje. Plus za przyznanie się do bembelka. Ale i tak beka w uj 😅

 

dc0ab7341bf46.jpg

 

Zapytaj kto pieluchy zmieniał jak studiowała. 😁 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.