Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, krzaki napisał:

Miałem w sumie z kilkanaście matchów, z paroma dziewczynami sensownie dało się pogadać. Niestety nie za bardzo miały czas się spotkać i grzecznie mnie spławiły ale podniosło mi to samoocenę i zmieniło moje osobiste nastawienie do relacji d-m.

 

46 minut temu, nihilus napisał:

Nie chcę Ci psuć tego samopoczucia, ale pisanie nic nie znaczy. Zostałeś zlany, nie chciały się z Tobą umówić podając byle pretekst. A Ty się cieszysz.

 

@nihilus Nie wiem, czy kiedykolwiek miałeś tę apkę, całkowicie zdominowaną przez kobiety, przesiewają facetów przez drobne sito, skoro @krzaki miał kilkanaście par to już dobry wynik, który może poprawić samocenę. Sam zrobiłem podobnie jakiś czas po rozstaniu, bardziej w celu sprawdzenia moich sił na rynku po tych kilku latach. Samoocena poszła w górę, wyjebałem apkę i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje doświadczenia. Próbuje zrozumieć jak działa od wewnątrz Badoo. Miałem coś w rodzaju ghostingu. Dużo nie napisaliśmy, raptem kilka zdań, wszystko miło kulturalnie, nie było żadnych tematów zarobkowych itp., a za jakieś dwie godziny widzę że konto dziewuszki zostało usunięte. Pytanie brzmi, czy tak wygląda zablokowanie kogoś, że ten widzi konto usunięte, czy pannie coś odbiło i faktycznie usunęła?

Inna sytuacja. Napisałem do jednej, widzę w aplikacji, że mnie odwiedziła, a później znika i informacja, że mnie odwiedziła i tekst jaki do niej napisałem. Blok?

Jeszcze jak mnie badoo podnosi na duchu, informując, że wyświetliło mnie dziś 100 babek(w chybił trafił czy tam w okolicy, nie wiem) a odwiedziło bodaj 3, polubiło 0... I to dzięki kupieniu dodatkowych wyświetleń... Wierzyć tym informacjom czy ściema, a może problemem jest to że nie jestem chadem...

I dlaczego w chybił trafił wyświetlają mi się zwykle laski od 7/10, u których nie mam szans? Układ nagrody? No bo nie powiem, uzależnia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/12/2023 at 11:28 AM, krzaki said:

Wiedziałem to już zakładając tam konto, dlatego byłem uprzedzony i na nic się nie nastawiałem więc nie zabolało mnie to zlanie. Buduję swoją samoocenę praktycznie od zera więc paradoksalnie to doświadczenie pomoże mi w realnym życiu. Jak się zastanowię nad tymi laskami to może rzeczywiście były z jednej albo drugiej kategorii. Przyznam, że przez chwilę się łudziłem, dzięki za rozwianie naiwnych wątpliwości.


Budowanie samooceny na opinii i zależności innych może być złudne. Będziesz zależny od tego co inni zrobią (nie zrobią), powiedzą itd.

Poznaj siebie, swoje słabości, pokonuj je. W ten sposób zbudowane poczucie własnej wartości jest nie do zniszczenia przez innych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorry napisał:

Panowie słyszeliście coś już o CubidBot

Ot ciekawostka.

 

Trzeba powiedzieć wprost, że to niestety kolejny sposób na drenowanie pieniędzy od desperatów.

 

Jeśli ktoś potrzebuje bota, żeby zainicjować kontakt i się umówić, to jak ma skutecznie poprowadzić dalszą relację?

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.11.2016 o 14:50, Długowłosy napisał:

Dla bardziej ambitnych polecam narzędzie do testów A / B i rozesłanie tego po randomowych kobietach z interesującego Was obszaru świata (ruch / głosy można kupić na giełdach tego typu rzeczy).

jak coś takiego znaleźć sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperyment na badoo Filipiny vs Tajlandia: w Tajlandii dużo ladyboyów, i jak na złość jaki ladyboy wygląda lepiej niż niejedna p0lka. Atutem kobiet w Tajlandii są często duże piersi, minusem - dużo więcej ulanych bab niż w Filipinach. W Filipinach jest powiedzmy 1-2 na 20, w Tajlandii wygląda to dużo gorzej. Dużo samotnych matek itd czyli jak wszędzie starsze i przechodzone szukają księcia z bajki na portalach. W Tajlandii też gorzej z językiem angielskim. Jest jeszcze muzułmańska Indonezja ale nie bawiłem się z tym, jak ktoś chce kobietę to obecnie jedynie działanie na żywo albo lot na Filipiny i kupienie żony, a wybór jest tak duży że aż za duży.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne opowieści z tinderowej krypty, młoda ładna studentka z dużego miasta i jej opis, wait for it:

"Lubię aktywny tryb życia, dobre jedzenie i ciekawe towarzystwo, czyli dużo ćwiczę, dużo jem i dużo gadam :) Uwielbiam poznawać nowych ludzi wartych uwagi - wysłuchać ich, dowiedzieć się o ich przeżyciach, doświadczeniach, poglądach, podyskutować. Nie toleruję ludzi którzy dużo piją, palą i przeklinają Nie szukam stałej relacji. Skoro dotarłeś aż tu, musisz wiedzieć, że jestem w otwartym związku, więc jeśli złapiemy dobre flow, możemy być FWB. A może po prostu poszukujesz najlepszej kumpeli?"

 

Najlepsza kumpela do ruc**ia...

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spacemarine napisał:

Kolejne opowieści z tinderowej krypty, młoda ładna studentka z dużego miasta i jej opis, wait for it:

"Lubię aktywny tryb życia, dobre jedzenie i ciekawe towarzystwo, czyli dużo ćwiczę, dużo jem i dużo gadam :) Uwielbiam poznawać nowych ludzi wartych uwagi - wysłuchać ich, dowiedzieć się o ich przeżyciach, doświadczeniach, poglądach, podyskutować. Nie toleruję ludzi którzy dużo piją, palą i przeklinają Nie szukam stałej relacji. Skoro dotarłeś aż tu, musisz wiedzieć, że jestem w otwartym związku, więc jeśli złapiemy dobre flow, możemy być FWB. A może po prostu poszukujesz najlepszej kumpeli?"

 

Najlepsza kumpela do ruc**ia...

Coraz więcej kobiet z takimi opisami na portalach społecznościowych. Kiedyś się takie dziewczyny nazywały puszczal***e a teraz otwarty związek lub FWB :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spróbowałem sobie jako gość powiedzmy 6/10. Sylwetkę mam zadbaną, bo siłownia i +10 kilo w mięsień poszło.
Pierwsze 2 tygodnie 8 par, nawet 2 kobitki subiektywnie 6,7/10 reszta 5/10.
Teraz jednak standard czyli nic xD. Jestem ciekawy na czym polegają algorytmy, które w 3/4 przydzielają jakieś zagraniczne laski, ktoś wyjaśni? Niezbyt się zagłębiałem w działanie aplikacji, bo prawdę mówiąc najgorsze co chyba można to tryhardować i się silić, ale skoro są narzędzia to można sprawdzić, a nóż się ktoś ciekawy trafi.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany jak ostatni raz próbowałem miałem jakoś ponad 100 par na tinderze, ale też na nic sensownego mi się nie przełożyło.

 

Żeby konkretnie działać trzeba mieć setki par i realnie dobre smv, żeby dziewczyny chciały się umawiać.

 

Mógł mi z tego wyjść jeden LTR z panną 3.5/10, ale oprócz kiepskiego wyglądu miała jeszcze kilka nieatrakcyjnych cech, więc zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, VenomDch napisał:

Też spróbowałem sobie jako gość powiedzmy 6/10. Sylwetkę mam zadbaną, bo siłownia i +10 kilo w mięsień poszło.
Pierwsze 2 tygodnie 8 par, nawet 2 kobitki subiektywnie 6,7/10 reszta 5/10.
Teraz jednak standard czyli nic xD. Jestem ciekawy na czym polegają algorytmy, które w 3/4 przydzielają jakieś zagraniczne laski, ktoś wyjaśni? Niezbyt się zagłębiałem w działanie aplikacji, bo prawdę mówiąc najgorsze co chyba można to tryhardować i się silić, ale skoro są narzędzia to można sprawdzić, a nóż się ktoś ciekawy trafi.
 

Polega to na tym, byś cały czas szukał i płacił za aplikację, a nie znajdował sobie dziewczynę. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 10:01, DOHC napisał:

Dużo samotnych matek itd czyli jak wszędzie starsze i przechodzone szukają księcia z bajki na portalach.

 

Akurat dużo popisałem z dziewczynami z Tajlandii i też trafiłem dużo samotnych matek. Mało tego są tam w większości buddyjki więc zdradzają na potęgę. 

Ładnie to było wyjaśnione u Romana:

 

 

Nawet nie kryły się z tym że wcześniej spotykały się z turystami. Ale przynajmniej miło było popisać i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2023 o 20:52, VenomDch napisał:

Też spróbowałem sobie jako gość powiedzmy 6/10. Sylwetkę mam zadbaną, bo siłownia i +10 kilo w mięsień poszło.
Pierwsze 2 tygodnie 8 par, nawet 2 kobitki subiektywnie 6,7/10 reszta 5/10.
Teraz jednak standard czyli nic xD.

Bo już cie wszystkie przeswajpowały. 6/10 czy 1/10 to już na tinderach niewielka różnica.

Faceci, żeby mieć branie to muszą być  8-9/10.

 

Statystyki kobiet na tinderze wyglądają w tym stylu:

4pesryix6noa1.jpg

 

;)

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BumTrarara napisał:

Bo już cie wszystkie przeswajpowały. 6/10 czy 1/10 to już na tinderach niewielka różnica.

Faceci, żeby mieć branie to muszą być  8-9/10.

 

Statystyki kobiet na tinderze wyglądają w tym stylu:

4pesryix6noa1.jpg

 

;)

 

 

Dzięki za info, jakby nie jestem zaskoczony, bo logika podpowiada, że już nawet dobry wygląd to za mało skoro jesteś w jednej kartotece z czadami.
Wybór wtedy dla kobiet jest dość oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.