Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie... Tindery Tinderami ale weźcie ruszcie się z domu do jakiejś galerii, na jakiś koncert rockowy, na ulicę, etc. Tyle jest możliwości by poznać kobietę. Na tych całych portalach to albo atencjuszki albo  samotne matki z dziećmi albo panny co świetność miały za sobą jakieś 30 kg. temu.

 

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett

Sensowniej to za bardzo nie miałem, ale ja się też bardzo nie staram. Poza tym pierwszy się nie odzywam.

 

Wczoraj zaś jedna pacjentka odpisała mi po miesiącu.

 

Pewnie jej się wykruszył ktoś inny i przebiera w starych opcjach.

 

Inna sytuacja. Piszę do mnie młoda ponad 10 lat młodsza dziewczyna: "Mam nadzieję, że się odezwiesz."

No to się odezwałem... I co, po 2 wymianach myśli rozmowa z jej strony schodzi na wiadomości pokroju xD xD xD

 

Zabawiaj mnie i tyle...

Edytowane przez suski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężary. Tak szczerze odkąd mam konto (jakieś 2 tygodnie) to ustawiłem się tylko z jedną dziewczyną. Dwukrotnie. Najczęściej jest tak, że nie mam ochoty ich zabawiać. Druga sprawa: coś tam popiszę, przejdę na insta a tam rozczarowanie. Nie ma co się spinać. Odświeżam co jakiś czas i może będzie złoty strzał ?

 

Bardziej traktuję to jako fun, ćwiczenie flirtu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie ostatnio tinderka, bo nie mam czasu na poznanie kogokolwiek i wnioski są słabe. Sam robię dosyć spory przesiew - nie lajkuję lasek z jednym z zdjęciem albo dziewczyn z samymi zdjęć twarzy. Do tego odpada każda z opisem "nie piszę pierwsza", "LGBT" i ogólnie z pretensjonalnym czy karynowatym wyglądem.

Wnioski są następuje: 90% użytkowniczek w opisie netflix i podróże. Napisałem do prawie każdej sparowanej. z 70-80% odpisało, ale większość z nich nie wyraziła chęci do dalszej dyskusji - lakoniczne odpowiedzi, brak pytań zwrotnych, a ja w zabawianie czy bycie lokajem się nie bawię. Nawet jeżeli rozmowa była dłuższa to może 2-3 dziewczyny ze wszystkich same napisały ponownie. Mam wrażenie, że straszne rozpieszczenie panuje na tym portalu i dziewczyny są zalewane wiadomościami, propozycjami itd. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ramach treningu założyłem konto na sympatii bez zdjęcia i pisałem do pań również bez zdjęcia. Dość szybko trafiłem na jakiś ewenement, bo od 3 tygodni pisze sobie z nią i codziennie odpisuje na prawdę rzeczowo i wyczerpująco. Tylko zastanawiam się co tu robić, bo powoli kończą mi się pomysły o co dalej pytać. Ogólnie to łatwiej mi utrzymać kontakt z dziewczynami +25 niż tymi w moim wieku (~20 lat), mimo że jakoś specjalnie nie ściemniam w tych wiadomościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/3/2019 at 11:35 AM, Garrett said:

Nie ma to jak zobaczyć na Badoo pannę z która się spotkało raz jakis czas temu.... Te same fotki co prawie rok temu... :P Czyli nadal szuka. Zazwyczaj ciężkie charakterki to są z tego co widzę.

Za bardzo wybrzydzają, a poza tym faceci z czasem się na nich poznają pewnie i ewakuują się...

Większość z tych lalek jest po rozstaniu i "mści się" na misiu obrabiając cock carousel. 

Są też takie, które szukają księcia lub szejka i są, jak jeden z braci to napisał, w permanentnym trybie oczekiwania. Oczywiście do czasu, gdy przyjdzie jebnąć w ścianę - standard.

 

22 hours ago, Garrett said:

Czy często się Wam zdarza na tindrze, badoo itp. sensowna rozmowa z atrakcyjną kobietą? I nie mam tu na myśli jakiejś plastikowej lali, ale kobiety która ma normalne fotki i wygląda na nich pięknie?

Dwa razy w ciągu dwóch lat. Można uznać to za błąd statystyczny. 

Za to zlewki, księżniczkowanie lub elementarny brak kultury to około 50% przypadków. 

Za dużo atencji i samców-podnóżków na Tinderku powoduje, iż paniom odwala całkowicie. A potem jest rzecz jasna w dalszej kolejności "szukam tylko poważnej relacji"(tutaj trzeba spierdalać lub być mistrzem manipulacji aby stawić czoła manipulacjom pani, która szuka jelenia po tym, jak się wyszalała i postanowiła, że będzie teraz porządna :D ) "gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?", "jestem silną i niezależną kobietą" itd.

21 hours ago, trop said:

Ludzie... Tindery Tinderami ale weźcie ruszcie się z domu do jakiejś galerii, na jakiś koncert rockowy, na ulicę, etc. Tyle jest możliwości by poznać kobietę. Na tych całych portalach to albo atencjuszki albo  samotne matki z dziećmi albo panny co świetność miały za sobą jakieś 30 kg. temu.

Ten wątek jest o Badoo i Tinderch. Umiesz czytać?

5 hours ago, JohnyKakao said:

Tylko zastanawiam się co tu robić, bo powoli kończą mi się pomysły o co dalej pytać.

Spotkać się. Powinieneś był to zrobić już 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, trop napisał:

Ludzie... Tindery Tinderami ale weźcie ruszcie się z domu do jakiejś galerii, na jakiś koncert rockowy,

Ta bo wystarczy wyjść z domu, czy na koncert i wszystkie Twoje ? Jak się nie spodobasz i nie trafisz do dziewczyny gadką to będzie to samo na koncercie, czy na ulicy w stylu "mam chłopaka" czy "nie jestem zainteresowana". Miejsce to kwestia, drugo czy trzeciorzędna. Każdy orze jak może, apki randkowe mają swoje plusy, aczkolwiek też zauważam coraz większe rzesze zblazowanych niewiast, popsutych od atencji i bez kontaktu z rzeczywistoscią, z którymi nie pogada się.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 11:35, Garrett napisał:

Nie ma to jak zobaczyć na Badoo pannę z która się spotkało raz jakis czas temu.... Te same fotki co prawie rok temu... :P Czyli nadal szuka. Zazwyczaj ciężkie charakterki to są z tego co widzę.

Za bardzo wybrzydzają, a poza tym faceci z czasem się na nich poznają pewnie i ewakuują się...

 

A dej pan spokój! Masa mamusiek tam jest ?

 

 

Fotka u mnie to już historia, raz z ciekawości to założyłem i po niecałym tygodniu skasowałem, i nigdy więcej nie wrócę. Co mogę o tym powiedzieć, większość głosów dostałem na NIE, choć i ja sam w większości dawałem na nie, więc pewnie się mściły te Panny bo łatwo to zweryfikować po średniej, albo Ci spadła albo wzrosła. Skończyłem na ocenie lekko poniżej 7 czyli niby nie tak najgorzej w sumie, mimo to sporo osób przegląda ten twój profil, co dziwne faceci, prawdopodobnie geje też głosują, a i widziałem trochę osób z Badoo xD Niektóre to mają na każdym portalu konto chyba xD

Wróciłem na razie do Tindera, a tam zawsze dla mnie odmiana bo sam dostaję polubienia, że nie muszę grać zbytnio , tylko że przeważnie z większością nawet nie popiszesz, aż trafi się taka z którą można. 

 

Propo patrzenia na osoby z którymi pisałem czy się spotkałem na Badoo np. to zawsze mam dylematy, o ile kogoś doceniam ale nam nie wyszło z różnych powodów to zawsze się zastanawiam przy głosowaniu np :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BrightStar napisał:

Ta bo wystarczy wyjść z domu, czy na koncert i wszystkie Twoje

Nie spłaszczaj tematu. Jak podejdziesz powiedzmy do 10 kobiet dziennie, powiedzmy przez tydzień to nie ma chuja byś nie wyrwał choć jednego nr.tel.

 

Już nie mówiąc o takich miejscach jak koncert gdzie kobiet jest mnóstwo.

 

Troszkę wniknąłem w temat. A mianowicie wczoraj dołączyłem do jednej z grup FB (to dopiero spierdolina) o charakterze randkowym w celach poznawczych.

Wysyła fotkę jedna panna. Tak gdzieś z 20 kg.nadwagi. Taka z 2/10. A tu pod zdjęciem kilkadziesiąt komentarzy rycerzy(!) typu- "Ale piękna", "Jesteś cudowna" "Super wyglądasz" "Zakochałbym się w tobie". Kurwa!!! Myślałem że się na to zerzygam. Jacy pier...desperaci i rycerze!!!!! Wręcz ohyda i wstręt. Od razu opuściłem grupę.

Nie chcę mieć z tym gównem nic wspólnego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sympatii konto od dwóch tygodni. Opis skomponowałem głównie w oparciu o pierwszy post dodając prawdziwe informacje o sobie, zainteresowaniach i oczekiwaniach.

Jestem fotografem więc zrobiłem sobie dobre zdjęcie - odpowiednia poza, mimika twarzy, stylizacja, dobrze dobrane światło, postprodukcja.

Jest ogień!

Baby piszą, co 8-10 odwiedzająca mój profil sama pisze do mnie zaczepnie...

Wysyłam też krótkie ale zwięzłe wiadomości zachęcające do oceny mojego profilu - 50% odpisuje i aktywnie prowadzi konwersacje... Niestety ich poziom pozostawia wiele do życzenia...

Umówiony jestem na dwie kawy z dobrze rokującymi damami. Muszę tylko odpowiednio to rozegrać, gdyż zamierzam je wyłącznie wychędożyć...

Edytowane przez CornelCampbell
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, azagoth napisał:

Za dużo atencji i samców-podnóżków na Tinderku powoduje, iż paniom odwala całkowicie. A potem jest rzecz jasna w dalszej kolejności "szukam tylko poważnej relacji"(tutaj trzeba spierdalać lub być mistrzem manipulacji aby stawić czoła manipulacjom pani, która szuka jelenia po tym, jak się wyszalała i postanowiła, że będzie teraz porządna :D ) "gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?", "jestem silną i niezależną kobietą" itd.

A jak pani jest autentycznie ładna, ma 30+, pracuje w kropo, podróżuje i robi fitnessy to mamy mieszankę wybuchową. Już chyba wolałby kurę domową.

Wiadomo że przy takiej damie to samoocena nam rośnie i mamy duże poczucie przyjemności, ale na dłuższą metę na pewno trudno utrzymać taką relację...

39 minut temu, CornelCampbell napisał:

Umówiony jestem na dwie kawy z dobrze rokującymi damami. Muszę tylko odpowiednio to rozegrać, gdyż zamierzam je wyłącznie wychędożyć...

Co za świnia :D Jak tak można!????!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JohnyKakao napisał:

trafiłem na jakiś ewenement, bo od 3 tygodni pisze sobie z nią i codziennie odpisuje na prawdę rzeczowo i wyczerpująco.

RESPECT!

9 godzin temu, JohnyKakao napisał:

Tylko zastanawiam się co tu robić, bo powoli kończą mi się pomysły o co dalej pytać.

Nie wiem...
No z pewnością nie zapytać o to, gdzie i kiedy się spotykacie.
To stanowczo zbyt wczesne. Myślę, że szanująca się dziewczyna nigdy takiej śmiałości nie zaakceptuje.
Pierwsze spotkanie myślę tak... po roku? No najwcześniej.

 

JPRDL...

 

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JohnyKakao napisał:

Tylko zastanawiam się co tu robić

hmmm ja to bym kwiaty wysłał :) Co jeszcze.... romantyczny weekend w górach?! Tylko ty zapłać. Broń Cię Boże nie żadaj pieniędzy od niej, Żeby nie było, że jesteś egoistą! Gumek nie bierz. Dla tej chwili, warto czekać do ślubu ;) 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PanDoktur napisał:

Mam wrażenie, że straszne rozpieszczenie panuje na tym portalu i dziewczyny są zalewane wiadomościami, propozycjami itd. 

To nie wrażenie, ale fakt, osobiście winie media i osobników płci męskiej za taki stan rzeczy, nawet jeśli jakimś cudem trafisz ''szóstkę'' to masz nie lada wyzwanie aby zmienić jej myślenie, bo przez postępowanie pierdolonych rycerzy do momentu kiedy trafiła na Ciebie, taka niunia nie przyzwyczajona jest do tego że stawiasz wymagania, opierdalasz, nie stawiasz jej na piedestale, dlatego długo relacją się nie nacieszyć, bo dziunia prosto i zwyczajnie spierdoli tam gdzie jest wygodniej :) .

 

Oczywiście nie generalizujmy, ale to częsty przypadek, no bo Ona nie musi, jej się kładli pod stopy, owszem może dać Ci dupy bo będziesz ten wyjątkowy i Twoja postawa może ją na początku kręcić, ale wrodzone lenistwo Pań weźmie górę i wróci do szmacenia osiedlowego Janusza :D .

 

Czasami Panie rezygnują, bo za wysokie progi jesteś, za mocny, nie dasz sobie wejść na głowę, masz zasady, Ona nie chcę, bo nie może Tobą manipulować, to jak drzazga we fiucie.

 

Ogólnie rzecz biorąc Panie są kurwa nudne jak flaki z olejem, ale to wina białych rycerzy, których złe postępowania i tego konsekwencje stawiam na równi z postępowaniem dyktatorów, bo to oni doprowadzili do tego że Panie nigdzie indziej w historii nie są tak traktowane jak są, co przekłada się wręcz na patologiczną roszczeniowość, księżniczkowatość, wyniosłość, dodaj do tego cechy wrodzone Pań, które są jak gleba, na której to wszystko rośnie niczym chwasty i mamy świetny kogiel mogiel, który doprowadza społeczeństwa do tragedii i odbija się rykoszetem na nas, bohaterach tych czasów.

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BrightStar napisał:

Miejsce to kwestia, drugo czy trzeciorzędna. 

No właśnie chyba w tym rzecz, że nie jest to "kwestia drugo czy trzeciorzędna". Po pierwsze, wychodzą kobiety które mogą a nie są uwiązane jak pies do budy. Po drugie każde takie wyjscie wymaga jednak  minimum wysiłku a w niektórych miejscach po prostu wymusza okreslone zachowanie i tym samym pokazuje zainteresowanie kobiet (często zbiezne z naszymi). Mamy więc możliwość zaobserwowania reakcji a może nawet słyszenia szczątkowej choćby refleksji na temat tego co się zobaczyło lub usłyszało. Nie jest to łatwe dla żadnej ze stron, ale na dzień dobry taka selekcja jest potrzebna. Naprawdę szukanie kogoś wymaga sporo pracy a nie brania i zadowalania sie tym co co akurat podleci. Moim zdaniem Tinder i Badoo są stworzone głownie z myślą o kobietach "po przejsciach" często z dziecmi. Tym samym to  raczej oręż emancypacyjna ( nie mylic z emancypantkami)  zrównująca szanse takich po przejściach z takimi które nie maja bagażu,  niz dobre narzedzie, coś z czego może sensownie skorzystac mężczyzna (moze poza marginesem tzw. "popychaczy")

Edytowane przez Personal Best
stylistyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzysta/korzystał ktoś z Was poza Polską z Tindera ?

Siedzę w Niemczech i zauważyłem zupełnie coś innego niż byłem w Polsce.

W Polsce co chwile jakiś match, a tutaj rzadziej..  nawet bardzo rzadko..

Inne nastawienie naszych "Karinek" niż niemieckich Jessic.

Wiadomo morda niewyjściowa robi swoje ?, ale czy u Was też jest taka tendencja ? Czy może

oni tak nie korzystają z tego jak my w Polsce.

 

P.S nie mieszkam na żadnym zadupiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JohnyKakao napisał:

. Jak się zabrać do tego spotkania? Najpierw musiałbym uzyskać od pani zdjęcie żeby zobaczyć jak wygląda, a potem wyjaśnić że cyfry w moim nicku to mój wiek tylko o 11 lat mniej. 

@azagoth @Tomko @Pytonga i reszta braci, wytłumaczcie panu o co kaman?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.