Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Używam Tindera od kilku miesięcy. Sama aplikacja jest ok..robi to co powinna. Kobiety są po prostu trudne i trzeba się z tym pogodzić. Frustracja w niczym nie pomoże..trzeba się uczyć jak się z nimi obchodzić..próbować do skutku..nie ma innej drogi żeby mieć kobietę i być z nią szczęśliwym. Zaczynać od brzydszych żeby się w ogóle oswoić..czyli nie ma najmniejszego sensu startować do laski ładnej nie mając doświadczenia. Na Tinderze lajkować tylko laski z którymi widzimy realne szanse nawiązania znajomości czyli sensownie dobrać wiek, odległość, i ich urodę do naszych możliwości i cierpliwie czekać..nie ma co liczyć na farta, że jakaś ślicznotka nas zalajkuje..nawet jeśli to zrobi to bez oczekiwań, że coś z tego będzie, a nawet jeśli jakimś cudem da nam szansę bo i tak się zdarza..to itak sami to zchrzanimy w trakcie relacji. Laski które chcą się tylko zabawić szukają na Tinderze tylko chadów, więc jeśli się nim nie jest należy zapomnieć o ONS i FwB ..widziałem mnóstwo sugestywnych zdjęć i opisów a itak gdy lasce się zasugerowało coś niezobowiązującego to był koniec.. także nie należy nigdy tego sugerować..chyba że sama to zasugeruje, ale czesto to jest podpucha żeby zachęcić faceta do inwestowania w nią czasu i atencji. Moje dowiadczenie jest takie, że każda nastepna laska którą poznaje czy to w necie czy na żywo jest coraz lepsza dla mnie i coraz lepiej wiem czego u kobiety szukam, także radzę się nie nastawiać na żadną poznaną laskę jak na to jedyną. Uczcie się na własnych błędach i  nie bójcie się ich popełniać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toranaga napisał:

Konto na fotce.

Panna 2/10 z wyglądu plus dwójka dzieci, w chacie jak w oborze  ma około 8 w rankingu to zdębiałem.

Co jest z tymi facetami?

 

Stulejarze wszystkich województw łączą się na tego typu portalach i efekt jest taki, jak opisałeś. 

 

Łatwiej jest napisać jakiś prostacki tekst do nieznanej dziewczyny z neta, niż zagadać w realu.

 

Nie żebym kogoś obrażał, bo "normalne" chłopaki też pewnie są obecni na tych portalach.

 

Sam jeszcze kilka lat temu pisałem do dwóch NIEZNANYCH dziewczyn na sympatii wręcz listy miłosne... Jak sobie o tym przypomnę to rzygać mi się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem duży wysyp teraz kobiet. Na moim zadupiu się pojawia około 20 nowych dziennie ?

 

Ogolnie mam konto z dobrym opisem bez zdjęcia. Gadka idzie dobrze a jak przychodzi moment pokazania zdjęcia, laskom odwala (wcześniej też je trochę nakręcałem) wtedy już się zaczynają otwierać i chyba moczyć, jedna mi otwarcie przyznała, że jest nimfanką i teraz gadaliśmy o jej zbiorze dildosów i zatyczek ??, ale 34 lata to trochę średni temat. Oczywiście konto ma bez zdjęcia i z opisu cnotka typu, że kobieta to nie wygląd a charakter i dobra dusza czy ki uj haha. Większość zaś jest młodych tak do 25 lat, też konkretny temat mam z 21 latką już miałem zdjęcia tego i owego ?

 

Powiem tak, podstawa dobre zdjęcie jak tutaj koledzy mi doradzali, wcześniej że słabym zdjęciem kontakt szybko się urywał, teraz widać, że same są zainteresowane i chcą podtrzymywać rozmowę,.

 

Drugi temat też święty, traktować kobiety jak typowe istoty gorsze od nas i z nastawieniem tylko do ruchania, tak wiem jak to brzmi, ale inaczej się po prostu NIE DA. Nie ważne czy chcesz związku czy tylko seksu  , raz pokażesz, że ci zależy czy coś w tym stylu i jest koniec. Teraz z tą 20tką, zaczęła mnie podpuszczać, że i tak mi nie da itp. miałem ją niby przekonywać, ogólnie zaczął się cyrk. Stary ja, pewnie by odjebał jakieś białorycerskie akcje, nowy ja? Po prostu ją wyśmiałem, że to ja wybieram kogo rucham i jak, takie wiecie głupie pyerdolenie ? w efekcie już mi pisała, że chyba nie wytrzyma do końca kwarantanny i dostałem fajne zdjęcie tyłeczka ??

 

Nie odbierzecie tego jako chwalenie, jestem rok na tym forum i po prostu obrzydziliście mi kobiety ?? Dosłownie, teraz to drugie podejście do tindera i już wiem, że nie chcę mieć z nimi nic wspòlnego ;/ jeśli tylko jesteś w typie kobiety, wystarczy zrobic trochę komfortu, że jesteś normalny a potem po prostu traktujesz ją jak szmatę i ona robi co chcesz ? nic nowego nie odkryłem, o tym jest to forum i to Marek tłucze nam do łba ? ale poważnie, wolę spokojne życie i zajmowanie swoimi pasjami, niż użerać się z kimś po to żeby wsadzić kawałek mięsa w drugie mięso? bo poza matriksem widać, że kobieta nie nadaje się do niczego innego, bał bym się chyba nawet zasnąć obok takiej modliszki haha  Ta młoda zaś do mnie pisze teraz, zaraz jej dam zakaz do końca pandemii ?

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze jak była nasza klasa popularna chyba z 12 lat temu to podrywałem wtedy tam...

Zagadywałem nawet do takich co mieszkały daleko ode mnie...Teraz się z tego śmieję, ale wtedy jednej dziewczynie pisałem wiersze i super komplementy ha ha

Pamiętam, że mi obiecywała kiedyś się spotkamy tylko staraj się z tymi komplementami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem teraz z tą jedną przez tel, kurwa no nie czuję tego klimatu, niby gadka się klei itp. ale jakoś na siłę muszę to wszystko robić, omijać te wszystkie testy i cały czas się pilnować z ramą, przez to trochę sztywno mi to wychodzi i nie bawię się rozmową ? jeszcze pali/maryśka i dowiedziałem się jak ją murzyn ruchał i jakieś lizania z imprez, pany ja wymiękam ? to chyba nie dla mnie jednak zabawa, zaraz pałka mięknie od takiego czegoś. Muszę się pogodzić z tym, że himalajki nie znajdę, a z taką tylko bym się chyba dogadał ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, heavy27 napisał:

ale poważnie, wolę spokojne życie i zajmowanie swoimi pasjami, niż użerać się z kimś po to żeby wsadzić kawałek mięsa w drugie mięso? bo poza matriksem widać, że kobieta nie nadaje się do niczego innego, bał bym się chyba nawet zasnąć obok takiej modliszki haha  Ta młoda zaś do mnie pisze teraz, zaraz jej dam zakaz do końca pandemii ?

Bardzo mądre słowa, jednak trzeba pierw trochę posmakować tego wsadzania kawałka mięsa w drugie mięso by dojść do takich wniosków. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, heavy27 napisał:

bał bym się chyba nawet zasnąć obok takiej modliszki haha

Mnie najbardziej rozwalają laski, które mocno się potrafią podjarać na początek, rozmowa leci perfekt, nic nie musisz nawet gadać, jak laska się nie odzywa przez 30 min to jak wróci do rozmowy to wręcz przeprasza, że nie mogła odpisać, dwa dni później ciszaaaa :D Kilka razy się już z tym spotkałem i ciągle nie mogę się nadziwić takiemu skakania z kwiatka na kwiatek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, radeq napisał:

że nie mogła odpisać, dwa dni później ciszaaaa

Po prostu za długo piszesz, trzeba się spotkać, albo narobić jej nadziei na spotkanie a potem odwołać, tu i tu mamy emocje :P Teraz tak zrobiłem i pisze dalej, ale ja mam podejście już olewające. Nie zależy mi, przecież się nie będę w pandemię spotykał, jak poczeka do końca, to znaczy, że jest warta ?

 

Chyba, że wszyscy zdechniemy na zarazę i się uwolnimy od tych dup :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, heavy27 napisał:

Powiem tak, podstawa dobre zdjęcie jak tutaj koledzy mi doradzali, wcześniej że słabym zdjęciem kontakt szybko się urywał, teraz widać, że same są zainteresowane i chcą podtrzymywać rozmowę,.

Tylko że do dobrego zdjęcia trzeba mieć dobry ryj i mam tutaj problem :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem w innym temacie-  założyłem z ciekawości konto z imieniem żeństkim i jednym zdjęciem (czarne tło).

Po 2 dniach: 64 pary, 23 wiadomości.

Wydaje mi się zatem że nie jest zbyt rozsądne analizowanie swoich szans w realnym świecie, na podstawie powodzenia na tinderze

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoja byla kiedys zalozylismy jej konto na Tinderze. 30 minut, bariera 100 lajkow przekroczona.

 

Oczywiscie znany tipa. Jeslu ustawisz wyszukiwanie tylko 2 km i pokaze sie cos powyzej, np 3/4/5/ to na pewno masz od tej osoby lajka. Pozniej z kolezanka zalozylem tez dla smiechu jej Tindera i odpisywalem facetom.

 

Dno, porazka, ponizenie swojej osoby, brak godnosci, desperacja, kompletny brak pomyslu na rozmowe - pisac byleby pisac.

 

Z jednej strony plus - kazda szukajaca czegos wiecej niz tylko bolca laska z checia dla odmiany porozmawia z kims normalnym. Jednak kazda lasia szukajaca atencji jesli nie bedziemy pieskiem z wywieszonym jezorem zleje cieplym moczem. Dlaczego? Bo codziennie wchodzi w jej tylek milion osob. Ot taka rzeczywistosc. Polecam kazdemu ten eksperyment.

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zgredek napisał:

kompletny brak pomyslu na rozmowe - pisac byleby pisac.

a ja np. specjalnie lubię tak napisać do laski żeby zobaczyć czy trzeba ją zabawiać, czy sama jest w stanie pociągnąć rozmowę, dość szybka selekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radeq napisał:

a ja np. specjalnie lubię tak napisać do laski żeby zobaczyć czy trzeba ją zabawiać, czy sama jest w stanie pociągnąć rozmowę, dość szybka selekcja.

No i tu pojawia sie problem. Bo to juz nie chodzi o to, ze laska musi byc zabawiania - tylko postaw sie teraz w sytuacji, kiedy powiedzmy jestes sobie facet zalozmy 7/10 i pisze do Ciebie laska 3-4/10. Jakies hej, albo kompletnego gniota. Patrzysz, nieatrakcyjna, pisze smieci, nic przyciagajacego do rozmowy z nia nie ma, olewam.

 

I to jest wlasnie punkt widzenia zalezny od punktu siedzenia. Sami gardzimy popelina, narzekajac, ze na ta sama popeline zlewaja nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zgredek napisał:

No i tu pojawia sie problem. Bo to juz nie chodzi o to, ze laska musi byc zabawiania - tylko postaw sie teraz w sytuacji, kiedy powiedzmy jestes sobie facet zalozmy 7/10 i pisze do Ciebie laska 3-4/10. Jakies hej, albo kompletnego gniota. Patrzysz, nieatrakcyjna, pisze smieci, nic przyciagajacego do rozmowy z nia nie ma, olewam.

 

I to jest wlasnie punkt widzenia zalezny od punktu siedzenia. Sami gardzimy popelina, narzekajac, ze na ta sama popeline zlewaja nas.

Tylko że problem jest w tym że laski mają dużo wyżej wymagania niż faceci (większe smv niż swoje własne) , jak jesteś 5/10 to laska 5/10 i tak cię zleje ciepłym moczem ona musi mieć minimum 6/10.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Tylko że problem jest w tym że laski mają dużo wyżej wymagania niż faceci (większe smv niż swoje własne) , jak jesteś 5/10 to laska 5/10 i tak cię zleje ciepłym moczem ona musi mieć minimum 6/10.

Nie twierdze, ze nie. Skupiam sie po prostu na tym, ze jesli laska dostaje codziennie gownojakich wiadomosci, to czemu akurat mialaby odpisac na nasza? Po prostu tlumacze, ze jesli laska nie odpisze albo ciagniemy nudna i nieinteresujaca rozmowe to predzej czy pozniej nas zleje? Dlaczego? Bo moze. Ma cala liste codziennie piszacych facetow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zgredek napisał:

kazda szukajaca czegos wiecej niz tylko bolca laska z checia dla odmiany porozmawia z kims normalnym. Jednak kazda lasia szukajaca atencji jesli nie bedziemy pieskiem z wywieszonym jezorem zleje cieplym moczem. Dlaczego? Bo codziennie wchodzi w jej tylek milion osob. Ot taka rzeczywistosc.

Zgadzam się. Nie bądzmy naiwni, przecież młoda laska 9/10 nie potrzebuje tindera itp. aby znaleźć faceta. To narzędzie do generowania atencji i czasem ruchu na Insta ;)  Ale na szczęście łatwo po fotkach ogarnąć te atencjuszki. Nie zawsze ale da sie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.