Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Bracie @samiecżeta jak Cię to kręci spoko.

Dla mnie to juz za bardzo śmiechu warte bywanie na jakichkolwiek takich portalach. Szkoda mojego skupienia i poświęcania temu czasu. Czuję, że lepiej na tym wyjdę zajmując się tylko sobą a panny mając totalnie gdzieś.

 

Aha jeszcze mi się przypomniało, nawet jak będziesz mega przystojniakiem na tych zdjęciach (sprawdzałem dla testu) i tak będą pisały tłuściochy po 30stce uważające się za laski, bo cytuje "mam jeszcze 2kg zapasu poza dobre bmi', (na zdjęciu bęben a nawet ulane ramiona gdzie wrzynają się paski od stanika)

oraz 'Nie należę do masy zakompleksionych kobiet. Które piszą tutaj ogłoszenia bo najczęściej są niedoceniane przez swoich facetów i w ten sposób szukają uwielbienia'. Total żenada. :lol:

 

Przynajmniej sama między wierszami przyznała, że gro dziewczyn/kobiet ma swoich kolesi a wystawiają się dla atencji/uwielbienia a nusz się jakiś bolec też trafi fajny na boku to czemu by nie skorzystać.

 

Przykładowo jedna na tinderze mnie zmatchowała, miała wpisane singielka więc piszę z jajem, że zapraszam na romantyczną randkę i taniec na deser, a to do mnie z 'mordą', że ona nie jest szmatą, nie będzie się przytulać do obcych kolesi, mam wypierdalać, że ma narzeczonego a w ogóle to nie jestem w jej typie. :lol: (w opisie 'szczera do bólu' = mogę jechać karyną, wytłumaczyłam się)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miraculo napisał:

Oceniasz się na 8-9/10 a piszesz z pannami 4/10?

Bracie! 

Ustaw lokalizację na Rzeszów. 

I znajdź... Wyżej 7 ?

A propos? 

Chyba nie ma sensu robić nowego tematu? ? 

 

Ale takie pytanko które mi się urodziło dzięki bratu @Miraculo.

 

Jak oceniacie swoje SMV? 

 

Chodzi mi:

1) na żywo/w realu

2) na portalach randkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, samiecżeta said:

Chodzi mi:

1) na żywo/w realu

2) na portalach randkowych

Na żywo możesz trochę podbić swoje SMV  przez bycie liderem stada, albo status materialny (wożenie się jakąś dobrą furą).  Ale wygląd to dalej fundament.

Na portalach typu tinder liczy się praktycznie tylko wygląd. Chyba, że polujesz na panie 30+ na sympatii/ badoo które szukają kogoś kto je utrzyma, albo je i bąbelka, to wtedy wygląd + pieniądze. 

 

Wracając do konkretnie Twojego przykładu. Na Twoim miejscu z takim potencjałem wyglądu jaki masz, to po zakończeniu pandemii eksponowałbym się publicznie na koncertach/w parkach, na zawodach sportowych, klubach etc, bo tam możesz wyciągnąć lepszą pannę niż na Tinderze. Tinder to są resztki z pańskiego stołu w najlepszym razie. Dla gości Twojego pokroju (8+/10) to TInder tylko jak jesteś na kiblu albo jezdziesz pociągiem i się nudzisz. Swoją drogą, jak ktoś nie może z wyglądem 6/10 złapać panny nawet 4/10. To po lekturze Twojego wpisu już wie dlaczego. Takich gościu chcących zejść dużo poniżej swojego wyglądu jest więcej, przez co brzydsi goście są wykluczani z obiegu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Libertyn napisał:

Sram na smv.

Całe to pierdolenie o smv rodzi jedynie kompleksy i teorie o chadach ruchających wszystko co się rusz przez posiadanie kwadratowej szczęki

Srać można ale pewnych rzeczy w naturze nie zmienisz. Mocna szczena to jedna z wielu rzeczy.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, samiecżeta napisał:

Jak oceniacie swoje SMV? 

 

Chodzi mi:

1) na żywo/w realu

2) na portalach randkowych

Pffff, SMV. Liczą się efekty*, a nie jakiś mityczny potencjał. Tak jak w biznesie - nie ma znaczenia "talent do potencjalnego zarabiania pieniędzy", ale stan konta.

 

Portale randkowe? A co to takiego?

 

* a tak naprawdę osobista ocena tego, gdzie jesteś w swoim życiu

Edytowane przez leto
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, SławomirP said:

Założyłem sobie dla porównania konto na tinderze w dwóch miejscach. Wpierw w Polsce później na Filipinach. W Polsce zebrało jakieś kilkanaście laików i to w bólach, a na Filipinach jak wszedłem po 1,5godziny widzę +99.

Z tego co udało mi się ustalić po lekturze różnych blogów i kanałów na YT Filipiny do aktualnie najlepsze miejsce dla białego człowieka który chce zakosztować azjatyckiej .... kuchni. Inna sprawa, ciekawe ile z tych lajków to ladyboye (jasyć na pewno są, chociaż pewnie mniej niż w Tajlandii) i prostytutki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Libertyn said:

 

A ile po prostu widzi chodzący portfel...

Nie wiem jak jest na Filipinach, bo nie byłem jeszcze, mogę się opierać na tym co mówili znajomi i przeczytałem i rzeczywiście jest tak, że nawet jak nie płacisz bezpośrednio za seks, to trzeba takiej panni wszystko kupić począwszy od jedzenia, przez wodę, alko i ciuchy. Natomiast w Tajlandii byłem dwa razy i można spotkać dużo panien które same za wszystko zapłacą, nawet można trafić na taką co postawi obiad, aczkolwiek to zdarzyło się znajomemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia! 

 

Nigdy nie interesowałem się tymi portalami przed ? bo zawsze w realu było spoko. 

Trochę z nudów a trochę ciekawości, przez forum, założyłem profil. 

 

Wydajemi się że dużo jest fejkowych kont. 

A jeśli są prawdziwe to w większości tych lal do max 6. Reszta to chyba jakaś ściema ?

 

A poziom niektórych to... 

Sorki za słownictwo "DEBILE" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.