Skocz do zawartości

Gdzie ściągnąć Windows movie maker?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Na kompie mam ten program (tu screen z innego tematu pokazujący ten soft):

 rnxSVnC.jpg

 

Ale że jestem w Wawce mam lapka z windą 10 i mam na pokładzie movie maker zupełnie inaczej wyglądający. Są dwa rodzaje tego czy o co chodzi? Nagrałem na audacity audycję w mp3 i chcę dodać obrazek, żeby dało się to wkleić na YT. Ściągałem raz ten WMM ale ściągnęło kilka innych programów, a tego nie mam. Nic z tego nie rozumiem. 

 

A więc gdzie ściągnąć ten program co pokazuje screen, albo czy jest inny soft gdzie połączę plik m3 z obrazkiem i wrzucę na YT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Silny napisał:

A więc gdzie ściągnąć ten program co pokazuje screen, albo czy jest inny soft gdzie połączę plik m3 z obrazkiem i wrzucę na YT?

 

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Movie-Maker,Program,Windows,11546.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj Marek jak będziesz ściągał z dobreprogramy.pl, żeby sobie podczas instalacji przez przypadek nie włączyć jakichś gównianych dodatków do przeglądarki, nie wiem jak teraz, ale kiedyś tak było. Notorycznie się na to łapałem nie czytając komunikatów tylko stukając dalej>dalej itd. 

 

Pewnie o tym wiesz, ale tak postanowiłem wspomnieć. Mnie to zawsze irytowało, bo instalowały się do niczego niepotrzebne bzdety + zmieniało stronę główną.

 

Ale czy ta wersja zadziała na W10? Tam jest wyszczególnione, że to dla Visty i siódemki, no ale to chyba nie ma zbyt dużego znaczenia. Nie wiem, bo nie korzystam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.