Skocz do zawartości

Neurologia i doping mózgu


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowilem sobie ostatnio na próbę troche supli które oddzialuja na uklad nerwowy: rhodiola, bacopa, gotu cola, ginko biloba. Wszystko naraz leci z rana. Jak narazie zauwazylem po tym troche lepsze samopoczucie oraz szybkosc myslenia, skupienie sie poprawilily. Zobaczymy co dalej bedzie ale jak narazie jestem zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaminka D3 + K2 co rano (podwójna dawka) + dieta ketogeniczna... CUD MIÓD MALINY. : D
Żadnego jesienno-zimowego melancholijnego pitu-pitu. Kilka dni bez cukru, o zdrowym, zwierzęcym tłuszczyku i już czuję efekty - samopoczucie dużo bardziej stabilne, chęć do nauki poleciała w kosmos, umiejętność skupienia się również.
Dzięki GluX! :wub:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę @Guliver, że służy Ci dieta tłuszczowa - ja mam tak dobry humor ostatnio że to nieporozumienie mimo, że wszystko wali mi się w około a plany nie idą tak jakbym sobie życzył.

Dla lepszych efektów kup sobie jeszcze witamine A i dawkuj 10.000IU dziennie (dobre witaminsy zawsze mają wit A w zestawie ;) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta ketogeniczna dobrze działa, w szczególności, gdy wchodzi się na nią na kilka dni, a potem ponownie podbija węgle - tzw wariant CKD, ale można podziałać też na własną rękę jeżeli ma się doświadczenie.

 

Z suplementów to gotu kola (wąkrotka azjatycka), żeń szeń, miłorzęb japoński.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.