Skocz do zawartości

Nieuczciwe zachowanie kobiety wobec ofiary napaści


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam wam dwa krótkie filmy, obejrzyjcie je proszę i zauważcie co robi kobieta. Mimo że problem stworzyły dwa tłuste "kozaki", to o opóźnienie odjazdu autobusu przypierdala się do ofiary napaści (słownej na szczęście tylko). Ja już to obserwowałem wielokrotnie w życiu, że jeśli w grupie silniejsza grupa komuś dowala, kobiety najczęściej stają po stronie SILNIEJSZYCH. Dla mnie to ohydne, bo koleś jest autentycznie niewinny, a ona mu jeszcze wzbudza poczucie winy że to jego wina. Warto także zauważyć, że ta Pani to tłusty paszczur.

 

 

Cz.1

 

 

Cz.2

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać jeszcze jedna ważna rzecz delikatnie odbiegająca od tematu, kobietom nie wolno pomagać, ona automatycznie uznaję Ciebie za słabeusza...

Kobiety nie uznają czegoś takiego jak wdzięczność..

Co do filmów to prosty mechanizm, spójrzmy np na czasy II WŚ, kobiety oddawała się i flirtowały z najeźdźcami, tak było w przypadku np francuskich kobiet podczas inwazji niemieckiej i w wielu innych sytuacjach... 

To kultura nam promuje postawę poddańczą, miłosierną wobec kobiet, ale sam Marku wiele razy wspominałeś, kultura swoje a biologia swoje...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj, jako pierwsza z towarzystwa na 1 filmiku zaczeła z nim spokojnie rozmawiać kobieta, ten filmik akurat nie dowodzi temu co jest napisane w tytule, a raczej temu dowodzi, że jeden z facetów jest niesłowny, tyle razy mówił że mu zajebie i go wyrzuci a sie sam zesrał.

Edytowane przez Senso
zjadłem słowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za chamstwo i buractwo. Ech powoli tracę wiarę w ten naród i kraj. Jeśli jest jeszcze coś takiego jak naród. Kobiety zawsze przy silniejszych, one lecą do nich jak muchy do gówna aby ogrzać się w blasku pożal się boże samców alfa. Ech kurwa ludzie to mają problemy o głupie dwa piwa. Według mnie jeśli mają jakiś regulamin to też powinni jako kierowcy tego autobusa mieć przy sobie alkomat. Ktoś po piwkach wchodzi, kierowca sprawdza i jest spoko. A nie, że jakiś prawilny chłopak będzie mu groził, że go zajebie. No i typ ma nagrane i może założyć sprawę tamtym karkom.

56 minut temu, Assasyn napisał:

Kobiety nie uznają czegoś takiego jak wdzięczność..

Święte słowa @Assasyn. Święte słowa.

Edytowane przez Geralt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa piwa to nie dużo i facet nie wyglądał na pijanego ale regulamin mówił jasno, że po alkoholu nie wożą więc miał nie pić a nie, że dwa piwka. Jechałem niedawno na Marsz Niepodległości i był tam jeden gość po więcej niż dwóch piwkach, ciągle darł mordę i nie chciał się uspokoić. W końcu  na jednej ze stacji wzięto go za fraki i wypierdolono z autobusu. Niestety paru się ulitowało i go w końcu wpuszczono z powrotem ale dalszą cześć drogi grzecznie przespał.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

3.4 Na pokładzie autokaru obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i papierosów elektronicznych (e-papierosów) oraz spożywania napojów alkoholowych lub innych substancji psychoaktywnych (np. narkotyków).

 

http://www.polskibus.com/pl/regulamin.htm

 

Autobus stał przez kierowców, którzy nie znają regulaminu firmy dla której pracują.

Najbardziej razi mnie w tym filmie agresja a nawet grożenie śmiercią klientowi firmy przez jej pracownika.

 

 

 

 

Edytowane przez toreador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naród ludzi uzbrojonych, to naród ludzi spokojnych. Żaden żul ani żulica nie będzie się agresywnie wobec nikogo zachowywać, musząc założyć, że obiekt potencjalnej agresji jest uzbrojony.

Na razie mają niemal całkowitą gwarancję bezbronności ofiary, sankcjonowaną prawnie przez ludzi albo uzbrojonych, albo z własną i uzbrojoną ochroną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, toreador napisał:

http://www.polskibus.com/pl/regulamin.htm

 

Autobus stał przez kierowców, którzy nie znają regulaminu firmy dla której pracują.

Najbardziej razi mnie w tym filmie agresja a nawet grożenie śmiercią klientowi firmy przez jej pracownika.

 

Ponoć ten grubas co straszył śmiercią zadzwonił później i przeprosił. A koleś wypił wcześniej dwa piwa - nauczka żeby zęby umyć albo gumy mieć miętowe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostak...

"Jak spóźnie sie do roboty to Cie zabije" ale koleś, pozazdroscic kultury osobistej ;) jak tak można mówić? 

W takich sytuacjach automatycznie reagujemy, jesli nie to koleś nabiera więcej pewnosci i w nastepnym podobnym przypadku może kogoś skrzywdzić, dlatego jakas konkretna pała itp, i ostudzamy zapędy pana " brzuszka" ;)

Innej drogi nie ma, na chamów i buraków działa tylko żelastwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Assasyn napisał:

Co do filmów to prosty mechanizm, spójrzmy np na czasy II WŚ, kobiety oddawała się i flirtowały z najeźdźcami, tak było w przypadku np francuskich kobiet podczas inwazji niemieckiej i w wielu innych sytuacjach... 

 

 

Nie zagłębiałem się w temat, ale czy częściowo nie oddawały się im, myśląc, że w ten sposób zachowają życie?

 

@Silny, zastanawia mnie jedno. Czy gdyby ta panna z autobusu była supersamicą 10/10, to czy stanęłaby wtedy w obronie tego chłopaka?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kark który był takim kozakiem, że groził śmiercią autorowi tych dwóch filmików później przepraszał go w rozmowie telefonicznej obsrany przed konsekwencjami prawnymi.

Jednak koleś mu odpuścił, bo podobno "nie chciał się mścić" (sic).j Na jego miejscu nie odpuściłbym mając tak jednoznaczne nagranie i pociągnął go do odpowiedzialności, bez żadnych obaw o swoje bezpieczeństwo itp.

 

Podniosłem sobie ciśnienie oglądając to jakiś czas temu, szkoda strzępić ryja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Silny napisał:

Jaki regulamin? Nie ma czegoś takiego w żadnym regulaminie, a koleś nie był agresywny - to jemu grożono śmiercią.

Regulamin przewoźnika. O tym mówili w filmie. Jak się w takich przypadkach będzie ustępować to w końcu koleś będzie się czuł bezkarny. Tu nagnie tam nagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn, dlatego napisałem, że "częściowo". Chciałbym wierzyć, że to była bardzo duża część. A co do "silniejszych" agresorów i ich najazdów (nie mam tu na myśli Niemców), to tylko jedna nacja zawsze witała ich owacjami.

 

PS

Nie jest to nacja indoeuropejska... i jeśli w ogóle jest to nacja...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Silny napisał:

Chyba oglądaliśmy inny film - w cz.1 i 2 ona z nim rozmawia próbując mu przekazać, że to on opóźnia odjazd autobusu. Robi to w momencie, gdy dwóch byków go lży i grozi mu śmiercią. Naprawdę tego nie widzisz?

 

Rozmawia z nim bo uważa że to z jego powodu jest opóźnienie, takie ma zdanie (ona) na ten temat, tylko że to niczemu nie dowodzi, a tym bardziej temu że samica rzuca się na słabszego czy tego "lżonego" (a jak chcesz już taką tezę postawić to bardziej pasuje to że ogólnie ludzie rzucają się na słabszych ale to nie jest zależne od płci. I to najczęściej słabi ludzie w dodatku). Tak jak na mnie się tu rzucili bracia bo śmiem się sprzeciwić jedynej słusznej linii partyi (no to wiadomo że z automatu łatkę trzeba mi przylepić).

 

Nie róbmy z logiki kurtyzany.

 

Ciąg przyczynowo skutkowy: Kierowcy mówią że nie wolno podróżować po alkoholu>dołączają się pieniacze> pasażerowie(w tym kobietka) uważa że koleś łamie regulamin (pewnie jak reszta nawet go nie zna) i się wkurza. Błąd tu jest na samym początku bo z tego co widzę to w autobusie nie wolno spożywać, ale gość już był najwyraźniej po spożyciu, reszta to tylko efekt burzy wywołanej przez kierowcę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy oni tacy nadgorliwi, mi nie raz się zdarzało jechać po piwku polskim busem, obracać z kumplami flaszeczkę czy piwka na pokładzie i nikt nigdy nie robił z tego problemu. Fakt że zawsze zachowywaliśmy się spokojnie a jedynym efektem spożycia był błogi sen zmęczonych w boju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Senso napisał:

 

Rozmawia z nim bo uważa że to z jego powodu jest opóźnienie, takie ma zdanie (ona) na ten temat, tylko że to niczemu nie dowodzi, a tym bardziej temu że samica rzuca się na słabszego czy tego "lżonego" (a jak chcesz już taką tezę postawić to bardziej pasuje to że ogólnie ludzie rzucają się na słabszych ale to nie jest zależne od płci. I to najczęściej słabi ludzie w dodatku). Tak jak na mnie się tu rzucili bracia bo śmiem się sprzeciwić jedynej słusznej linii partyi (no to wiadomo że z automatu łatkę trzeba mi przylepić).

 

Nie róbmy z logiki kurtyzany.

 

Ciąg przyczynowo skutkowy: Kierowcy mówią że nie wolno podróżować po alkoholu>dołączają się pieniacze> pasażerowie(w tym kobietka) uważa że koleś łamie regulamin (pewnie jak reszta nawet go nie zna) i się wkurza. Błąd tu jest na samym początku bo z tego co widzę to w autobusie nie wolno spożywać, ale gość już był najwyraźniej po spożyciu, reszta to tylko efekt burzy wywołanej przez kierowcę.

 

 

 

Wybacz, ale to Ty robisz kurwę z logiki teraz. Jest jeden gość, który normalnie, spokojnie się wypowiada kiedy dwóch byków go lży, a jeden grozi śmiercią. Męski głos z głębi autobusu mówi że nie czuje od chłopaka alkoholu - a w tej sytuacji kobieta zamiast uspokoić napastników, powiedzieć że olać to i jedziemy z tym chłopakiem który nie robi żadnych awantur, jeszcze mu dopieprza że to jego wina.

 

Byłeś kiedyś w sytuacji kiedy kilku mężczyzn Cię lżyło i chciało zajebać? Nie oczekiwałbyś od kobiety uspokajania sytuacji? A ona jeszcze by Ci dojebała, że to Twoja wina. A więc koleś który zapłacił za bilet, który śpieszy się do roboty, ma zrezygnować z jazdy bo jakiejś pannie nie chce się realnie spojrzeć na problem i dojeżdża słabszego?

 

I nie rób z siebie ofiary, krytykują Cię bo piszesz głupoty, a nie dlatego że jesteś niezrozumiałym głosicielem prawdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.