Skocz do zawartości

Moderator Q melduje zakończenie służby


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia!,

 

zarejestrowałem się tutaj 28 lipca 2014 roku, zaledwie dwa dni po założeniu forum, stając się tym samym liczebnikowo dwudziestym szóstym jego użytkownikiem. Nie pamiętam dnia ani godziny, ale w kwietniu 2015 roku spotkał mnie zaszczyt bycia mianowanym na stanowisko moderatora. Nie mnie oceniać przebieg tej służby, ale starałem się pełnić swoje obowiązki jak tylko najlepiej potrafiłem stojąc na straży regulaminu i porządku. Pozamykałem wiele zgłoszeń, wlepiłem kilka ostrzeżeń, trochę pozamiatałem, uczestniczyłem też w kilku polowaniach na systematycznie pojawiającą się na forum trollerkę, ale za dużo ich nie ustrzeliłem, bo zazwyczaj dużo szybszymi rewolwerowcami byli @dr Mordechaj B'rzyt-wa i @Mosze Red.

 

Ostatnimi czasy wiele rzeczy się w moim życiu pozmieniało i chociaż zdawałem sobie sprawę, że ten Zefir pozytywnych zmian nabierze w końcu na sile, to jednak spodziewałem się porwistych podmuchów, a nie dziesiątki w skali Beauforta. Niestety odpowiednie wykorzystanie tego wiatru, tak żeby szedł w żagle kosztuje mnie sporo pracy, a utrzymanie odpowiedniego kursu wymaga poświęcenia znacznych zasobów czasu, przez co moje obowiązki moderatorskie schodzą na dalszy plan. Dlatego po konsultacji z @Silny podjęliśmy decyzję o wysłaniu mnie na emeryturę, oczywiście wraz z sowitą odprawą.

 

To nie jest tak, że odchodzę, pozostaję razem z Wami, tyle tylko, że teraz wracam do cywila. Chciałbym w tym miejscu podziękować Wam wszystkim, bo przez te dwa lata z hakiem zrobiliśmy kawał naprawdę dobrej roboty budując miejsce, które jest ewenementem w skali polskiego internetu. Poznałem tutaj wielu wyrastających ponad przeciętność gości i takich ludzi powinno tutaj przybywać dzięki budowaniu latarni przez @Długowłosy, która zagubionym na morzu życia samcom będzie ułatwiała dobicie do portu, gdzie odszyskają siły, okrzepną i będą gotowi ruszyć w dalszą drogę. Szczególne podziękowania z mojej strony należą się @Adolf, którego poznałem dzięki temu forum, a któremu sam wiele zawdzięczam i jeszcze długo będę się głowił nad tym jak spłacić ten dług.

 

Tak więc pozwalając sobie na ostatnie użycie czerwonej czcionki - Stulejarze, moderator Quizas Jeremi melduje zdanie służby. Q

  • Like 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie, że na "dzień dobry", bo właściwie w pierwszych tygodniach obcowania z forum dostałem od Ciebie ostrzeżenie :) To było za czasów jak jeszcze nie miałeś Fassbendera na avatarze ;) Wcześniej byłem na to zły, ale teraz zostaje mi jedynie potraktować to jako pamiątkę po jednym z 4 Muszkieterów (a raczej Stulejterów xD), którzy strzegą prawa w tym Mieście :) 

 

To co? Moda nie ma chata wooolnaaa oj będzie bal! :D  :D

 

Ps.  Powodzenia na nowej drodze życia ;D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wykonywałeś dobrą robotę @Quizas Jeremi - z rozwagą, bez nadmiernej aktywności. W tle - ale zawsze czujny.

Prywatnie dopiszę, że mi zaimponowałeś w momencie psikusa, za który dostałem ostrzeżenie. Tego z wpisem, że ja to nie ja - a wirtualny byt stworzony przez studentki czegośtam w ramach pracy magisterskiej. Jako jedyny, i to na dodatek błyskawicznie, domyśliłeś się że mój wpis był fortelem - bo chwilę po nim dostałem kilka PM od użytkowniczek z gratulacjami typu 'super dziewczyny zakpiłyście sobie z tych facetów' - i prawdziwe karty zostały rzucone na stół ;) Dostałem warna bo dostałem, ale psikus taktyczny wyszedł mi wręcz modelowo.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.