Skocz do zawartości

Cześć


Szatynka

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

Ponadto nie rozumiem celowości tej dyskusji, przecież wszyscy wiemy, że dla kobiet liczy się wnętrze, a nie wygląd :lol::P 

 

też tak kiedyś myślałam, aż zrozumiałam, że to bardzo samolubne z mojej strony. gdybym np. chciała miec dzieci i wybrałabym im brzydkiego dawcę genów, to w ostateczności mogłyby w życiu bardzo cierpiec z powodu własnego wyglądu - nie prawdaż? dlatego możnaby pokusic się o stwierdzenie, że kobiety łapiące tych najprzystojniejszych, wykazują się (nieświadomie ale jednak) najwyższą formą empatii wobec swojego potomstwa

 

4 godziny temu, Artem napisał:

Ale... po co ? :) 

bo jestem baba i żaden facet nie zrozumie bab lepiej niż druga baba. chcę dzielic się doświadczeniem, radami :)

 

4 godziny temu, Artem napisał:

Aaa już wiem, Ty jesteś ten typ loszki co to w hamerykańskim liceum by chodziła z kapitanem drużyny futbolowej. Rozumiem, nie dorównam Ci :( 

wymagam używania mózgu

 

Francuski pewnie? :) Le Oral xd 

dokładnie. francuski mam opanowany do perfekcji. obecnie uczę się m.in hiszpańskiego :)

 

Co to znaczy po trochu?

po trochu - tj. wybranymi wydarzeniami, epokami. Czytam, oglądam dokumenty o tym co mnie akurat zaintersuje, a wybór zależy od mojego widzimisię, pogody, humoru, poziomu hormonów i cyklu miesiączkowego.

nie studiuję historii wszystkiego, wszystkich epok czy krajów. Nie interesuje mnie historia Mozambiku, historia literatury czy sztuki. 

 

 

Weź się umów ze mną no... Nie zapominaj że jestem inteligentny. I mam ładny avatar! 

nie wiem czy inteligentny ale widzę, że pyskaty ;) a to lubię

 

 

 

ledwo się przedstawiłam, a już taka dyskusja się utworzyła - chyba się Wam spodobałam, że hoho

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu masz robaczka w avatarze? To jakaś metafora? Czujesz się takim małym robaczkiem? To była najgrubsza postać w tamtej bajce, zatem czy jesteś otyła? Ile ważysz? Ile masz lat? Czemu lubisz gdy ktoś jest pyskaty? Lecisz na chamów? Czy brutal kocha najmocniej? Gdzie jest Nemo? 

 

17 minut temu, Szatynka napisał:

ledwo się przedstawiłam, a już taka dyskusja się utworzyła - chyba się Wam spodobałam, że hoho

No bardzo, zwłaszcza tym określeniem "frajerzy". Ja np. mam słabość do dziewuch, które na dzień dobry czują się lepsze od innych i oceniają ludzi jak popadnie nie biorąc pod uwagę wielu czynników, które miały wpływ na człowieka, że działał tak a nie inaczej. Ależ ta powierzchowność jest seksi prawda? XD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Szatynka napisał:

Weź się umów ze mną no... Nie zapominaj że jestem inteligentny. I mam ładny avatar! 

nie wiem czy inteligentny ale widzę, że pyskaty ;) a to lubię

 

Ej, ja też jestem inteligentny, tyle że zamiast wierszy, wolę fizykę, a do tego mam niewyparzoną gębę. Na liście do obciągnięcia chcę być przed @Artem!

 

 

5 godzin temu, Artem napisał:

Francuski pewnie? :) Le Oral xd 

 

Zaraz powie, że Oral jest B :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Artem napisał:

No bardzo, zwłaszcza tym określeniem "frajerzy". Ja np. mam słabość do dziewuch, które na dzień dobry czują się lepsze od innych i oceniają ludzi jak popadnie nie biorąc pod uwagę wielu czynników.

przecież Ty nawet nie wiesz o kim pisałam :D wyraziłam swoją opinię, do której mam prawo - mam Cię za to przepraszac? jest od groma facetów naiwnych w kwestiach kobiet/związków - to jest fakt bezdyskusyjny.

Dlatego zaglądam tutaj, to forum jest jak balsam na moją duszę.

na resztę Twych wypocin nie będę odpowiadała. To jest mój temat powitalny i nie chcę żeby poszedł się je#ac 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pisałaś o Triobrandczykach badanych przez Bronisława Malinowskiego w latach 20tych. A może miałaś na myśli Aborygenów? Bo na pewno nie to forum i tu obecnych. 

 

No lubisz pyskatych a teraz że wypociny a ja tylko o wymiary spytałem hue hue.

Starczy Ci mej atencji bejbe. Z tego nie będzie jednak wielkiej miłości... Ahh a była szansa... Jednak zacznę szukać w tej bibliotece. Miłej zabawy na forum życzę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.