Skocz do zawartości

Pierwsza choinka


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry film. Tak trochę zajechało Dniem Świra. No ale z kobietami to tak jest. Stajesz na rzęsach jak wół pociągowy i tak nic się nie podoba. Wszystkie obowiązki na głowie faceta a paniusia na shopingu z mamusią. Ech nie lubię świąt i całej tej śmiesznej gonitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzieś te święta :)

Dziś ubrałem z córką choinkę, choć nie planowałem tego nawet. Chciała - niech mat. Kiedyś była choinka żywa, ale pogardziła, więc teraz jest sztuczna ;)

Mam gdzieś zakupy, przygotowywanie posiłków.

Wkurza mnie to, że w Biedzie są coraz dłuższe kolejki.... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dziwne wrażenie ze niektóre bardziej znane osoby (nie mówię teraz o tym kolesiu z na filmiku) wręcz promują takie zachowanie. 

BA!!! Nawet mam takie przeczucie ze osobistości bardzo rozpoznawalne typu celebryci z USA celowo wprowadzają ludzi jeszcze bardziej w Matrix po to żeby ciemna masę wprowadzać w jeszcze większe życiowe gowno. 

Nie wiem czy tak jest ale... 

Do tematu mogę dorzucić jeden teledysk: 

 

Odnosnie matrix'a i choinki mały off top.

Na samczym był taki felieton gdzie Marek pisał coś o tym jak Majewski opowiadał nieśmieszny żart gdy żona coś tam do męża miała. "Wszyscy się śmieją ale mi do śmiechu nie jest" Coś takiego pamietam. Ach jeszcze kojarzę ze coś tam było odnośnie choinki, ze mąż przyniósł żonie nie pasowało... coś o małżeństwie jeszcze było. 

Czy ktoś kojarzy co to był za felieton bo kurde szukam już tyle czasu i znaleźć nie mogę a chciałem dać do przeczytania pewnej osobie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qbacki napisał:

Ach jeszcze kojarzę ze coś tam było odnośnie choinki, ze mąż przyniósł żonie nie pasowało... coś o małżeństwie jeszcze było. 

 

łap: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:t_zV5tEItigJ:www.ecoego.pl/index.php%3Foption%3Dcom_content%26article&id=934:wesoych-wit-&catid=38+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

trzeba kilka razy anuluj nacisnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja święta lubię, uwielbiam wręcz. W zasadzie choinka to jedyne co mój mąż robi przy świętach (przywiezienie, wstawienie do stojaka, strojenie ze mną) a tak to wszystko robię sama. I to oczywiście żadna zasługa, trudno, żeby facet się zajmował organizacją świąt jak ma babę w domu ;) Mąż nazywa mnie "Christmas nazi" bo o świętach zaczynam myśleć we wrześniu. A tak jakoś mam, że przed świętami to nawet sprzątać bardziej lubię :) W tym roku wigilia u nas, więc choinka będzie po sam sufit. Już nie mogę się doczekać jak za jakieś 2 lata córa będzie kumała o co chodzi ze Świętym Mikołajem i będzie można ją wkręcać, że Mikołaj idzie...;) Ale łapię każdą chwilę, jest pięknie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w filmie się kryje i to jak pięknie, tu buziak ,tu oczka kota ze szreka że mamusi musi pomóc, a na koniec  przytulenie że jej hero tak pięknie sobie z tym poradził. I już fujara uziemiony. Nie brakuje gości co by się jeszcze zachowaniem loszki chełpili jak to ona jest w nich zakochana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SledgeHammer napisał:

 

A ty jakbyś zareagował gdybyś czytał "Koran":lol:

On i tak spokojny. Przecież rzucanie popcornem w  czytającego Koran, to największa zbrodnia. :D Zgodnie z prawem szariatu mógł ją pozbawić głowy. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.