Skocz do zawartości

Brala innym do buzi


szuta

Robila laski   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przeszkadza że robila laski wczesniej i spuszczali sie jej do ust połykala

    • tak
      24
    • nie
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Im mniejsze doświadczenia, im mniejsza pewność siebie i ogólnie im mniej pracy nad sobą i wychodzenia ze strefy komfortu = problemy z dupy. Ostatnio mi znajoma wyskoczyła z lizaniem rowa, powiedziałem że nie chce i o dziwo jakoś myślenie o tym mnie nie męczy, że pewnie już to robiła z kimś bleee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze unikałem wypytywania lasek, co robiła, czy też czego nie robiła z poprzednimi partnerami...

Ja sam również nie byłem raczony żadnymi szczegółami z pożycia seksualnego, no może sporadycznie zdarzyło się...

 

I bardzo dobrze, bo to niczemu nie służy, po co gadać o takich rzeczach ? Ludzie są zazdrośni, po co wywoływać demony ? :P

Było, minęło, ważne co jest teraz...

 

Aczkolwiek bardzo niedobrze świadczy, że ktoś zdradzał (gdyby wyszło takie coś)...

Znaczy, że i nas może zdradzać!

 

 

W przypadku tego wątku, obstawiam, że laska chce, aby autor wątku traktował ją tak samo, jak poprzedni...

Ewentualnie  - nie odpowiadało jej to, i użala się...?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hicks napisał:

Tak mi się przypomniało gdy zaczynałem studia poznałem suczkę ok 19lat mającą , była dziewicą nawet ładna  ale na bank zajebiście zgrabna co wiązało się z zawodem jaki wykonywała zawodowa czyli   nie na rurze ale była w balecie .

Była dziewicą  na 100000% . Zakochała się we mnie na zabój i to co wyprawiała mi z wackiem to ho ho ho . ZAWSZE POŁYK był.Takie miłe wspomnienie .Ex żonka mi tego NIGDY nie zapewniła.

I tak se myślę jak ją czasami na fb widzę w ramionach jej męża , żeby on znał prawdę ile LITRÓW mego soczku miała w buzce........

 

 

O to tez chodzi ze jej bili maja beke

 

 

 

Ja nie oblizuje rak jak ktos pisal

Jestem przewrazliwiony  na czystosc rak myje je z 50razy dziennie

 

 

Nawet calowac nie lubie sie

 

Minetki nigdy nie zrobie

 

To ze mi loda robi nie przeszkadza. pasuje bardzo po nie caluje jej

 

 

 

 

Nie rozumiemy sie cos...

 

 

I te podejzewanie o trola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, szuta napisał:

 

Dodam  że nikt nie odpisuje na  [email protected]

 

Pisalem okolo 20mail od tygodnia i nikt nic nie odp 

 

 

Czemu kłamiesz?

 

Żaden user nie wysłał na skrzynkę moderatorską 20 maili, może znalazło by się kilku, którzy wysłali 3 lub 4.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszlosc tworzy przyszlosc...

 

chodz niby... niby... czasem lepiej nie wiedziec niz wiedziec...

Aaczkolwiek z biegiem czasu wiekoszsc spraw wychodzi, w tym przypadku no cóż... czujesz obrzydzenie z kopa w ryj pokazujesz drzwi i tyle, na co sie meczyc psychicznie.

 

EDIT: przypomniała mi sie pewna historia, gdy pewna flądra zaprosiła mnie na wesele, siedzimy przy stole w połowie wesela przechodzi jakis pajac i mowi do niej czesc zalotnie sie usmiechajac, haha przeciez trzeba byc debilem zeby nie zauwazyc, ze sie wczesniej jebali (iles lat temu podejrzewalem), wiec mowie do niej ? ruchalas sie z nim? a ona oburzenie, ze co, ze jakie slownictwo, ja mowie, pytam czy sie z nim walilas? a ona ani tak ani nie, no wez jak Ty sie zachowujesz gdzie kultura i wtedy wstalem i wyszedlem z wesala w taxe i do domu powiedzialem jej na koniec nie bede na jednym wesele z osoba gdzie jakis inny kutas cie obracal i jest na tej sali i tyle.

 

Tego kwiata jest pol swiata.

Edytowane przez Mariuszsoq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2349 p. ostrzeżeń;)

Wypisywanie nonsensów, zaczynanie zdania z małej litery, nieużywanie polskich znaków, wqrwianie moderacji, kłamstwo i manipulatorstwo typowe dla samicy,

błędy ortrofolograficzne oraz wiele innych = PermBanana.

 

Dobra zamykam ten nonsensowny wątek: Połyk czy nie połyk , otto jest pytanie:D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.