Skocz do zawartości

Silny niezależny mężczyzna?


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.12.2016 o 22:30, SledgeHammer napisał:

 

42_1288177420.png

 

Jaki to system powyżej ?

Podpowiedź; TN-C, TN-S, TN-C-S, TT, IT,

Patrzcie na neutralny i ochronny:D.

 

xHMg2fp.jpg

 

A miałem coś ostatnio o tym na uczelni - ergonomia i klasy zabezpieczeń :>

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Powiedz to własnej biologii :> i przestań być bardziej męska od mężczyzny. Mnie nie interesują kobiety które są 'silne i niezależne' zwyczajnie dlatego że od kolegowania mam kolegów. Kobieca 'energia emocjonalna' jest zajebista i daje przestrzeń żebym mógł się czuć przy kobiecie jak mężczyzna a nie jak 'kolega'.

Was okłamano nie lepiej od nas. Wmówiono wam, że jak nie jesteście jak mężczyzna - 'silne i niezależne' to jesteście gorsze. Co spowodowało zanik naturalnych kobiecych cech. Skutkiem czego 3/4 młodych kobiet dzisiaj z marnym skutkiem próbuje zachowywać się jak MY co prowadzi do problemów psychicznych, pogłębiającej się niestabilności emocjonalnej, niszczeniu rodzin, problemów z otyłością i pierdyliona innych.

 

@dr Mordechaj B'rzyt-wa wyczerpał temat. Trafiłeś w same clue tego lewackiego spierdolenia pt. "Feminizm". Już to pisałem, że kobiety są ofiarami swoich wygórowanych ambicji, które wzięły się z socjotechnicznego programowania oraz z kompleksów na punkcie swojej kobiecości. Wmówiono kobietom, że czułość, wrażliwość i kobiecość to coś złego bo jest to niby słabe. Wmówiono kobietom, że mogą być nie tylko równe mężczyznom ale i lepsze. NO i mamy wysyp wszelkiej maści psychopatek, feministek czy korposuk.  Uważam, że dzisiaj już nie czuje się człowiek jak kolega przy kobietach ale jako śmieć lub jakiś niewolnik co jest tylko narzędziem w osiąganiu celów przez loszkę. Tylko kurwa branie i nic od siebie. I one mają czelność mówić, że są wyzyskiwane i tłamszone bo jest patriarchat.

 

Feminizm jako ostatnia już trzecia faza marsksizmu kulturowego zakłada tak zwane "wyzwolenie " kobiet. Chyba nie muszę przypominać jak się skończyło wyzwalanie chłopów i robotników. Kobiety też zostaną wyzwolone ale z kobiecości z tego żeńskiego pierwiastka. A wtedy  nadejdzie wielka smuta w świecie kobiet. I kiedy ja im to mówię to nic nie dociera. Ściana by szybciej zrozumiała. Podaję jak na tacy dowody oraz tłumaczę a one są mądrzejsze bo naczytały się malviny pe, studiowały Gender Studies albo chodzą na marsze poparcia feministek z partią Razem. Nawciskano kobietom do głowy, że jest jakiś mityczny demoniczny patriarchat w Polsce i trzeba z nim walczyć. No tak jak to lewicą bywa - stwórz problem - wywołaj reakcję - zaproponuj rozwiązanie. Chłopi i robotnicy też walczyli z mitycznym prywaciarzem wyzyskiwaczem. I wiadomo jak skończyli - jak gołodupce bez własności prywatnej na państwowym garnuszku jak kułaki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Ponieważ tylko odniosłem się do tematu. @SledgeHammer wesprzyj mnie.

 

@Adolf ona wszystko zrozumiała, książkowo wzorcowa manipulacja i to na niskim poziomie;).

Poza tym jak napisał @Geralt Brzytwa wyczerpał temat, tak więc :

 

1 godzinę temu, Epsilon napisał:

Odnoszę wrażenie, że tylko staracie się mi udowodnić, że mam stąd spadać, a nie bronicie jakichkolwiek racji ani poglądów - TAK,TAK,TAK,TAK;)

:)

POKAŻ CYCKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SledgeHammer napisał:

@Adolf ona wszystko zrozumiała, książkowo wzorcowa manipulacja i to na niskim poziomie;).

Jaka manipulacja? Szczerze pytałam bo nie wiedziałam, czy chodzi o to, że obrazki były ironiczne, czy jeszcze się jakaś kolejna warstwa za tym kryje, a ja jej nie rozumiem. Czemu dla Was wszystko to manipulacja?

 

36 minut temu, SledgeHammer napisał:

POKAŻ CYCKI

Nie mam cycków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2016 o 18:22, Epsilon napisał:

Czyli kobieta pomimo tego, że jest mniej predysponowana od mężczyzny do wykonywania pewnych zawodów i tak powinna je wykonywać bo jak się uprze to jest w stanie. Macie prawo mieć takie zdanie, skrajne feministki też takie mają ;) 

A co z gorszymi predyspozycjami do kierowniczych stanowisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EpsilonCo do decyzji o dziecku czy ma być czy nie, to powinno byc quorum. Jak oboje chcą to jest. Jak jedno z rodziców nie chce to aborcja. To byłby koniec wrabiania w bachory facetow przy kasie przez chytre dzidy a potem ciąganie po sądach. 

 

Bo to kobieta decyduje i tu nie ma równości i to nie jest sprawiedliwe. To wręcz straszne kurestwo. Biologia tak to zorganizowała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Są laski, którym się wydaje, że są inne niż wszystkie. A niestety 99.999999999(9)% lasek jest takich samych jak inne. Biologia. Te same schematy. I dlatego to działa, dlatego się rozmnażamy.

 

Moja eM - co jak wielokrotnie powtarzałem "zajebiście opierdala petardę" :D jest jednak wyjątkowa. Ona się nie rozmnoży bo ona jest inna - jak pisałem - wysterylizowała się.  Chociaż cytując @Rnext "czasem swojego babstwa nie przeskoczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

@Epsilon - nie czujesz jeszcze ze sama się zaorałas? Jak czasem koleżanka Kazimiera z TV.

A kto Ci geniuszu powiedział, że ja się ubiegam o kierownicze stanowisko, albo myślę, że nie będę pracowała jako kasjerka w biedronce? A tak serio jak mi idą dobrze studia to się nie mam czym martwić ;) Nie chcę mieć żadnego kierowniczego stanowiska, to by była tragedia (tak samo jak w przypadku większości ludzi). Co wy macie z tym zaoraniem? 

 

W sumie wasze odpowiedzi są ciekawe. Ja mówię, że fajnie, że się wspieracie nawzajem w rozwoju tylko się za bardzo straszycie nawzajem kobietami, a Wy się czepiacie tego co napisałam jako wstęp. I jeszcze mi wmawiacie, że uważam coś czego nie uważam, moje małe manipulatorki ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Epsilon napisał:

A tak serio jak mi idą dobrze studia to się nie mam czym martwić

 

Nie byłbym taki do końca pewien.;) Zależy jakie to studia i czy masz pomysły na siebie. Studia w Polsce to shit. Przestarzałe programy  niedopasowane  do elastycznego rynku pracy oraz zmieniającej się rzeczywistości. Rok w pracy to lepiej jak pięć lat na studiach. No wiesz @Epsilon w tym kraju jak nie jesteś managerem w korpo to jesteś nieudacznikiem i śmieciem. Taka jest mentalność w Polsce. Mentalność chłopo-robotnicza co nigdy nie nauczy ludzi  etyki i kultury pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Geralt napisał:

Nie byłbym taki do końca pewien.;) Zależy jakie to studia i czy masz pomysły na siebie. Studia w Polsce to shit. Przestarzałe programy  niedopasowane  do elastycznego rynku pracy oraz zmieniającej się rzeczywistości. Rok w pracy to lepiej jak pięć lat na studiach. 

Tak, tak, wiem. Myślę, że jak jestem jedną z osób, którym najlepiej szły pierdoły w stylu statystyka, programowanie to pracę znajdę. No ale praca rzeczywiście dopiero wszystkiego uczy. Jakiś pomysł na siebie mam. 

11 minut temu, Geralt napisał:

No wiesz @Epsilon w tym kraju jak nie jesteś managerem w korpo to jesteś nieudacznikiem i śmieciem. Taka jest mentalność w Polsce. Mentalność chłopo-robotnicza co nigdy nie nauczy ludzi  etyki i kultury pracy.

Nie znam ludzi z takim podejściem, a jak poznam to myślę, że ta znajomość długo nie potrwa :D 

 

A całkiem inną rzeczą jest to, że statystyczne różnice między płciami są statystyczne. Każdy jest osobną jednostką, która ma własne cechy. Większość mężczyzn też się nie nadaje ani do ciężkiej pracy umysłowej, ani na kierownicze stanowiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie czarujmy się. Całe to gadanie jak to się boimy kobiet ma na celu jedna rzecz. Uderzenie w męskie ego co ma sprawić, żebyście pokazali że wcale tak nie jest i zaczęli latać wokół loszek. Kwintesencja kobiecej manipulacji Bracia. Skoro trafia się grupa mężczyzn, którzy nie nadskakuja loszkom za samo to, że istnieją i nie da się nimi sterować cyckami albo waginą to zaczynają uderzać w ego. A potem standardowe zgrywanie niewiniątka, że ona nic takiego nie robi i odwracanie kota ogonem, że to my jesteśmy manipulantami. Nic nowego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Epsilon napisał:

Nie znam ludzi z takim podejściem, a jak poznam to myślę, że ta znajomość długo nie potrwa

 

Pójdziesz do pracy to poznasz. ;)Wnioskuję, że jesteś na IT albo na czymś podobnym ? To tym bardziej będziesz musiała się użerać z PM. I tak twierdzę, że u nas w Polsce nie ma takiej etyki i kultury pracy jaką mają w Niemczech czy w Holandii.

 

19 minut temu, Epsilon napisał:

A całkiem inną rzeczą jest to, że statystyczne różnice między płciami są statystyczne

 Masło maślane. Co to za logika oświeć mnie ? 

 

19 minut temu, Epsilon napisał:

Każdy jest osobną jednostką, która ma własne cechy

Naprawdę ?:blink: Dobrze, że powiedziałaś bo bym nigdy nie zgadł.

 

19 minut temu, Epsilon napisał:

Większość mężczyzn też się nie nadaje ani do ciężkiej pracy umysłowej, ani na kierownicze stanowiska. 

 

I w związku z tym na kierowniczych stanowiskach jest  zdecydowanie więcej  mężczyzn niż kobiet. Czyżby Spiseg?:ph34r:   A z pracą umysłową to też dojebałaś bo to mężczyźni mają logiczny jednocześnie kreatywny umysł w przeciwieństwie do kobiet. Cała cywilizacja stoi na innowacjach i odkryciach mężczyzn. Wiesz @Epsilon glazurnik czy hydraulik a już nie wspomnę o murarzu też musi myśleć w przeciwieństwie do was kobiet co w większości papierki w urzędach przekładają z miejsca na miejsce plotkując w tle i pijąc kawkę.

A propo kierowniczego stanowiska. Do tego trzeba mieć silny charakter , charyzmę oraz być strategiem i taktykiem. Czy kobiety to potrafią ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 tak dokładnie, to jest nasz spisek.

 

11 minut temu, Geralt napisał:

 

 

39 minut temu, Epsilon napisał:

A całkiem inną rzeczą jest to, że statystyczne różnice między płciami są statystyczne

 Masło maślane. Co to za logika oświeć mnie ? 

 

39 minut temu, Epsilon napisał:

Każdy jest osobną jednostką, która ma własne cechy

Naprawdę ?:blink: Dobrze, że powiedziałaś bo bym nigdy nie zgadł.

Masło maślane i truizm były celowe. Chciałam podkreślić, że każdy człowiek jest inny. To że jest więcej mężczyzn posiadających jakąś cechę nie znaczy, że nie ma kobiet posiadających ją. Krzywa Gaussa, takie tam.

 

13 minut temu, Geralt napisał:

 

 

41 minut temu, Epsilon napisał:

Większość mężczyzn też się nie nadaje ani do ciężkiej pracy umysłowej, ani na kierownicze stanowiska. 

 

I w związku z tym na kierowniczych stanowiskach jest  zdecydowanie więcej  mężczyzn niż kobiet. Czyżby Spiseg?:ph34r:   A z pracą umysłową to też dojebałaś bo to mężczyźni mają logiczny jednocześnie kreatywny umysł w przeciwieństwie do kobiet. Cała cywilizacja stoi na innowacjach i odkryciach mężczyzn. Wiesz @Epsilon glazurnik czy hydraulik a już nie wspomnę o murarzu też musi myśleć w przeciwieństwie do was kobiet co w większości papierki w urzędach przekładają z miejsca na miejsce plotkując w tle i pijąc kawkę.

A propo kierowniczego stanowiska. Do tego trzeba mieć silny charakter , charyzmę oraz być strategiem i taktykiem. Czy kobiety to potrafią ?

Chodziło mi o to, że ogólnie większość ludzi się na niektóre stanowiska nie nadaje. A w tej mniejszości co się nadaje często jest więcej mężczyzn (chyba). Na papierkach też wypada się znać i rozumieć po co są, zasadniczo zależy jakie papierki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.