Skocz do zawartości

Kolęda wspólna Braci na Radiu Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Taka luźna myśl mnie naszła - wieczorkiem o ustalonej porze tworzymy rozmowę grupową na skype, żeby było z kilkunastu chłopaków (możemy być nawaleni, nie ma problemu, w końcu to święta) i złożymy sobie szybko życzenia oraz zaśpiewamy kolędę.

 

Ja włączę audacity (program do nagrywania) i mikrofon będę miał przy głośniku. Jakość będzie kiepska, ale nie hujowa na pewno - i śmiesznie by było, i wesoło, i jakoś tak po męsku. Co o tym sądzicie i ewentualnie kto chętny?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no to właśnie o to chodzi by być troszkę wciętym :> Ale tylko znane mi osoby, a Ty Gaindalf bez obrazy, ale nie wiem kim jesteś więc może za rok :>

 

Tak na szybko byłoby fajnie jakby byli Kryss, Adolf, Pogromca, chłopaki z moderacji wszyscy, Damian, Endeq, Enemy, Voqulsky, The saint, Herbu i inni, sorki ale na szybko pisałem nicki. I byśmy sobie poryczeli, życzenia złożyli, tak rodzinnie by było parę minutek i git :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silny Marku, Ja tobie zaśpiewam po świętach przez swoich kumli, tak w okolicy nowego roku może później, trochę:D.

Władysław Jagiełło, Kazimierz III Wielki - takich mam znajomych, poznałem przez NBP.

Jakie "oni" piekne dzwięki wydają - pewnie wiesz:lol:, szczególnie jak są w chórze.

P.S. Skypa i tak nie mam:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SledgeHammer napisał:

@Silny Marku, Ja tobie zaśpiewam po świętach przez swoich kumli, tak w okolicy nowego roku może później, trochę:D.

Władysław Jagiełło, Kazimierz III Wielki - takich mam znajomych, poznałem przez NBP.

Jakie "oni" piekne dzwięki wydają - pewnie wiesz:lol:, szczególnie jak są w chórze.

P.S. Skypa i tak nie mam:P

 

 

Ciebie też serdecznie zapraszam, a hajsu póki co nie trzeba, dziękuję. A skype załóż, trwa to 10minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, na śpiewy to u mnie Panowie nie liczcie. Żenada :D

Jak by co, to mam odpalonego już Skype i niech se wisi w tle. Za chwilę będzie krzątaniny trochę, ale może chrześniaczki dwie nam kolędy zaśpiewają do mikrofonu. Zależy jak dziś u wujcia z perswazją będzie ;)

 

@SledgeHammer, instaluj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczę, nie mam skajpaja, tak jak ajfona czyli jestem zacofany technologicznie.:( Ale obiecuję poprawę, będzie o tym w postanowieniach noworocznych.

 

W młodości z blokersami robiliśmy po godzinie 20-tej  pasterkę w piwnicznej pakamerze, to były jazdy, alko się szybko wyczerpywało i niektórzy nie mogli dotrzeć do domu na własnych nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, która godzina wam odpowiada? 21 może być? Czy inna? Możecie być pijani, byle na wesoło.

 

Piszecie mi na priv na forum jaki nick na skype macie, ja piszę do was na skype i was dodaję do znajomych. O 21 dzwonię do was ja a nie wy do mnie!!! Bo to ja muszę zacząć rozmowę, inaczej rozwali rozmowę jak to już było wiele razy i reszty dowiecie się na żywca. 

 

Jak ktoś dzwoni na skype - nie odbieram. Jak ktoś pisze i chce dodać do znajomych, a wcześniej się na priv na forum do mnie nie zapowie, nie odpisuję i nie dodaję. Wiecie dobrze o co chodzi, względy bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest nas łącznie czterech, jeśli wszyscy będą. Poczekajmy do 21.30, żeby było z 10 osób :(

 

EDIT. Panowie, przepraszam ale kilka osób nie spełnia założeń projektów. Jak w czterech zafałszujemy wyjdzie gniot, jakby zafałszowało 20 - byłoby śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem już namówione "koło gospodyń wiejskich" na wykon jakiejś kolędy na głosy, żeby zaśpiewały w moim imieniu. Siedziałem więc sam na sam z czterema babami, bo "szfagier" nagle zachorował i leżał w łóżeczku. Nawet nie było z kim gorzałki wypić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.