Skocz do zawartości

Dziwna akcja, o co chodzi?


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dziwna rzecz mi się dzisiaj przydarzyła, około 2:00 po przeczytaniu książki ( jest to mój codzienny rytuał, czytam przed snem ) przed zaśnięciem, rozmyślałem o duchowości i różnych rzeczach, i zdałem pytanie swojej ( świadomości-podświadomości-duszy nie sprecyzowałem tego dokładnie ) : Czy moja droga którą obrałem jest właściwa? Jeżeli Tak daj mi jakikolwiek znak.

No i tutaj stało się coś dziwnego, ogarnęła mnie radość, nie wiadomo skąd, a potem dziwny błysk w głowie różnymi kolorami ( trudno to opisać, piorun jakiś  ), całe moje ciało na to zareagowało, małe lekkie kopnięcie prądu, wszystko to trwało chwile, byłem bardzo pozytywnie do tego nastawiony. Potem za około 20 minut gdy już prawie zasnąłem, znowu mnie przeszył dziwny błysk kolorów, prądu w głowie, piorun, multum kolorów, ale był on tak mocny, że moje serce bardzo kołatało, dziwna energia przeszyła moje ciało, potem znowu ale lżej, trochę się bałem, nie wiedziałem co się dzieje, próbowałem zasnąć, zamknąłem oczu, a tu trach już ranek. Snu żadnego nie miałem, bardzo dziwne, bo zwykle zawsze coś mi się śni. Co to mogło być, macie jakiś pomysł? ( Jestem sprawny fizycznie i psychicznie :) , przemęczony też nie byłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.