Skocz do zawartości

Jak spędzacie tegorocznego Sylwestra?


seba33

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem raz w nowo otwartym klubie, jako ze był nowy na mieście to było spoko, (i teraz to ale) ale DJ był z innego miasta czyt Poznań wydawać by się mogło ze spoko miał już Fame i swoją publikę i to zabiło ta imprezę tzn grał swoje ale były to jego sety pod jego fanów. Tylko tych ludzi nie było w klubie była to zbieranina z mojego miasta która oczekiwylala zwykłych hitów z tamtego roku a on grał swój set. Poznałem jeden kawałek na cała noc, jako ze siedzę trochę w temacie to dla mnie była to klapa i za dużo BPM. Inni podobnie to odczuwali.

 

 

 

Trochę mała ta cena napisz co jest w pakiecie...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Byłem. Tragedia. Za dużo ludzi. Mało żarcia i wątpliwej jakości. Utrudniony dostęp do baru przez ilość ludzi. Cięćko porozmawiać, głośno w chuj. Zdecydowanie nie polecam. Jeden z gorszych moich sylwestrów.

 

Co innego balet w knajpie. Troche weselnie, ale mnóstwo dobrego jedzenia, miejsce i do posiedzenia i potańczenia, napoje pod ręką, znajomi skumulowani w mniej więcej w stałym miejscu. Całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie

Ja od kilku lat zwykłem chadzać na takie większe bale z tańcami itd. Zawsze dobrze się bawiłem, lubię sobie potańczyć, więc taniec, jedzenie picie.

600 za bal z noclegiem to chyba normalna cena jak za taką imprezę.

A w tym roku jeszcze nie mam planów mówiąc szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm

No kwestia gustu i umiejętności, jak nie umiałem tańczyć to też nie lubiłem :)

Do tego w tańcu to facet prowadzi zawsze, tak jak w życiu, trzeba umieć tańczyć, by dobrze poprowadzić kobietę. Nie znoszę jak tańczę z nieznajomą i kilka razy z rzędu gubi rytm, bo coś sobie wymyśliła zamiast się poddać prowadzeniu I czerpać przyjemność z tańca, a zwracanie uwagi czasem nic nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.