Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
seba33

Jak spędzacie tegorocznego Sylwestra?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ktoś był jeszcze w klubie na sylwestra? Jakie odczucia macie?

2. 600 zł za zabawę 2 osoby + hotel to dużo czy mało ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem raz w nowo otwartym klubie, jako ze był nowy na mieście to było spoko, (i teraz to ale) ale DJ był z innego miasta czyt Poznań wydawać by się mogło ze spoko miał już Fame i swoją publikę i to zabiło ta imprezę tzn grał swoje ale były to jego sety pod jego fanów. Tylko tych ludzi nie było w klubie była to zbieranina z mojego miasta która oczekiwylala zwykłych hitów z tamtego roku a on grał swój set. Poznałem jeden kawałek na cała noc, jako ze siedzę trochę w temacie to dla mnie była to klapa i za dużo BPM. Inni podobnie to odczuwali.

Trochę mała ta cena napisz co jest w pakiecie...

Edytowane przez zuckerfrei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PewnySiebie Byłem. Tragedia. Za dużo ludzi. Mało żarcia i wątpliwej jakości. Utrudniony dostęp do baru przez ilość ludzi. Cięćko porozmawiać, głośno w chuj. Zdecydowanie nie polecam. Jeden z gorszych moich sylwestrów.

Co innego balet w knajpie. Troche weselnie, ale mnóstwo dobrego jedzenia, miejsce i do posiedzenia i potańczenia, napoje pod ręką, znajomi skumulowani w mniej więcej w stałym miejscu. Całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zuckerfrei Hotel w Krakowie na 1 noc z dostępem do sauny, basenu i blisko do rynku. Dodatkowo 170 zł kolacja wieczorem za osobę. W sumie nie mam pomysłu gdzie spędzić sylwestra, a wypadałoby coś organizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, karhu napisał:

wypad autokarowy do Paryza.

Zapowiada się bombowo ;)

Carl93m ukradł moja kwestie! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, Carl93m said:

A ja bede grał w gre.

Nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PewnySiebie

Ja od kilku lat zwykłem chadzać na takie większe bale z tańcami itd. Zawsze dobrze się bawiłem, lubię sobie potańczyć, więc taniec, jedzenie picie.

600 za bal z noclegiem to chyba normalna cena jak za taką imprezę.

A w tym roku jeszcze nie mam planów mówiąc szczerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gaunter o Dimm

No kwestia gustu i umiejętności, jak nie umiałem tańczyć to też nie lubiłem :)

Do tego w tańcu to facet prowadzi zawsze, tak jak w życiu, trzeba umieć tańczyć, by dobrze poprowadzić kobietę. Nie znoszę jak tańczę z nieznajomą i kilka razy z rzędu gubi rytm, bo coś sobie wymyśliła zamiast się poddać prowadzeniu I czerpać przyjemność z tańca, a zwracanie uwagi czasem nic nie daje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku spróbuję świętować na plaży, zrealizowałoby się marzenie o morskiej kąpiółce w Nowym Roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi