Skocz do zawartości

Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

   W związku z notorycznymi atakami trollów na forum, wpadł mi do głowy taki pomysł. Aby stworzyć jaskinię trolli, niech będą z nami,

ale będą się mogli wypowiadać wyłącznie w jej obszarze. Będą mogli komentować inne tematy, ale tylko w obszarze jaskini. 

Generalnie, wyłapać, wrzucić do jaskini i niech się produkują. Ale tylko sami ze sobą. Będą tam multi konta, będzie sławcio i inne zjeby. Będą mogli pogadać tylko ze sobą. Dla beki z nich,

i posłuży to jako przykład dla innych trollolo, aby spojrzeli gdzie skończą. Oczywiście trafienie do jaskini oznacza perm bana bez powodu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

A jak to będzię "Zorganizowana Trupo - Przestępszą grupa Trollolo-Pikollo".

To zapytam ciebie, jak myślisz @Adolf będą z chęcia i pasją :lol: popisywali sobie sami w jaskini?

Np. Słowcio i jego "osobowość wieloraka";), jak myślisz, jest na tyle jeb*****ty aby pisać sam ze sobą:D.

 

Ogólnie pomysł dobry, humor mi poprawiłeś;).

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SledgeHammer napisał:

To zapytam ciebie, jak myślisz @Adolf będą będą z chęcia i pasją :lol: popisywali sobie sami w jaskini?

   Myślę że będą pisać namiętnie, taki już charakter, będą chcieli być zauważeni, zaistnieć ponad wszystko.

Trzeba dać im szansę i nie obawiać się negatywnej indoktrynacji z ich strony. Wystarczy że trafi do jaskini z oznaczeniem trolla.

Wtedy czytelnik bierze na niego poprawkę.

   Trolli lepiej mieć pod ręką. To tak jak ze szpiegami. Żadna służba ich nie niszczy. lepiej przekierować, u pożytecznić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adolf napisał:

 Trolli lepiej mieć pod ręką. To tak jak ze szpiegami. Żadna służba ich nie niszczy. lepiej przekierować, u pożytecznić.

 

Coś na zasadzie: "Boże ustrzeż mnie przed fałszywi przyjaciółmi, bo z wrogami sobie sam poradzę":) - dobrze zrozumiałem ?

Coś w tym stylu;).

A było coś jeszcze, takie powiedzenie, nie pamiętam całego ale sens, żeby "wroga trzymać najbliżej siebie";).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SledgeHammer

1 minutę temu, SledgeHammer napisał:

A było coś jeszcze, takie powiedzenie, nie pamiętam całego ale sens, żeby "wroga trzymać najbliżej siebie";).

 

     Sedno. Zawsze uważałem że wroga należy mieć przy sobie. Pewnie pod wpływem literatury przerzuconej.

Ujawniony wróg to cenna rzecz, niech jest, po co szukać nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   No dobra, Kargula mam za płotem, ale mój wróg, na mojej krwi wyhodowany.

Trolle były, są i będą. Wydaje mi się  że lepiej ich kolekcjonować niż narażać się na wściekłe i ciągłe ataki.

    Trolle też mają cykora. Taka czarna dziura na naszym forum, skutecznie by odstraszyła.

Powiem jeszcze że byłaby y to fajna baza danych o tym kto nas atakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że pomysł mi się podoba, byłoby nieźle bekowo. Ale akurat Sławka i hejterów nie można trzymać, bo zaczną kłamać, pisać pierdoły na temat forumowiczów i tak czy tak trzeba będzie ich banować. Jaskinia trolli OK, ale bez hejterów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.