Skocz do zawartości

''Pod trzepakiem'', czyli o wszystkim i o niczym.


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym oświadczam, że funkcjonująca w obiegu teza jakoby listopad był najbardziej beznadziejnym miesiącem w roku jest nieprawdziwa.

Najbardziej nużącym, męczącym i drenującym z energii miesiącem jest taki jak obecnie marzec. Człowiek ma już dość tej szarzyzny a tu kicha.

Ponuro, wilgotno, słońca ni ma bo ołowiane chmury non-stop zasłaniają całe niebo. W dzień słupek na termometrze dobija maks do 5-7 st.C a w nocy

nurkuje w okolice zera.

 

Ja już mam tego dość, zmęczony i bez energii jestem. I tyle. Widać powoli choroba zwana PESELnicą mnie dopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny przesilenie wiosenne, możesz dodać jak masz siły w tygodniu krótki trening typu tabata - generalnie organizm potrafi się "rozbujać" przyspieszysz metabolizm  - warto spróbować, tabate możesz w zasadzie na metrze kwadratowym zrobić np. bieg bokserski w miejscu (kolana wysoko i ciosy proste - dajesz maks 20 sekund i jest gitara), polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna pogoda jest OK, jak się cieplej zrobi to ludzie zaczną wyłazić na świat zewnętrzny, niestety znów będą bachory i ich mamuśki drzeć ryje na powietrzu. Więcej bandyterki (albo młodziezy z tego typu aspiracjami)  przesiadującej na okolicznych ławkach. Do tego szczekające psy i wszechobecny smród grilla i spalin, takoż koszonej trawy. Bleeee :wacko: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dr Mordechaj B'rzyt-wa- pity jak pity, będąc na umowie o pracę wpadam z wyższy próg zdecydowanie za szybko. I stąd od pewnej kwoty brutto w zasadzie podwyżka wynagrodzenia nie ma już większego sensu, lepiej dostać bonusy typu samochód służbowy do prywatnego użytkowania, opiekę medyczną dodatkową dla całej rodziny w wyższym pakiecie itd.

 

@Mordimer- rozpocząłem już sezon biegowy, dorzucę do tego jakiś plan na ciskanie żeliwem w domu. Faktycznie regularny wysiłek fizyczny poprawia nastrój.

 

@Endeg - nie sposób nie przyznać Ci racji. Zawsze podkreślałem, że lubię klimaty śródziemnomorskie oraz jak jest ciepło. Tym niemniej wiąże się to tak jak wspomniałeś z koniecznością dzielenia przestrzeni z osobami, z którymi człowiek raczej nie chce mieć styczności. Mamuśki z dziećmi jeszcze znoszę (a co ładniejszym i atrakcyjniejszym nawijam makaron na uszy w ramach treningu). Za to wylewająca się pod wieczór, szczególnie piątkowy i sobotni, drąca ryja w stanie podchmielonym i podćpanym młódź zwyczajnie mnie drażni. I tłukąca butelki, bo jak już jeden z drugim wychla to szczytem kawaleryjskiej fantazji jest walnąć butelką o bruk. Tam gdzie mieszkam jest spokojnie - bo to obrzeże, same domy jednorodzinne. Za to im bliżej 'centrum' tym gorzej. Ale spox, pracując nad swoim podejściem do życia nauczyłem się pozytywnie ignorować tego typu negatywne czynniki.

 

@Normalny- po chwili przemyślenia tematu odpowiem, że to nie ma sensu. Bo to jak wypicie duszkiem dwóch butelek słodkiego wina musującego Martini Asti. Będzie godzina szampańskiego uniesienia a później 24 godziny zdychania i wegetacji na kacu :)

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

czy to jej rzeczywiste przekonania?

czy też forma prowadzenie kanał yt (zarobienia/zdobycia rozgłosu)?

oczywiście dobrze wygląda, dobrze formułuje myśli i wysławia się, przypadek? ;)

 

 

wbijanie "karynom" schematycznych zachowań ciąg dalszy

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 13:21, Subiektywny napisał:

Widać powoli choroba zwana PESELnicą mnie dopada

W naszym obszarze leśnym nazywamy to "SKS" (starość, kurwa, starość ;))

Tłoczone domowo soki warzywne na przesilenie jak i na bieżąco polecam. Mix w różnych i dowolnych kombinacjach - burak czerwony, korzeń pietruchy i selera, marchewka, seler naciowy, zielony ogórek + jabłko czy grejp dla osłody... co tam chcesz. Do tego odrobina skórki cytryny i kapka z niej soku. Stawia... nie tylko na nogi ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o panią Weronikę, to po prostu jest konserwatystka, współpracująca z Telewizją Republika. Kwestia poglądów i upodobań politycznych. Kobiety ogólnie rzadziej interesują się polityką, a jeśli już to ciągnie je na lewo. Ale prawilne panie też się czasem zdarzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gwiazdy.wp.pl/seweryn-krajewski-nie-przyznaje-sie-do-corki-prawdopodobienstwo-pokrewienstwa-jest-zerowe-6109058043406465g/2

 

sorry za źródło, testy DNA pomagają

 

Cytuj

- Znów przerywam milczenie na specjalne życzenie"fachowych" pism kolorowych. Jak mówią na mieście- "fekaliatorów", specjalizujących się w zabawianiu gawiedzi. Chodzi o przemiłą, oczekującą na karierę piosenkarkę o imieniu - JULITTA. Przedstawiam gorące i ostateczne wyniki badań DNA. Dla nieznających angielskiego zdradzę, że PRAWDOPODOBIEŃSTWO POKREWIEŃSTWA JEST ZEROWE. Pozostaje z niecierpliwością oczekiwać na dalsze postępy tej skazanej niestety na karierę kobiety. Już wcześniej pomoc zadeklarowali wybitni poeci i genialni twórcy kolorowych, cotygodniowych powieści erotycznych, a wszyscy z wyrytą na czole złotą myślą współczesnego wieszcza : "ciemny lud to kupi". Z niepocieszonym mijającym czasem.....S.K. - czytamy na oficjalnym profilu Seweryna Krajewskiego

 

 

http://vinescope.com/articles/beautiful-portraits-redheads  rude ;) ze  stuleją od rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2017 o 17:11, Rnext napisał:

@Mordimer za dużo rudych na raz jak dla mnie. W głowie mi się zakręciło. ;)

też mam słabość :ph34r:, jeszcze bardziej do naturalnych brunetek B)

 

---------------------------------

 

kobitom tylko jedno w głowie ;) 

 

 

 

 

 

nie ma takiego robienia dymów 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na FB jest strona "Oczami mężczyzny" - cholera no to wchodzę i czytam jedną z sentencji tam umieszczonych:

 

Śmieszą mnie opinie, że kobiety w dzisiejszych czasach tylko wymagają. Oczekują cudów i zaangażowania nie z tej ziemi. Gówno prawda. Kobiety oczekują, że ktoś ujmie ich duszę i serce po męsku. Czekają na kogoś kto się najzwyczajniej zaangażuje, kto potrafi podejmować męskie decyzje, da im czas, zaufanie oraz obecność. W zamian wniosą do tego związku wszystko co najlepsze, wystarczy tylko dostrzec i pokochać całe piękno, które jest w ich sercu.

 

:blink: Ręce i nie tylko opadają.

Zresztą Marek o tego typu sentencjach dał już kiedyś audycję. Ja nie wiem, ale chyba tego "Oczami mężczyzny" to jakieś kobitki prowadzą.

 

Na szczęście pod spodem komentarz z którym nie da się nie zgodzić - może to ktoś od nas:

 

... pitu, pitu... czas do momentu spłodzenia dziecka i podpisania kredytu na dom ("męskie decyzje").

 

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytuj

Skazany za gwałt 28-letni Syryjczyk Hassan Kiko w lutym 2016 roku zdołał uciec z więzienia, dzięki uwiedzeniu jednej ze strażniczek. Po kilku tygodniach para została jednak zatrzymana we Włoszech - a teraz sąd zdecydował, że za ucieczkę Kiko będzie musiał spędzić w więzieniu dodatkowych 6 miesięcy.

Link do art. http://www.rp.pl/Przestepczosc/305249921-Szwajcaria-Syryjczyk-skazany-za-gwalt-uwiodl-strazniczke-i-uciekl-z-nia-z-wiezienia.html#ap-1

 

Co te kobiety mają w głowie, separacja i szukanie "nowego bolca" - standard.

 

https://www.wykop.pl/link/3816667/hipergamia-kobiet-w-praktyce-i-brak-seksu-w-zwiazku/

 

Kolejny arty na wykopie mówiące jak jest - o hipergamii.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę na luziku o ulicznym nagabywaniu samców na wejście do lokali typu Obssesion czy innego Cococmo.

Sam wielokrotnie byłem zaczepiany przez "promotorki", później to i "promotorzy" się pojawili by namawiać tych bardziej nieśmiałych gostków co czerwienią się przy paniach.

Ja zazwyczaj odpowiadałem im po węgiersku (umiem parę zdań nieźle) albo że mam trzy agentki towarzyskie zamówione i dlatego się spieszę.

 

http://rozrywka.trojmiasto.pl/Szymon-Jachimek-o-klubach-nocnych-n115096.html

 

Fajnie, że w komentarzach w zalewie białorycerskości, zaczynają się pojawiać wypowiedzi typu "panowie szanujmy się".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Macie parcie na tego całego Sylwestra? Ja kompletnie nie. Czy w domu, czy na imprezie - jakoś wszędzie mi dobrze. Czy to ten już wewnętrzny spokój osiągnąłem ... hm?

 

Natomiast w tym roku będzie u mnie super Sylwek bo z ... dzieckiem!!! Wszystko co nie zdrowe ;) kupione - popcorn, chipsy no i oczywiście wystrzałowy szampan ... Piccolo :lol:. Dokupię petardy i będzie super wieczór!!!

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.