Skocz do zawartości

Wspomnienia


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Macie moze cos takiego ze jak sluchacie jakiejs piosenki to przypominaja wam sie dawne czasy i jest wam smutnio badz wesolo? Ja jestem bardzo wrazliwy na cos takiego ,i jak jakas piosenka jest z czyms mocno zwiazana z jakims przezyczeniem to potrafie nawet uronic lezke..Jak jest u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to u ludzi. Ja miałem taka piosenke przy której przypominaly mi sie ...uczucia i też łezka w oku się kręciła. (muzyka to sa wibracje jak wszystko). Nagrałem na pendrajwa do samochodu i słuchałem z inną muzą metalem, techno itp. To sprawiło ze tak przyzwyczaiłem sie do tego utworu ze już mnie nie rusza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze cos takiego ze jak sluchacie jakiejs piosenki to przypominaja wam sie dawne czasy i jest wam smutnio badz wesolo? Ja jestem bardzo wrazliwy na cos takiego ,i jak jakas piosenka jest z czyms mocno zwiazana z jakims przezyczeniem to potrafie nawet uronic lezke..Jak jest u was ?

 

Ja jak słucham tego to staje mi przed oczami całe życie:

 

 

:lol:  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.