Skocz do zawartości

Stulejo bez 180 cm wzrostu nawet nie startuj


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Psuedo artykuł z "poczytnego" wp

 

Cytuj

Facet zaczyna się od 180 cm, czyli czego pragną kobiety z Tindera

http://kobieta.wp.pl/facet-zaczyna-sie-od-180-cm-czyli-czego-pragna-kobiety-z-tindera-6081205657642113a

 

beka z tego artu na wykop http://www.wykop.pl/link/3558881/facet-zaczyna-sie-od-180-cm-czyli-czego-pragna-kobiety-z-tindera/

 

Czyli to co psuje w głowach młodym ludziom, a zwłaszcza kobietom, nadmiar atencji ze strony białorycerstwa. Bije im na głowę i zaczyna się kawalkada roszczeń - "będe leżeć i kwitnieć a Ty mnie zdobywaj - mile widziany zadbany biznesmen 180cm wzrostu z dobrym samochodem..." bla bla bla od taki rodzaj nowoczesnej prostytucji jak dla mnie ja się wystawiam na portalu , a Ty bez ciężkiego portfele nie podchodź.

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam filozoficzny nastrój, więc powiem tak - mężczyźni ewoluują, latają w kosmos, budują akceleratory itd. a kobiety w tym czasie wracają do jaskiń.

 

Powtórzę po raz pewnie setny - gdybym był dziś w "wieku poborowym", nie ma opcji żebym się związał z jakąś 20-30 letnią przedstawicielką "kultury zachodniej". Ja po prostu nie mam czasu a i energii mi szkoda, żeby dźwigać towarzystwo stukniętych i psycholek. Więc, odrobinę wulgaryzując, gruby ch... kładę na ich "wymagania".

  • Like 36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się odnieść jakoś... ale brak mi słów po prostu. Stonoga jest dobry na wszystko:

 

Ale dobrze, niech to całe kurestwo, hipokryzja i próżność wychodzi. Może się białorycerze powoli będą budzić. 

 

Ktoś naprawdę sprytnie to wymyślił jak wyniszczyć w nas chęć do budowania związku, zakładania rodzin itp. itd. Naprawdę należą im się brawa bo plan mieli genialny. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to na +. I nie chodzi o to, że mam 185 cm wzrostu ;)

 

A na plus dlatego, że po raz kolejny upada kolejna obłuda/mit/pop-bajka pt "u mężczyzny liczy się dla mnie jego bogate wnętrze, inteligencja i kultura".

Tak, owszem. Liczy się.

Drugoplanowo czy nawet trzecioplanowo...

 

Liczy się iloraz dwóch rzeczy.

 

Wygląd pomnożony przez majątek. W przypadku bardzo młodych samców: wygląd pomnożony przez potencjalną zdolność do zarabiania pieniędzy (dobre studia, bogata rodzina, zdolność do dilerki/gangsterki i fejmu na dzielni itd).

Można się posiłkować jednym z tych dwóch składników. Tj. mieć zajebisty wygląd ale mniejszy majątek lub kuleć z wyglądem ale nadrabiać majątkiem.

 

I to jest podstawa wszystkiego dla kobiet.

 

Ów algorytm kobiecego zapotrzebowania mogą hakować biegli hackerzy i crackerzy z zakresu 'zakręcę cię emocjonalnie bejbi i posikasz się z emocji w koronki'. Nie muszą być ładni, nie muszą być bogaci - muszą być biegli w kreowaniu iluzji i spełniania emocjonalnych potrzeb kobiet. I swoje ugrają, na krócej czy dłużej.

 

Tak jak wspomniał @Rnext. Przekaz sączący się enmasse od pań to powrót do jaskini. Przy czym, kocham podwójne standardy, one mogą być jaskiniowo roszczeniowe ale my ich maczugą palnąć w łeb nie możemy a w ramach wynagrodzenia rzucić ochłap mamuciny. My mamy być XXI wieczni.

Troskliwi, uczuciowy, partnerscy, wykonujący stricte męskie obowiązki i wyręczający panie w tych uznawanych za kobiecie. Oraz WYROZUMIALI. O jak kurna mać bardzo wyrozumiali ...

Idę po maczugę.

EOT.

 

S.

 

ancestor.png

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mordimer napisał:

nastąpiło by całkowite wykoszenie "elit politycznych" i większości społeczeństwa (95 % ?) 

 

Test IQ wyciął by niedorozwiniętych, a egzamin z logiki lewaków i gitara :lol: 

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to szczerze mówiąc nawet bawi. :D Jak widzę urojenia panienek względem facetów i co one same mają do zaoferowania i oferują to jest to tak niewspółmierne, że aż się czasem łapię za głowę. Niech mają roszczenia, coraz większe wymagania, życzę powodzenia i SZCZĘŚCIA, które w przypadku kobiet jest tak ulotne jak ich miłość. :D Tylko, że coraz więcej młodych chłopaków przy dostępie do informacji zauważa, że coś jest nie tak, a taka pani może znaleźć się za przeproszeniem w dupie, gdy jej zegar biologiczny zacznie świrować. No chyba że rycerstwo...ale w sumie to są siebie warci. ;) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eredin, EURolaski (które mnie ekstremalnie bawią) chodzą z miarką w torebeczce od LV. Mierzą na bieżąco długość x szerokość x wysokość (no chyba że to jest "jego wysokość") pomijając własną głębokość. Tych ze słabym stanem konta odstawiają do kąta ;)

A miarka jak i torebeczka jest fundowana przez "prezesów" (ale ja "prezes"-skąpiec jestem, więc skreślam siebie na starcie).

 

Jak powiedział Einstein "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej". Na wszelki wypadek, jako człek wielce taktowny, użył słowa "ludzka". W sumie ciekawa koncepcja skończoności wszechświata z tego bije. Mizogin jeden, świętej (niestety) pamięci. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rnext napisał:

Powtórzę po raz pewnie setny - gdybym był dziś w "wieku poborowym", nie ma opcji żebym się związał z jakąś 20-30 letnią przedstawicielką "kultury zachodniej". Ja po prostu nie mam czasu a i energii mi szkoda, żeby dźwigać towarzystwo stukniętych i psycholek. Więc, odrobinę wulgaryzując, gruby ch... kładę na ich "wymagania".

 

Założyłem, iż w przypadku gdyby obecny LTR mi nie wypalił to jest ostatnia kobieta z naszego kręgu kulturowego. Kijem nie dotknę.

 

Natomiast jeśli chodzi o wszelkie męskie niedomagania w kwestii fizycznej znam pewną magiczną różdżkę, która z 70 letniego dziadka robi modela CK:

 

pieniadze.png

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext no i mnie zainspirowałeś do wierszyka okolicznościowego ;D

 

Posłuchaj mnie Ty piękny młodzieńcze,
Nie liczy się pieniądz a liczy się wnętrze
Nie ważne, że auto może dać jej wygodę
Ona woli kujona co mądrą rzecz powie

 

Dziewczyny - cenią tych co wrażliwi
Z bogatą duszą, nie tych co  parszywi
Wzrost dla niej ważny jak zeszłoroczna zima
Z miłości do Ciebie dziewczę wszystko wytrzyma

 

Gdy będziesz zbyt miły to i tak to doceni
Ona nawet dla Ciebie w dziewicę się zmieni
Nie wrzuci Cię też do worka "przyjaciela"
Nie zrobi jej się mokro na widok skurw**la

 

Będzie Ci wierna i będzie Ci wdzięczna
Byś tylko ją kochał i swój czas jej poświęcał
Zobaczysz, ona to jest porządna dziewczyna
Nie ma zdjęć na fejsie, na których się wypina

 

Tinder? Ona o tym nigdy nie słyszała
Nie potrzebna jej atencja ani sprzedaż ciała
Bo woli ciężko zapracować nad sobą
Niż podniecać na zakupach się torebką nową

 

Więc posłuchaj jeszcze raz pięknisiu młody
Zanim wyjdziesz na miasto i zaczniesz przygody
Wiedz jedno rycerzu co Cię w zbroję rady kobiet zaklęły:  
DZIEWCZYNY JAK TA WYŻEJ TO JUŻ DAWNO WYGINĘŁY!

  • Like 18
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bumblebee napisał:

Mnie to szczerze mówiąc nawet bawi. :D Jak widzę urojenia panienek względem facetów i co one same mają do zaoferowania i oferują to jest to tak niewspółmierne, że aż się czasem łapię za głowę.

No nie! A błędne białorycerstwo się płaszczy aby od czasu do czasu zaruchać. :) Gra nie warta świczki.

Niech mają jeszcze większe wymagania. Od momentu zaistnienia tego chorego neofeminizmu panie strzelają sobie w stopę. Niedługo to im i stóp zabraknie i facetów, chętnych do zaspokojenia tych w dupy wziętych wymagań. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.