Skocz do zawartości

Stulejo bez 180 cm wzrostu nawet nie startuj


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

@DeMasta w pewnym momencie po prostu przewinąłem w dół i trafiłem na te kwiatki, które mnie rozbawiły:

Cytuj

Kino? Kwiaty? Kawa? Weź się wysil nudziarzu i bądź kreatywny, co?

 

No bo pani się przecież nie będzie wysilała gdyż / ponieważ / bo:

 

Cytuj

Co ja mam do zaoferowania? Odpowiem znanym powiedzeniem że to kobieta wybiera faceta który wybierze ją. A na pewno nie wybierze roszczeniowca który ma czelność jeszcze stawiać warunki. Teraz kobiety są wyzwolone i same mogą wybierać i żądać.

 

Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać z poziomu roszczeniowości naszych wspaniały polskich kobiet. Chyba sobie popłaczę... ze śmiechu. To będzie idealna kombinacja. A takim panienko dupka w pewnym momencie zmięknie i dziwnym trafem wymagania zmaleją... a jak nie, to zawsze zostanie bycie silną i niezależną kobietą z kotem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

My dziewczyny jesteśmy teraz nowoczesne i wyzwolone, mamy swoje wymagania toteż ogólna beznadziejność współczesnych mężczyzn sprawia że trudno nam dogodzić. 
Poza tym jeśli kobieta ma nietypowe zainteresowania - filmy anime, szachy, matematyka to to jest nawet słodkie a u faceta - no cóż, świadczy o ucieczce w hobby przed życiem towarzyskim i podbijaniem do kobiet, o braku elokwencji i spędzania czasu na mieście w celu zdobywania popularności. 
A co jeśli kobieta się masturbuje, spytacie? Cóż, poznaje swoje ciało i uczy się przeżywania seksualności. A masturbujący się facet to żałosny prawiczek co nie potrafi zagadać do panny! 

 

Te podwójne standardy... chyba się taki nie narodził, co by jej dogodził. Skończy się na numerkach w kiblu, albo chwilowo będzie musiała zadowolić się jakimś żałosnym prawiczkiem. Ah, jaki ten świat jest okrutny. :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Powinien być niezależny, czyli mieć własne mieszkanie i samochód, odpowiedni standard życia. Żeby finansowo był w stanie utrzymać czteroosobową rodzinę, bo zamierzam mieć dwoje dzieci - no i wiadomo żeby nie zarabiał na granicy minimum socjalnego tylko był w stanie opłacić czynsz, rachunki, opłacić dzieciom wakacje a nam urlop, najlepiej jakąś fajną zagraniczną wycieczkę bo lubię zwiedzać świat. Czyli dobrze by było gdyby był lekarzem, prawnikiem lub skończył konkretne studia techniczne .."

 

Aż ciężko uwierzyć, że laska może to tak otwarcie pisać (a może ja już za stary jestem) - bo, że tak myśli to jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Normalny napisał:

Aż ciężko uwierzyć, że laska może to tak otwarcie pisać (a może ja już za stary jestem) - bo, że tak myśli to jestem pewien.

 

nic szczególnego młode siksy nie kryją się, chcą mieć dobry standard życia zapewniony na starcie - w Wawie panny otwarcie pytają czym się zajmujesz i czym jeździć - mądrzejsze kamuflują się z pytaniem lepiej

 

mam namyśli samice w wieku 23-27 - one szukają najlepsze dostępne egzemplarze rycerzy - pojebane  jest to, że duża część z nich to naprawdę proste dość przeciętnej urody karyny 

Edytowane przez Mordimer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 27.03.2017 o 23:38, DeMasta napisał:

To na bank jest jakiś copy / paste i pewnie fake profil, wiem że kobiety tak myślą, ale kurna wątpie by jakaś z czymś takim się wychylała i mówiła wprost coś takiego, bo zaraz sama znajdzie się w tym 30+. Wiem że faceci sa rycerzami, ale kurna jak by któryś poleciał na coś takiego to normalnie ubersoldier.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2017 o 23:38, DeMasta napisał:

Osrać taką "pannę" tak najdelikatniej mówiąc.I tak za parę lat obudzi się w objęciach jakiegoś "matriksmena" a od rana do wieczora napierdalanka słowna :D 

 

Gardzę takimi "kobietami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Patton napisał:

No comment.

Rety, ona nadal funkcjonuje na tym portalu?!! Czizas, ja 2,5 roku temu juz to widziałem (byłem aktywny na sympatii, teraz juz wiem że kobiety z tego portalu to niezła lipa, mają konta tam całymi latami).

Z resztą panna zmienia miasto zamieszkania, żeby wkurwiać facetów w całym kraju. :P  Zastanawiam się po co to robi? Dla beki? Ma kompleksy? Uroda taka sobie, bądźmy szczerzy.

Nie ogarniam :D   Chociaż jak pierwszy raz to przeczytałem to wkurw niezły... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na pewnym portalu na "r", z bardzo towarzyskimi paniami, natrafiłem na dosyć przeciętną z urody panią, która nie dość ze za usługę ceniła się 1200+, to jeszcze milion wymagań, że tam nie wystarczy, że jesteś bogaty, nie możesz być jakimś byle nowobogackim ? masz być facetem z kasą, klasą, z gestem - wprost pisała, że lubi dostawać w prezencie drogie buty itd, no i koniecznie duży no ten potencjał. Także nie wiem ? miałem lekki mindfuck, bo ja bym ją wycenił na góra 200 :D, bo ani z twarzy ładna, ani też ciało jakieś ekstra, no i jeszcze twierdziła jaki to ma wyjątkowy charakter, ta no można się zakochać po prostu, tyle kobiecego ciepła ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To facet napisał na bank. Podejrzewam, ze to ktoś z Was. Fake konto.

Poza tym w zainteresowaniach ma kelthuz, a o pieniądzach to mało która Pani oficjalnie wspomni, nawet blachara, a tutaj mamy w zainteresowaniach tag: "pieniądze".

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.