Skocz do zawartości

Dr Jerzy Jaśkowski - inne spojrzenie na świat


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Boromir napisał:

Ciekawy mówca :)

Ciekawy, ale mija się z prawdą. Na Diamond Princess zachorowało 712 osób, zmarło 13. Śmiertelność to 1,82%. To są oficjalne dane i bardzo łatwo je znaleźć. I jak tu wierzyć gościowi, który na początku audycji robi oglądających w wała? ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tyson napisał:

Ciekawy, ale mija się z prawdą. Na Diamond Princess zachorowało 712 osób, zmarło 13. Śmiertelność to 1,82%. To są oficjalne dane i bardzo łatwo je znaleźć. I jak tu wierzyć gościowi, który na początku audycji robi oglądających w wała? ?

Nikt nie jest idealny, jednak warto posłuchać czasami czegoś innego, żeby mieć spojrzenie na dany temat z innej strony, jak ci się nie spodoba, drugi raz tam nie zajrzysz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boromir napisał:

Nikt nie jest idealny, jednak warto posłuchać czasami czegoś innego, żeby mieć spojrzenie na dany temat z innej strony, jak ci się nie spodoba, drugi raz tam nie zajrzysz.

Jasne, dlatego często oglądam ten sam news w TVP i TVN. W jednym propaganda ordynarna jak za PRL, w drugim propaganda wysublimowana. Obydwa przekazy dzielę przez pół i wyciągam swoje własne wnioski ?  

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tyson napisał:

Jasne, dlatego często oglądam ten sam news w TVP i TVN. W jednym propaganda ordynarna jak za PRL, w drugim propaganda wysublimowana. Obydwa przekazy dzielę przez pół i wyciągam swoje własne wnioski ?  

Dlatego nikt nie może powiedzieć, że opcja polityczna nie ma żadnego wpływu na opcje polityczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tyson napisał:

Zgadzam się. Tyle, że w Polsce jest ich jak na lekarstwo. Paradoksalnie więcej o tym co się dzieje w Polsce dowiesz się z BBC, niż mediów po polsku. 

BBC jako wiarygodne źródło, kłóciłbym się. Jak porównują polskich patriotów, którą chcą świętować 11 listopada do faszystów, jest to mega słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Boromir napisał:

BBC jako wiarygodne źródło, kłóciłbym się. Jak porównują polskich patriotów, którą chcą świętować 11 listopada do faszystów, jest to mega słabe.

 Napewno rzetelniejsze niż TVP i TVN? Ale jak masz jakieś ciekawe źródła wiedzy, to chętnie skorzystam z linków, byle nie mijali się z prawdą jak dr Jaśkowski.

 

Mam nadzieję, że zostanie nam wybaczony mały offtop.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Dziwię się, że medycy tłumaczą się szurom i pseudoznachorom, którym poodbierano dawno prawo wykonywania zawodu albo powywalano z uczelni. Ręce opadają, że w XXI wieku rozwija się pseudonauka.

Nie tylko on mówi głupoty. Pseudo znawcy potrafią tak wmówić człowiekowi, że jest się otępianym przez koncerny. Często osoby, które je oglądają, czują się, że w końcu nie są oszukiwani i wiedzą jak jest na prawdę. A tak w rzeczywistości są jeszcze bardziej przez nich jebanq. A dlaczego? Bo pseudo znawcy sprzedają swoje suplementy często dużo drożej i gorszej jakości niż bardziej zaufane firmy. Osobiście jak mnie boli ząb, zamiast pić zioła to biorę paracetamol. Przynajmniej wiem, że ból przejdzie. Zresztą same w sobie suplementy jak ktoś już jest chory, to mało co dają. Ja kombinowałem, wydawałem setki złotych na witaminki i nic prawie nie pomogło. Dopiero jak (ZŁY!) lekarz przepisał mi leki, w końcu się polepszyło.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.