Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Adolf

Dr Jerzy Jaśkowski - inne spojrzenie na świat

Recommended Posts

@MG-42przesłuchałem wszystkie "Rody krwi"

Absolutnie fantastyczna postać z pana Emila.

Pan Jaśkowski również prowadzi świetne wykłady.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Fury King
      Bracia. Dziś niejaki Szymon Beta Hołownia ogłosił powstanie jakiegoś ruchu 2050. Pytam, Was czy nie nadchodzi czas by ruszyć z własnym ruchem , platformą, partią. Pana Marka Kotońskiego ogłosić kandydatem ruchu na urząd prezesa Rady Ministrów, a pana Szarpanki z Życia - kandydatem na prezydenta 2025. Mają gadane, mają głowę na karku. Pomysł na program pisany jest na forum. Nie ma co zwlekać, nie ma na co czekać. Możemy być siłą, której nikt nie zatrzyma. Naprzód Bracia !!!
    • By KrólowaŁabędzi
      Zewsząd dochodzą mnie słuchy, że wprowadzą stan wyjątkowy jeszcze przed wyborami, że nie wyjadę z kraju. 
      Sytuacja dla mnie patowa, bo w Polsce mam matkę wymagającą pomocy, jsst po wypadku, a w Niemczech praca, chłopak, życie. 
      Boję się, że znowu będą kontrole graniczne i będzie syf, kiła i mogiła. 

I najważniejsze pytanie: czy przy stanie wyjątkowym są utrudnienia przy wyjeździe z kraju? 
    • By KrólowaŁabędzi
      Będzie bóldupienie na politykę, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. 

Jak w tytule, nie mam na kogo głosować. Znowu. A dlaczego? 
      Ano dlatego, że w politykę weszła jakaś bezsensowna pakietyzacja poglądów pomieszanych tak, że nie ma obecnie nikogo na scenie politycznej, z kim zgadzałabym się w stu procentach. A może jest, tylko nie zauważyłam? 

Niestety moje poglądy ni chuja nie wpisują się w polski podział na lewo-centrum-prawo, więc dla "lewaków" jestem homofobiczną rasistką i wspieram kulturę gwałtu, a dla "prawaków" jestem marksistowską szmatą i feminazistką, tak, że ogólnie jest wesoło, polecam tę opcję, ale tylko, jeśli masz rozdwojenie jaźni lub przynajmniej bardzo bogatą wyobraźnię. 

To teraz trochę konkretów. 
      1. Na linii społecznej (sprawy typu LGBT, aborcja i te klimaty), ekologicznej, oderwanie kościoła od państwa, polityki międzynarodowej jestem umiarkowanie do skrajnie lewicowa. Zależy w jakiej dokładnie kwestii, ale to chyba nie jest bardzo istotne. 

2. Na linii gospodarki (podatki, prywatyzacja służby zdrowia, zniesienie 500+ i innych patopomocy), kwestii posiadania broni, roli państwa i jego przymusów jestem umiarkowanie do skrajnie wolnościowa/prawicowa.

Jak żyć? Na kogo głosować?
       W kwestii numer 1 oczywistym wyborem jest Biedroń. On mi się naprawdę podoba, jego podejście do ekologii, kościoła, lgbt, ale jak przeczytałam o darmowych lekach dla kobiet w ciąży to lekko śmiechłam, bo chyba nikt się nie łudzi, że to nie będzie pole do nadużyć, a gdy przeczytałam o 500+ to już nawet się śmiać przestałam.

W kwestii numer dwa, bo ja einfacha frela i lubię prostych ludzi- Żółtek. 
      Super podejście do wojska, prywatyzacji, bonu oświatowego (to naprawdę super rozwiązanie), podatków i socjalu, no ale bez, kurwa, przesady z więzieniem za aborcję i wyjście z UE. 

Czy jest ktoś, kto łączy wolnościową gospodarkę z lewicowym "stylem życia"? 

Jak żyć? 
    • By Drugie DNO
      Wybory prezydenckie, które miały odbyć się 10 Maja zostały odwołane.
      Najbliższy termin wyborów to prawdopodobnie lipiec.
    • By Drugie DNO
      Co o tym sądzicie panowie?

Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.