Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Enemy

Prawda o tzw. "Women March" w USA

Recommended Posts

Przeciwko nowemu prezydentowi Ameryki, czyli Donaldowi Trumpowi zawiązał się ostatnio tzw. "Women March", czyli Marsz Kobiet. Brzmi znajomo prawda? W końcu u nas też były takie cyrki, jak się okazało z Sorosowo - KOD-owsko - RAZEM-owym zacięciem.

 

Pozwolę sobie obalić "spontaniczność" tej inicjatywy, jak i dość szokującą prawdę na jego temat. 

 

Po pierwsze, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o Sorosa :D. Pan Jurek, finansuje 50 "partnerów" organizujących Women March:

http://nytlive.nytimes.com/womenintheworld/2017/01/20/billionaire-george-soros-has-ties-to-more-than-50-partners-of-the-womens-march-on-washington/

 

Po drugie, przedstawiam gwiazdy tegoż marszu:

 

Niemiecka feministka śpiewająca na marszu "Allahu Akbar":

 

 

Mocne? To jeszcze mały pikuś. Idziem dalej.

 

http://www.dailywire.com/news/12852/muslim-womens-march-organizer-attacks-female-hank-berrien

 

Jedna z liderek marszu to niejaka Linda Sarsour - muzułmanka palestyńskiego pochodzenia, powyżej zapowiadająca że chętnie... pozbawiłaby waginy Hirsę Ali, czyli feministyczną i antyislamską publicystkę pochodzącą z Somalii, ofiarę wyrzezania w wieku 5 lat.

 

I to jeszcze nie jest najmocniejszy fakt, uwaga prawdziwa bomba:

https://spectator.org/the-women-movements-embrace-of-psychopath-donna-hylton/

 

Kolejna gwiazda marszu to Donna Hylton, czyli kobieta, która.... brała udział w porwaniu, gwałcie i morderstwie homoseksualisty :o

 

Tymczasem Trump ma wbrew propagandzie całkiem niezłe poparcie wśród kobiet. Głosowało na niego 53% białych Amerykanek:

https://www.bostonglobe.com/metro/2016/11/09/white-women-supported-trump-over-clinton/1eULOYeUX6rJX3l2Ie7RNO/story.html

 

Poniżej trochę kobiecego głosu rozsądku w sprawie Women March:

 

 

(Wiem, wklejałem to powyższe już w innym temacie, ale warto przypomnieć)

 

 

Oj chyba jak w Polsce, zamiast Majdanu będzie Ciamajdan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mentalnie to ci sami, którzy protestują przeciw Kaczyńskiemu i PiSowi. Jak ktoś słusznie zauważył Trump wygrał, bo ludzie mają już dość nachalnej politycznej poprawności, gdzie knebluje się usta wszystkim, którzy myślą inaczej.To jest prosta zasada, w której świat dąży do równowagi zachwianej przez postępy ekstremalnego lewactwa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Eryk napisał:

Dobrze wpisuje się w stereotyp jest wygląd tych baboli. :)

 

Coś w tym jest, feministki wyglądają tak:

 

ItmtOL0.png

 

g967V6n.jpg

 

uLHeqhD.jpg

 

 

Z kolei antyfeministki tak:

 

dnzvHeW.jpg

 

8HtcITf.jpg

 

vQWITtH.jpg

 

MBZqVlA.jpg

 

Pszypadek? :D

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te pierwsze 3 foty to z podium wyborów Miss Mokradeł?

(Qrde, myślałem że to ja mam wredny ryj)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie przypadek że feministki są brzydkie, a antyfeministki są ładne. Ładnm kobietom feminizm nie jest potrzebny bo w tradycjonalnizmie się spełniają. Są ładne, więc wszystko podtyka im się pod nos, bez większych starań. Brzydkie kobiety natomiast - cóż, muszą o wszystkie przywileje ładnych kobiet walczyć. Analogicznie - człowiek bogaty nie będzie komunistą, tylko biedny. Bywają wyjątki wśród młodzieży, która jest utrzymywana przez rodziców i narażona na propagandę której nie jest w stanie zauważyć i odrzucić z uwagi na małe życiowe doświadczenie. Ładne dziewczyny wyrastają z feminizmu, podobnie jak biedna młodzież z korwinizmu.

Słyszałem gdzieś że popularność tego kobiecego marszu wynikła z tego że tabuny kobiet kupiły bilety na inaugurację Clintonowej na prezydenta. Nie wyszło, to poszyły na inny marsz.

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feminazi znowu szaleją. Żeby zrozumieć co się dzieje trzeba cofnąć się do 2011 r. gdzie Obama pod ich naciskiem nakazał Campusom powoływać specjalne komisje w przypadku oskarżenia studenta o gwałt. Komisje bez żadnych kwalifikacji mają decydować czy był gwałt, czy nie. I wywalać studenta z uczelni już przy "przewadze dowodów", czyli wystarczy 50,01% szansy. Stalinizm powraca. Oczywiście skończyło się to masą fałszywych oskarżeń, skandali i chorych akcji feminazistek typu "mattress girl". Zaczęły powstawać organizacje występujące w obronie fałszywie oskarżanych studentów Families Advocating for Campus Equality (FACE) czy Save Our Sons, prowadzone przez rodziny poszkodowanych, często zresztą przez kobiety (matki oskarżanych synów). Tu nawet jedna feministka zrozumiała własną głupotę jak to spotkało jej syna:

https://womenagainstfeminismuk.wordpress.com/2015/07/06/rape-culture-what-happens-when-a-feminists-son-is-accused-of-rape/

 

Więc co się dzieje obecnie? Ano, nowa pani Sekretarz Edukacji Betsy DeVos nominowana przez prezydenta Trumpa zamierz przywrócić rzetelność procesów w sprawie oskarżeń o gwałt na uczelniach. Feminazistki uznały to za "czerwoną flagę" dla ofiar i wspieranie gwałcicieli:

http://www.cotwa.info/2017/01/betsy-devoss-support-for-due-process-is.html

 

I zaczęły wyjątkowe agresywne protesty w tej sprawie:

http://www.cotwa.info/2017/02/riot-silences-nazi-who-wants-due.html

 

Nic tylko wysłać wojsko na tę hołotę. 

 

Przy okazji polecam tekst Dr Tary Palmatier masakrujący pierdzielenie o "rape culture":

http://shrink4men.com/2011/09/14/our-so-called-rape-culture/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej ciekawi czy te youtubowe antyfeministki to tak naprawdę dziewczyny które chcą się wybić na tym antyfeminizmie i zdobyć uwagę mężczyzn. Na zasadzie "Wszyscy mówią TAK - ja powiem NIE"  tylko po to aby zdobyć atencję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że kobiecy antyfeminizm staje się po prostu coraz bardziej "trendy". I bardzo dobrze. Wyobraźmy sobie kobietę wchodzącą do Internetu, a tu taki obraz: z jednej strony feministki, wkurzające baby o wyglądzie potwora z Loch Ness, a z drugiej antyfeministki, miłe ładne dziewczyny, którym masa facetów pisze: "wow ale ty jesteś mądra i ładna". No i z którą stroną taka kobieta wolałaby być utożsamiana? :D. Feministki same zjebały sprawę od strony marketingowej.

 

Natomiast co do samych youtuberek, to jeszcze zależy. Pojedyncze wrzuty typu "Why I'm not a feminist" to może być zwykle szukanie atencji. Ale co innego całe kanały na YT z różnymi filmami, gdzie widać że dana dziewczyna przedstawia swoje konkretne poglądy. Trzeba pamiętać że zawsze istniały kobiety antyfeministki, taki pogląd reprezentują konserwatystki, libertarianki, kolibry, nawet nacjonalistki się zdarzają. Kobiety ogólnie rzadko interesują się polityką, ale nie znaczy to że takich kobiet nie ma w ogóle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Perun82
   39 proc. Polek miało tylko jednego partnera, a 16,5 proc. Polaków jedną partnerkę. "To niedobrze, bo ta blisko połowa kobiet nie ma bladego pojęcia, do czego jest stworzone ich ciało, co potrafi, co mogłyby przeżywać" - mówi Katarzyna Miller
    
   https://kobieta.onet.pl/kiedy-kobieta-ma-wielu-kochankow-wywiad-z-katarzyna-miller/nx56sk6
    
   I wszystko jasne
  • By tomekbat
   Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.
    
   Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 
    
   Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.
    
   Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...
    

    

        
  • By Perun82
   Pierwsze nieśmiałe próby...kiedy przyjdzie czas na to forum? 
    
   https://ksiazki.wp.pl/stworzyla-pierwsza-polska-liste-seksistow-bolszewickie-metody-6472253860394625a
    
    
  • By tomekbat
   Biedne kobiety znów gnębione przez patriarchat. Tym razem przez system emerytalny który pozwala im pracować dłużej niż mężczyznom. Co ciekawe, nawet lewicowa Unia kiedyś zwracała na to uwagę Polsce, ale jak zwykle PiS i Kaczyński jak przychodzi poważny temat nagle stają się "feministami" niczym Lewica. 
    
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.