Skocz do zawartości

Pan Zbigniew Popko o Marku Kotońskim


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo! Może przynajmniej jakaś zbłądzona dusza się uratuje przed takimi szarlatanami. Niestety w ezoteryce pełno takiego gówna. Ci ludzie zazwyczaj stosują sprytne sztuczki psychologiczne.

Nie wiem czy wiecie ale ezoteryka, tzn. jej postawnie i rozwój było ponoć w dużej mierze finansowana przez Rockefelerów. Ludzie poszukują nowych prawd bo czują, że kościół jest ściemą ale wpadają "z deszczu pod rynnę"

Prawdziwy rozwój duchowy to jest  droga do wewnątrz a nie na zewnątrz do kolejnych guru i oświeconych. Z resztą życie samo w sobie jest rozwojem duchowym, nawet te materialne i najgorsze jego przejawy. Tylko ludzie szukają od tego ucieczki w niby duchowość, uciekają przed bólem w poszukiwaniu jakiejś złudnej nadziei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzesiek napisał:

On to nazwisko to dostał przy urodzeniu czy sobie wybrał? Bo tak coś podobne do pewnego zabijaki MMA

Już bez przesady. To raczej zabijaka MMA, jako młodszy, ma podobne nazwisko do rzeczonego dżentelmena.

Edytowane przez Mnemonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Czy to już obłęd, czy cały czas strategia zasiania w mojej podświadomości wizji mojej śmierci w męczarniach?

 

Zwykłe zwalczanie potencjalnego dostarczyciela lepszej jakości usług, czyli potocznie mówiąc konkurencji :> 

 

Że metoda prymitywna, to kwestia tego iż człowiek prymitywny i takich odbiorców wokół siebie zgromadził.

 

Zagroziłeś jego wpływom finansowym mówiąc prawdę o nim, a on teraz stara się ciebie zniszczyć.

 

Ot zwykły dzień jak co dzień. 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No porąbani (skrajnie nie spójni oraz fanatyczni)

Bardzo dobry ten konflikt był.

Obnażył wszystko czarno na białym.

 

Zbawca ludzkości a życzy Ci wszystkiego najgorszego co tylko może być?!

A w sumie to nic mu nie zrobiłeś.

Jak to możliwe? (pytanie retoryczne)

 

Jego klienci nawet by nie zajrzeli na Twoją audycję, gdyby nie zrobił na Ciebie riposty.

Sam sobie strzelił w kolano > ego wygrało nad "trzeźwym umysłem".

 

Można tutaj podpiąć transserfing, że siły równoważące go dojechały.

 

Dzięki Tobie na pewno ktoś się ocknie. Choćby była to nawet jedna osoba to warto było.

 

Ja tak to widzę.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was zadanie domowe na dzisiaj. Obędzie się bez ocen, bo nie będziemy tu niczego i nikogo oceniać. Przedstawię Wam pewną sprawę, a wnioski wyciągniecie sami.

 

Jest sobie - powiedzmy - Rafał i Michał. Rafał rzecze do Michała:

 

-wiesz co Michał, nie obraź się, ale krzywo mi ułożyłeś kafelki w łazience, nie mam do Ciebie pretensji, nie chcę zwrotu kasy, ale praca nie została wykonana jak należy. I wiesz co? Mam wrażenie, że sobie czasem lubisz wypić, ale oczywiście nie osądzam, nie sprawdziłem tego i to nie jest oskarżenie tylko drobne przypuszczenie. W dodatku jesteś trochę otyły, może spróbowałbyś coś z tym zrobić, szkoda Twojego zdrowia.

 

Na to Michał odpowiada:

 

-TY SKURWYSYNU JEBANY, ŻEBYŚ ZDECHŁ, TY ANTYCHRYŚCIE, UMRZESZ ZA 2 TYGODNIE, TWOI KOLEDZY TO SATANIŚCI A TWÓJ DZIADEK TO HITLER, MÓJ TERMOMETR WYKAZAŁ MI, ŻE POCHODZISZ Z PIEKŁA!!!

 

Który z tych dwóch Panów jest bardziej godny zaufania? Odpowiedzcie sobie sami. 

 

Dziękuję za uwagę, po przerwie widzimy się w sali numer 17. 

 

 

Edytowane przez Eredin
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z jednej strony mamy zbawcę ludzkości oraz jego fanów, którzy życzy drugiej osobie wszystkiego najgorszego, a z drugiej rzekomych satanistów, czy za kogo nas tam owy Pan uważa, którzy nie posuwają się do czegoś takiego. To ja już wolę być tym "złym" niż należeć do grona zbawionych przez tego jegomościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wroński napisał:

Ja chciałbym nieśmiało zauważyć, że o człowieku świadczą również jego wrogowie.

Nie chciałbym oczywiście niczego sugerować :rolleyes:

 

Masz rację przyjacielu, w tym co napisałeś jest wiele mądrości :>

 

A co tam u tej Twojej byłej, tej Oli czy Kasi która była Twoim wrogiem? Wiesz, tej co jest takim strasznym dnem z wielką pochwą jak mówiłeś wiele razy, jest brzydka i paskudna, wszystkim dawała i że się rozpruwała na policji. Coś cicho o niej ostatnio, nawet na wykop nie zagląda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A co tam u tej Twojej byłej, tej Oli czy Kasi która była Twoim wrogiem? Wiesz, tej co jest takim strasznym dnem z wielką pochwą jak mówiłeś wiele razy, jest brzydka i paskudna, wszystkim dawała i że się rozpruwała na policji. Coś cicho o niej ostatnio, nawet na wykop nie zagląda :>

 

A wiesz, że nie wiem. Coś tam mi swojego czasu mignęło w szybie, ale nawet mi się nie chciało zawracać żeby sprawdzić.

Zresztą kiepsko sobie radzę z hamulcami więc o nieszczęście nietrudno :D

 

Mogę się domyślać, że te kilka lat nie obeszło się z nią łaskawie. Szkoda tylko ludzi, którzy mieli z nią styczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia jesteśmy zgubieni Pan Popko mówi, że każdy kto przebywa tu 4 dni lub dłużej już jest stracony.

 

Dusze wasze zostały skalane i jesteście skazani na wieczne potępienie, reinkarnacje po stronie zła i powolny internet.

 

I w ogóle prawdziwe ludzkie zło pod postacią Reptilianusza Marka wysysa nam szyszynki. 

 

Ale nie lękajcie się, Pan Popko mówi, że zajebał ezo granatem i podły Reptilianusz Marek nie pociągnie dwóch miesięcy, a wtedy będziecie mieli szanse żeby się wyzwolić i nawrócić.

 

comment_zy7wEIIkmAKbnzXKh3ZkFfQM6OPJyXt6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Sprawa się wydała, zdradziłeś mój plan Red. A plan był taki że w ciągu czterech dni wyschną was szyszynki, i przejmę nad wami kontrolę - dla pieniędzy i władzy. 

 

 

Swoją drogą to "Reptilianusz PLZ" to dobra ksywka dla rapera :lol: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Pan Bóg wypowiedział się w sprawie naszego forum - wprawdzie nie osobiście, ale przez przeznaczonego do zbawienia ludzkości Pana Popko, słuchać od godziny zero zero:

 

Prawdziwe ludzkie zło zamilknij powiadam ci !!! Jak śmiesz przywoływać wielkiego miszcza duchowego, który w mieście Oral codziennie robi flaszkę z Dżizusem, a czasem to i z Buddą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.