Skocz do zawartości

Pan Zbigniew Popko o Marku Kotońskim


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Czy Ty - niedowiarku - chcesz nam, Braciom, powiedzieć że drganie dłoni Pana Popko z wahadełkiem to nie Boski prąd wprawiający ją w drgania? Czy Ty coś sugerujesz?

 

 

Tak to są boskie wibracje! Boska energia aż go roznosi, dziwisz się, że przy obcowaniu z TAKIMI bytami ręce się trzęsą? Że podczas audycji wszystko z nich wypada to plansza to wahadełko.

 

Złośliwi twierdzą, że to przez alkoholizm ale przecież to nie może być prawda !

 

Tylko podłe reptilianusze co jedzą szynki z szyszynki obrzucają błotem  Pana Wielkiego Miszcza Popko od Dżizusa i Buddy (jeśli jakiś tytuł pominąłem to przepraszam).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Arox napisał:

Widać, że Twoja szyszynka już wyschła, bo nie wiesz co piszesz! :D

 

Wyślę 80 na naprawę tablic, drugie 80 na zablokowanie tylnych czakr i kolejne 80 na doładowanie przez telefon.

 

Myślę, że Miszcz Popko mnie uzdrowi i magicznie zregeneruje moją odessaną przez Reptilianusza Marka szyszynkę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red myślę że jak jego dłoń odpowiednio zacznie drgać to postawi Twoją szyszynkę na nogi.

 

No chyba że ofiara okaże się za mała. Wtedy zbierze się za mało boskiej energii i nic z tego nie będzie :(

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, HORACIOU5 napisał:

@Mosze Red myślę że jak jego dłoń odpowiednio zacznie drgać to postawi Twoją szyszynkę na nogi.

 

No chyba że ofiara okaże się za mała. Wtedy zbierze się za mało boskiej energii i nic z tego nie będzie :(

Będzie jak zadzwonisz po dodatkowe doładowanie(8 dyszek). @Stulejman Wspaniały nie zadzwonił i zobacz co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Umrzecie na pewno w ciągu najbliższych dwustu lat! Bóg mi to właśnie powiedział. 

 

Który ?,  bo nie wiem czy z tego samego panteonu, jak z innego to nie podlegam pod jurysdykcję i z umierania nici. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Umrzecie na pewno w ciągu najbliższych dwustu lat! Bóg mi to właśnie powiedział. 

 

Hehe, kiedyś w kabarecie Daniec fajnie naśladował takiego czarodzieja, co prowadzi program w nocnej ramówce : "Przyślij mi swój dowód, a ja powiem Ci twój pesel" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.