Skocz do zawartości

Jak to wyglada w USA - czyli co nam grozi za pare lat...


The_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli tak się dzieje. A będzie jeszcze gorzej, bo bezkrytycznie przejmujemy model wytworzony przez usa.

Ostatnio poczyniłem ciekawa obserwację. Mianowicie ilość rozwodów wśród moich znajomych dramatycznie rośnie. A rośnie tam, gdzie facet miał bardzo mało do powiedzenia w związku.

Druga rzecz pantoflarstwo szerzy się w tempie zastraszającym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie, nie mam az tak opanowanego angielskiego amerykanskiego by zrozumiec dokladnie i wszystko. Ale bazujac na moim zrozumieniu.... czemu zakladasz ze az tak zle bedzie?

 

Tak sie sklada ze znam dobrze USA i UK, a ogolnie rzecz ujmujac kulture anglosaska - pracowalem przez dekade w miedzynarodowych korporacjach w ktorych bylem nie pracownikiem w Polsce tylko w strukturach globalnych, bylem w wielu krajach i mam wielu znajomych 'ze sredniej oraz ze sredniej/wyzszej klasy' w wielu panstwach, a mozna powiedziec ze oprocz Australii to na wszystkich kontynentach.

 

Rozmawiam z nimi - wiem co sie dzieje. Wzorce popierdolonej przez feminazm kultury amerykanskiej sa inkorporowane w UK a stamtad rozpowszechniaja sie na reszte Europy, to samo dzieje sie z Indiami, Chinami i innymi krajami azjatyckimi (oczywiscie wolniej). Hipergamia i ginocentryzm zalewaja swiat. My wbrew pozorom jestesmy jeszcze troche z boku - ale zonki moich kumpli (okolo 40) maja juz mocno napierdolone feminizmem we lbach. Moj bardzo dobry kolega wlasnie zostal wystawiony za drzwi przez matke swojego dziecka, ja musialem sie ewakuowac z domu mojej eks ktory wyremontowalem od ruiny do nowosci, mam kumpli ktorych zony traktuja jak popychadla - a to goscie ktorzy pracuja w IT, niektorzy prowadza swoje firmy IT - zarabiaja takie pieniadze i robia takie rzeczy o ktorych 'Kowalski' moze tylko pomarzyc, podczas gdy zonki zajmuja sie 'projektowaniem wnetrz' itp.

 

Dla Was - kolejnej generacji bedzie jeszcze bardziej popierniczone bo nie bedziecie mieli takich mozliwosci jak my mielismy (kryzys obecnie, przemiana ustrojowa wowczas) - kobiety beda Was traktowac jeszcze bardziej instrumentalnie i bedziecie dla nich jeszcze mniej wazni. To co dzieje sie w USA to jak patrzenie w magiczne lustro ukazujace (w przyblizeniu) nasza przyszlosc - niestety nie tak odlegla...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To ja szybko dodam, w UK zawsze zastanawial mnie pewien dziwny obraz czesto (nawet bardzo) spotykany na ulicy, w pubie..

 

Koles przecinek, a obok niego, za raczke - wykladniczo szersza pani.. WTF? Facet ma byc wiekszy, nie na odwrot!

 

Ale cale to dziadostwo idzie z zachodu na wschod, tak dzialaja trendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja szybko dodam, w UK zawsze zastanawial mnie pewien dziwny obraz czesto (nawet bardzo) spotykany na ulicy, w pubie..

 

Koles przecinek, a obok niego, za raczke - wykladniczo szersza pani.. WTF? Facet ma byc wiekszy, nie na odwrot!

 

Ale cale to dziadostwo idzie z zachodu na wschod, tak dzialaja trendy.

To ja szybko dodam, w UK zawsze zastanawial mnie pewien dziwny obraz czesto (nawet bardzo) spotykany na ulicy, w pubie..

napierdolone szmaty szczające pod siebie na srodku ulicy albo zarzygani gamonie których karetka zabiera.Myslałem ze oto ci chodzi ale nie....

Tobie sie rozchodzi o fetyszystów, no cóż do koloru do wyboru tam masz a oni zyją innymi ideałami jeszcze ze średniowiecza. No i potwór nie potwór byle miał otwór

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

biorąc pod uwagę historię cywilizacji, to obecnie kobiety są w sytuacji w jakiej jeszcze nigdy nie były, nigdy nie miały tylu praw, i tylu możliwości, problem jest taki że one tak naprawdę dopiero teraz uczą się jak to wykorzystać. Teraz stawiają takie wymagania facetom, których nie sposób wypełnić ani pogodzić. Chcą równouprawnienia czyli pić, palić i pierdolić jak faceci jednocześnie wymagając stawiania siebie na piedestale. Zanim one się czegoś nauczą to wpierw popełnią wszystkie możliwe błędy, a wiadomo najlepiej uczyć się na błędach. niestety nam facetom przyszło żyć w czasach kiedy kobietom się w dupach poprzewracało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast obecnie jak jestem w Polsce, zauważyłem dużo większa odwagę kobiet, mianowicie chodzi o to że wiele kobiet same inicjują kontakt, uśmiechy i tak dalej...Być może to efekt tego że mężczyźni w Polsce nie potrafią sprostać wymaganiom, więc siłą rzeczy jesli kobiety widzą odważnego ,młodego i ładnie ubranego gościa to same inicjują kontakt ;) Z powodu słabych zarobków facetów i ogólnie zauważyłem także coraz większa frustracje Pań, takie rzeczy się widzi i czuje...Co o tym sądzicie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroński wypowiedz sie co tam pisze w koranie że jak bedzie kobita nosiła spodnie to nastapi koniec świata :D

Cholera stary, myślę, że takich rzeczy jakie się wyprawiają teraz to nawet Prorok nie przewidział. Arabusy nie dopuszczają do pewnych sytuacji i już.

Myślę jednak, że jako Nowy Prorok mam prawo się wypowiedzieć na ten temat.

 

                          "Kiedy kobieta spodnie Twoje włoży a pragnienia i potrzeby Twoje będą niczym dla niej ,

                           Ty synu mój umiłowany, świadom praw i obowiązków swoich, winien jesteś,

                           spuścić jej regularny wpierdol.

                           A jeśli i to nie pomoże oddaj jej ciało zbrukane i duszę zbrukaną, do domu radości,

                           dla Twoich Braci na pożytek i na używanie.

                           Bo Allah dobry jest i jest miłosierny."

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpliwie jest "kryzys męskości gdzie babie łatwiej znaleźć prace niz facetowi"(często jest to lepiej płatna praca gdzie sie siedzi na dupie albo na telefonie(ach ta wojna płci i szowinistyczni faceci dyskryminujący kobiety)) Cyrk sie pięknie kręci,ludzie dostaja pierdolca i cierpi na tym ład i skład.

Kiedyś był obraz studenta/studentki zaradnego.tutaj studia tam praca i takie tam. Obecnie studentki daja dupy i łapia jeleni na hajs, a studenci to przeważnie plastkikowe pierdoły finansowane przez starych.kończa studia z tytułem magistra bezrobocia i sie bajki o życiu kończą.

Ale wróćmy na ziemie.

Jest sobie ładna kobitka i niczego gorszy on(nie sa bogaci z domu)

On zeby zarobić ponad 2 koła na miecha musi średnio zapierdalać fizycznie 10 godzin czasem i soboty zeby było wiecej grosza

Ona podobnie ale srednio 8godzin z mniejsza pensją.weekendy wolne

Teoria związku/poznania czas i miejsce

Gdzieś na balecie albo poprzez znajomych

Perspektywy wspólnego szczesliwego zycia razem, no jakies tam są ale znając życie kasa na dziecko słaba.relacje raczej puste bo maja co ruchać i trzeba jakos przeżyć.żeby odłozyc na miche ryżu


Teoria bzdurnego singielstwa itd

Ona sie rucha i nie trzeba z nia chodzić.wkońcu łapie jelenia na dzieciaka i ciagnie z niego siano

On no niestety,żeby sie nie powiesić wypierdala w zagranice


Tu chodzi o hajs.tylko i wyłacznie.niema hajsu niema nic jest kononowicz likwiduje wszystko i nic niema. Ci u góry dobrze wiedzą ze jak niema hajsu to sie wszystko pierdoli i tworza sie patologie.ludzie są ograniczeni i nie widzą mozliwości.

Jest hajs to jest rozpusta-chyba kurwa na zachodzie

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu u nas coraz bardziej jest kult pieniądza, bez tego nie da sie żyć, racja, ale ludzie potrafią zajebać za pare złotych. Tak ten świat przez tych na górze ukształtowany że prócz kasy nie liczy sie nic, stąd podróże za granice jednego z małżonków a rozpusta w domu drugiego. W sytuacji Pań chodzi o potomstwo i nic nie robienie, w sumie tak ma być, tylko z tego co widzimy panie dorabiają do tego ideologie...Teraz Pikaczu bojowe zadanie dla Ciebie ; O jakich możliwościach mówisz? Wiadomo że ludzie sa ograniczeni i kompletnie pozbawieni aspiracji i ambicji ale nie wymagajmy ambicji od blond Mariolki lub Staska piwosza :)a takich mamy sporo. Kult pieniądza jest tak mocny ze powoli zanikają wiezi miedzy-ludzkie, siedzi pięc osob w barze i kazdy w telefonie na facebooku :) Media i ogólno-światowa propaganda mówi że kasa najważniejsza, w pogoni szczurów tracimy o wiele cenniejsze rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajs sie liczy bo go niema.W Pl sie zapierdala na miecha za tyle ile nic nie robiacy jeleń w angli czy Niemczech w tydzień.

Jesteśmy strasznie ograniczeni jezeli nie przez społeczeństwo to zdolnośc do "posiadania kasy" w najgorszym przypadku jesteśmy uposledzeni umysłowo/rozwojowo itd itp

Standardowy polak jest ograniczony tym:

Gdzie pracować
Za ile pracować
Czy starczy od 1 do 1
Co obejrzeć w tv
Mieć babe dziecko mieszkanie
Weekend balet

O ograniczeniach ze mus to mus nie bede wspominał

Rodzina też czesto ogranicza,znajomi"e po co to sie nie opłaca"

Klapki na oczach totalne,schematyczne nudne życie(dlatego Mariolkom sie pierdoli pod kopułą,bo ciagle to samo)

Nie chodzi mi tutaj o niedocenianie tego co sie posiada ale o uzycie wkońcu mózgu.

Dalszą czesc niech mod usunie za jakis czas%-)po co gimby maja czytać B)


Podam tutaj przykład z życia.Swój przykład,brutalny czy nie no dlamnie tragiczny :D

Studia olane dobra hooy jade do angli

Ograniczenia wpizdu z robota.najpierw wpisywałem tu takie siakie kwalifikacje robiłem to sio tamto.efekt był taki że głupków potrzebowali=brak roboty dlamnie
Dojebała mnie choroba wracam sie leczyć.dobra hooy jeden interes rozpracowany,wpadam w ciagu tygodnia startuje i zdziwienie na kazdym rogu mozna sobie nadruki na koszulke i kubek pierdolnac,spóźniłem sie o 2 lata z biznesem

Poł roku sobie robiłem fuchy a w miedzy czasie za hajs z angli który zaoszczedziłem chomikowałem sprzet na stolarnie,wkońcu miejsce jest szybko to pierdolne,i znowu ograniczenia,a tu stary a tu teraz remont chaty,a tu to a tu tamto,Koniec końców kurzy sie około 12koła wydane.

Ograniczeniem moze być np dom.Kto by niechciał miec chaty(studni bez dna(Dobra jakis tam hajs mam))ale jak bym pracował 10 godzin dziennie.kto by mi ugotował posprzatał ogrzał chałupe?pizdeczka co?

Smigam na forexie kosztowna nauka ogarniecia haosu bo wszystko pieknie wyglada jak juz wykres jest a w trakcie wykresu to ruletka i to w dodatku rosyjska i to nie z pistoletu z bębenkiem tylko z magazynkiem.

Jak juz zakumałem co i jak tak pi razy drzwi to mi broker wypowiedzenie dał bo zawija interes

No to co giełda

mimo ograniczeń w tym całym burdelu staram sie ogarnac siebie.szukam opcji bo niemam zamiaru byc jeleniem i za pare lat powiedzieć kurwa a mogłem zrobic to i tamto.



 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitny jesteś jak widać i odważny ;-)Mój znajmy otworzył w tamtym roku myjke do aut. Najpierw ''piescil'' auta u siebie w garazu 2x4 a teraz zatrudnia trzy osoby :) Gośc jest mega ogarnięty, odważny i bystry a jego rówieśnicy? Piwko, praca na elewacjach w Germany +jeden kibel na 10 osob i ogólnie historia tragiczna, dzieci bez ojca, matki. Jak sobie pościelisz tak sie wyśpisz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.