Skocz do zawartości

Seks grupowy/ wymiana partnerów


TheoS

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Adolf napisał:

@CrushFish. Jesteś trollem albo małolatem który chce zaistnieć. Lub jedno i drugie. Grzecznie: Żegnam kolegę.

Chciałem się tylko pochwalić swoimi ekscesami łóżkowymi. Wy w sumie robicie to samo, więc stwierdziłem czemu nie. :v Poza tym to trochę zabawne, bo uważacie seks z dziwką za normę, a trójkąt za tabu :D Jakby nie patrzeć to ja jestem te 2 stówy do przodu B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, CrushFish napisał:

uważacie seks z dziwką za normę, a trójkąt za tabu

 

Proszę nie manipulować treściami Forum dla swoich potrzeb. Szufladkujesz Nas w ten sposób.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie manipuluję. Wielu z was określiło, że pójście do prostytutki jest zwykłą usługą jak np. wizyta u fryzjera, więc jaka w tym manipulacja? Nie burzy was to, że uprawiacie seks z kobietą, którą miało pół miasta, ale za to seks na oczach męża wywołuje u was znaczne emocje. Według mnie niektórzy z was mają trochę dziwny system wartości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 15:17, Zwierzak napisał:

Nie byłem nigdy w swingers klubie, ale nie wyobrażam sobie, żeby poszła tam jakaś młoda, atrakcyjna laska - ona może mieć swingers klub w zwykłym lokalu, wystarczy, że poderwie dwóch kolesi. Jeśli tak na to patrzeć, to żaden młody atrakcyjny samiec tez nie powinien-tez może poderwać 2 samice.

PS: Nie rozumiem czemu temat Was tak oburzył, tematy o dziwkach nie są dla Was równie "kontrowersyjne" co seks grupowy? No właśnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 17:06, CrushFish napisał:

Spotykam się z taką starszą parką. Żonka jest naprawdę fajnym milfem i jakoś nie przeszkadza mi obecność jej męża. Spotkania są bardzo fajne, bo można pogadać, nawalić się i poruchać. Poza tym raz się żyje ;) Chciałbym spotykać się na bez zobowiązujący seks sam na sam, ale ciężko o konfiguracje 1vs1, bo laski na portalach erotycznych mają z dupy wymagania, a ja niestety nie mam 19cm pały i nie mierzę ponad 185cm wzrostu. 

 

Milf bawi sie zarówno mężem jak i Tobą. Co ten biedak przeżywa nie jestem w stanie opisać. Wiem jedynie, że żaden zdrowy na umyśle samiec nie daje dmuchać swoich samic innym samcom od tak po prostu "bezinteresownie"... Jest to sytuacja nienaturalna biologicznie choć natura miała mało czasu na programowanie wzorców zachowań ludzi w wieku powiedzmy 40+.

Jedne wytłumaczenie sytuacji to skrajnie słaba osobowość tego mężczyzny i dominacja tej samicy w tym związku. Drugie to chęć posiadania dziecka. Trzecie - cos chcą od Ciebie, nerkę?Wybierz sam co bardziej pasuje, gdyż kuciapy za darmo to ty nie dostajesz, a napewno nie za sprawą postawy, osobowości. No jeszcze 4 wariant - patologia, jak ta w misiu: Link do misia

 

Nie dziw sie, ze zdrowe chłopy patrzą na tą sytuację krzywo - od zawsze, od "2 mln lat" ;) zdrowe chłopy chroniły swoje narządy wewnętrzne i genitalia przed niepotrzebną ekspozycją przed obcym samcem i kimkolwiek innym. Inaczej - obnażanie sie przed obcym mężczyzną jest naturalnie ryzykowne / stosunek to ani pozycja obronna ani dobra do ataku... chyba, ze na bobra...?

 

Twoj sprzęt, pchaj w co chcesz. Nic nam do tego. Wiem jedno, to nie sa przechwalki tylko szukanie potwierdzenia. Gdybyś dostał aplauz twoje sumienie dostaloby rozgrzeszenie. Oklasków nie ma, bo opisane czyny sa zaprzeczeniem naszej natury.

 

Inaczej brzmi grzmocenie koleżanki przez dwóch kumpli inaczej zony na oczach męża. Pomysl o tym.

 

Panie do towarzystwa chwalimy i cenimy, ale sie nimi nie chwalimy i ich nie przeceniamy. To nie te miejsce.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem niedawno przez znajomych pewną parkę - sympatyczni ludzie, gość trochę upierdliwy, ale wydaje się nieszkodliwy, żonka całkiem przyzwoita. Później dowiedziałem się, że są swingersami.

 

Niby nic takiego, ale gały wybałuszyłem gdy okazało się, że zazwyczaj zapraszają do towarzystwa tylko panów, a mężuś nic nie robi, tylko siedzi. Bo lubi sobie patrzeć, jak ktoś mu grzmoci żonkę. :)

 

Żeby było śmieszniej, to on ją do tego namawiał, laska początkowo miała opory. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mialem okazje uczestniczyc w 2k 1m i 2k2m z moja dziewczyna i musze przyznac ze to nie jes takie straszne jak to rusujecie ale jak jestes zamkniety na takie sprawy to bzykaj jedna dziure do grobowej deski?

 

Dnia 10.08.2016 o 11:41, toreador napisał:

Wyobraź sobie, że przychodzi do Was parka.

Dymacie się, jest fajnie. 

Po kilku schadzkach, Twoja pani czuje, że samiec z tej pary jest silniejszy od Ciebie (w jej mniemaniu).

Czuje zażenowanie, kiedy zestawia w myślach was obu. Włącza jej się pogarda wobec Ciebie.

Nawet jeśli powie Ci o tym  to nic nie zmieni, bo proces w jej głowie już się zaczął. 

A taki proces nie może skończyć się korzystnie dla Ciebie.

 

Bezpieczniejszą opcją jest para + 1k.

Wtedy cały czas pokazujesz samicy, że kręcisz inne, możesz mieć inne.

 

A może jest Ci obojętne, czy ona odejdzie? i myślisz, że przy okazji "legalnie" podymasz.

Jeśli odejdzie, to marne szanse, że powie wprost, że odchodzi i dopiero wtedy zacznie układać sobie przyszłość.

Panie nie lubią ryzyka. Odejdzie na gotowe, ułożone za Twoimi plecami.

A Tobie cała sytuacja zryje beret.

W nagrodę dasz jej jeszcze 50% majątku, chyba, że masz intercyzę.

 

Skoro widzisz to w ten sposob to Twoja obawa pokazuje ze tak naprawde jestes slabym gatunkiem i choc bys stawal na glowie,to i tak kobiety nie zatrzymasz.Myslisz ze gdy kobieta bedzie w klatce to Tobie nic nie zagraza??Dziwne masz podejscie to tematu jak wiekszosc facetow ktorzy marza o trojkacie 2k 1 m bo obawiaja sie o swoje relacje po przygodzie.Sluchaj ..jesli kobieta ma odejsc to i tak odejdzie nawet jak bedziesz ograniczal jej przyjemnosci jakie plyna z sexu grupowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, michalpirog1978 napisał:

 

A ja mialem okazje uczestniczyc w 2k 1m i 2k2m z moja dziewczyna i musze przyznac ze to nie jes takie straszne jak to rusujecie ale jak jestes zamkniety na takie sprawy to bzykaj jedna dziure do grobowej deski?

 

 

Kwestie mocno indywidualne.

 

Wszystko opiera się o psychikę, dla jednego to będzie fajna zabawa dla innego po fakcie traumatyczne przeżycie.

 

I na dobrą sprawę nigdy nie wiesz jak to odbierzesz z perspektywy czasu i czy obojgu partnerów będzie się podobało. 

 

Może za jakiś czas, zaczniesz podświadomie traktować swoją partnerkę jak tanią dziwkę? 

 

Może ona poczuje się źle, na dodatek przeżuci winę na ciebie, jak to kobieta ... a wtedy będzie "Zrobiłeś ze mnie kurwę!".

 

Ponadto jeśli kiedykolwiek sprawa wyjdzie na jaw w środowisku, którym żyjecie to ty będziesz ogier, a ona już dożywotnio kurwa. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiadam Wam: każden lubi co innego - Żyd cebulę, Świnia błotko. A jak się nie ma jak pochwalić, to się pisze na forum. Eee tam. Jest dużo o tym, że laski są zjebane, ale co poniektórym "mężczyznom" też dekiel nieźle trzepie. Taki świat już. Moim zdaniem jakby miało być inaczej niż zwykle, to by laski miały po dwie cipy, a kolesie po dwa kutasy, a jednak tak nie jest. Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2016 o 12:20, TheoS napisał:

 

Twoje postrzeganie jest mi obce, ponieważ zawsze stałem po drugiej stronie barykady. Nie pisz mi też że "zawsze musi być pierwszy raz". Za dobrą ramę ustawioną mam w tym związku, w tej relacji. Kobieta idealna, odpowiednia, ale też będąca osobowością mniej dominującą ode mnie. Nie bywam zazdrosny, zazdrość to słabość i stoi na przeszkodzie otwartej relacji czerpiącej z miłości ale i otwartości seksualnej.  

 

To zaakceptuj to że dziś tak jest ale zawsze być nie musi. Tu nie ma żadnych pewników, Brad też miał ramę a i tak go Andżela pogoniła. Lepiej to zakładać niż jadąc na stu-procentowej pewności rozbić się o ścianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Seks grupowy/ wymiana partnerów

Ja tam dalej twierdzę, że "A ja powiadam Wam: każden lubi co innego - Żyd cebulę, Świnia błotko." Tak poważnie - jeżeli kładziesz na szalki tematu szczęśliwy związek oraz nieszczęśliwe i dramatyczne rozstanie, to w tym wypadku jest rosyjska ruletka. Niektórzy wolą się podduszać podczas seksu i to też przynosi emocje, ale nie ryzykujesz trwałości dobrego związku, zwłaszcza że kobieta jest tym "słabym ogniwem". Taka natura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.