Skocz do zawartości

Egzotyczna przygoda i konsekwencje


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny ciekawy temat dla @Stulejman Wspaniały  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/przezyla-pieklo-w-egipcie-muzulmanie-pomogli-jej-odzyskac-dziecko/jt1sz95?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage

Cytuj

Osama S. był mężem pani Agaty zaledwie przez dwa lata. Drogi małżonków szybko się rozeszły, między innymi dlatego, że mężczyzna stosował wobec rodziny przemoc psychiczną i fizyczną. Pani Agata przyznaje, że jej były mąż jest religijnym fanatykiem. (...)

- Prosiłam o pomoc różne polskie urzędy i ministerstwa. Prosiłam też o pomoc polską ambasadę w Egipcie, jednak odmówiono mi jej i powiedziano, że i tak mi się to nie uda. Jestem tu sama, wynajęłam mieszkanie. Mam adwokata i staram się odzyskać syna drogą prawną, ale żadne polskie władze mi w tym nie pomagają - mówiła we wrześniu pani Agata w poruszającym nagraniu. 

 

Wśród części Polskich kobiet panuje opinia że każdy śniady książę jest lepszy od rodaka, zgodnie z myślą że "Polaki cebulaki..." tylko dlaczego Polskie państwo ma ratować takie księżniczki?

Czy słyszeliście o tym żeby Polskie konsulaty ratowały Polaków z ich międzynarodowych związków? Nie! Może więc warto zacząć stosować również wobec kobiet zasadę "widziały gały co brały"(bądź delikatniej "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz") i niech wezmą sobie same odpowiedzialność za swoje nowe rodziny nie wyciągając potem ręki po pomoc od rodaków...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wstawiał filmik na forum, nazywał się podajże ,,sex in egypt,, czy coś takiego, no to ciapaki do polek mówiły tylko : ,,i love you,, ,,you are beautiful,, no to już miały mokro w majtach :D Nawet sami mówili że dla nich polki są bardzo łatwe, były też takie historie, że europejki, które wierzyły w tą egzotyczną miłość, wysyłały im ,,kieszonkowe,, a oni im tłumaczyli, że ich matka im umiera albo coś, one w to wierzyły, no i po latach takiego zbierania hajsu od europejek, ciapaki otwierali własny biznes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, przez wspólnych znajomych, grupę singielek >30, silnych/niezależnych/wykształcony z 'wielkiego miasta' które rok w rok jeździły do Turcji grupą wyłącznie celem wyszalenia się w Turkami.

Tak.

W Polsce są 'ą', 'ę', 'wernisazĘ', 'prEmieryyy spektakliii', 'nie podchodź do mnie boś mnie nie wart, pomocniku murarza...'.

Przeciętne z urody - za to jedna, tu muszę przyznać z ręka na sercu, ładna - zdecydowanie okozawieszalna.

 

Ciekaw gdzie teraz bidulki będą jeździć bo próbie zamachu w Turcji i fali ostatnich aktów terroru ...

 

Klasyczny kobiecy schemat.

W Polsce gdzie je widać - ą,ę, prowadzam się nienagannie.

W Turcji gdzie nie widać - Muhhamad, ciśnij mnie mocniej do umywalki, mój Adonisie. A potem zawołaj Karima!

 

Współczuję temu, kto zwiąże się z nimi. Przebieg jak Passata w dieslu z Niemiec. Oczywiście jak się będzie 'sprzedawać' Polakowi, to zmyśli bajkę o jednym czy dwóch chłopakach,

zawiedzionej miłości i przebiegu 500 km, bo ona prosto z salonu i non sto garażowana ;)

 

Ja im nie bronię.

Jak chcą - niech jeżdżą. Niech sobie dokazują z Turkami czy Egipcjanami.

Ich sprawa.

Tylko niech potem, hipokrytki i krętaczki, nie wciskają kitów że ostatnie 5 lat w bibliotece siedziały a w piątkowe i sobotnie wieczory uczyły się szydełkować :D

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subiektywny napisał:

W Polsce gdzie je widać - ą,ę, prowadzam się nienagannie.

W Turcji gdzie nie widać - Muhhamad, ciśnij mnie mocniej do umywalki, mój Adonisie. A potem zawołaj Karima!

 

Ta, i pewnie jeszcze do tego w takiej Turcji "zasponsoruje" ciapakowi atrakcje lub "leczenie mamy".

W Polsce w gronie towarzyskim do facetów: "ja nie rozumiem jak można za seks płacić".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniało mi się to co Albin Siwak pisał w książce Od łopaty do dyplomaty:D

 

Autor był w latach 80. radcą ambasady PRL w Libii, a tak się akurat złożyło że tamtejsza gospodarka była wtedy mocno uzależniona od pracowników z Polski. Przyjeżdżali nie tylko robotnicy, inżynierowie i lekarze, ale i personel biurowy, tudzież pielęgniarki. Słowem - nasze panie B) . W pewnym momencie zaczęło być głośno o bardzo niepokojącym zjawisku, jakim stała się plaga gwałtów na naszych rodaczkach. Siwak postanowił zbadać całą sprawę.

 

Szybko okazało się, że mając na względzie dobre stosunki z Polską Ludową Libijczycy skazywali nieszczęsnych Arabów za gwałty i wypłacali Polkom sute odszkodowania w petrodolarach. Nasze drogie panie zorientowały się, że w afrykańskim klimacie nie warto nosić majtek ;) , za to minispódniczki i przekładanie gołych nóżek z jednej na drugą może bardzo popłacać. Zwłaszcza gdy na przeciwko siedzi grupa Arabów...

 

Zaczęły się sypać dolarowe wyroki, i na nic zdały się tłumaczenia że Polki prowokują i noszą się jak szmaty (znaczy, mało szmat noszą), a jedna to w ogóle całe futro na wierzchu (lata 80. :) ) obnosiła przed chłopem. Za takie odszkodowanie dom można było kupić, a niewinna ofiara wielokrotnych napaści mogła być ustawiona do końca swojego życia. Rzecz jasna nie zawsze musiała być to jakaś brutalna napaść. Nieraz po miłym stosunku kobietka uświadamiała sobie, że w Polsce ma męża, a ona jest przecież wierna: została więc właśnie zgwałcona przez jakiegoś dzikusa!

 

Kiedy libijskie władze zorientowały się w końcu w tym jakie są przyczyny epidemii gwałtów, sądy zaczęły postępować bardziej po arabsku: zgwałcone musiały zostawać żonami gwałcicieli. W ten sposób plaga gwałtów minęła jak ręką odjął...

 

To nie był jedyny problem Siwaka z Polkami. Wszak miłość nie wybiera! Polka zakochana w libijskim studencie albo bogatym Arabie z reguły nie wiedziała jak u nich jest naprawdę. Oni rzeczywiście mieli mnóstwo hajsu, w Libii panował dobrobyt, o którym nikomu się w PRLu nie śniło. Laski chciały korzystać, kupować ciuchy i jeździć do miasta na wygib. Tymczasem zostawały którąś z rzędu żoną, były dręczone przez starsze koleżanki przyssane do penisa tego samego alfy, nie mogły wyjść nawet za furtkę, bo za to groziła im śmierć. Kończyły zwykle jako szkielet na pustyni, bo mało która mogła się przystosować: różnica między marzeniem o arabskim księciu a szarą rzeczywistością była zbyt straszliwa.

 

Były z dala od domu, Polski i swoich rodzin, więc ich ostatnią nadzieją był kontakt z ambasadą. Siwak niektórym pomagał. Jedną wywiózł np. w cysternie do Maroka :) Gorzej, gdy panna trafiła do jakiejś wojskowej szychy, co znała Kaddafiego. Książkę każdemu polecam, bo to są niezłe jaja. Niby tyle się zmienia, a nic się nie zmieniło... ;)

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Subiektywny napisał:

 grupę singielek >30, silnych/niezależnych/wykształcony z 'wielkiego miasta' które rok w rok jeździły do Turcji grupą wyłącznie celem wyszalenia się w Turkami.

                               silnych w czym?  niezależnych od chłopa, ale od bombonierki, by zagryzać smutki? wielkie miasto mejd in połlend-wg mnie Polska to zadupie (gospodarcze, bo kulturowo to u nas jest lepiej) Europy, a Europa to zadupie świata.

W Polsce są 'ą', 'ę', 'wernisazĘ', 'prEmieryyy spektakliii', 'nie podchodź do mnie boś mnie nie wart, pomocniku murarza...'.

No właśnie, ciekawe, same takie zadbane i pachnące, a lecą na brutali, którzy nawet są mniej warci od Polaków. No ale to chyba czysta biologia-samice wybierają najlepszych grzmocicieli, a nie specjalistów od konsumpcji bułek przez bibułkę. A to zmyla białorycerzy-nieuświadomieni chłopacy myślą, że bibułkowatej damie zaimponuje bibułkowaty chłopaczek. Otóż nie, przeciwieństwa się przyciągają, tak są dopasowane. Ą, ę to pozory, ciekawe, czy stosowane świadomie, czy nie.

Co do WCzc. Albina Siwaka-już polecałem Jego książki i wywiady-np. niepoprawne historie o żydach. Ciekawe dla interesujących się polityką.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.