Skocz do zawartości

Eliteq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć, siemanko. Niezła kopalnia wiedzy tutaj drzemie - nic, tylko korzystać i dawać coś od siebie. Życzę całej społeczności wszystkiego dobrego nowego roku ;)]

 

Ps; "Zamieścić post powitalny w odpowiednim dziale w ciągu 24h od momentu rejestracji" - Cholernie się spóźniłem. Chyba się mi trochę upiekło i Mosze Red nie potraktował mnie banem ;p

Edytowane przez Eliteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edit

Stawiam wirtualnego browara dla @Mosze Red @Długowłosy @Subiektywny - dzięki temu, że dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem nieźle rosnę w siłę z dnia na dzień. Wiedziałem w miarę dużo przed tym jak trafiłem na forum, ale wiedza zaczerpnięta tutaj jeszcze bardziej utwierdziła mnie, że to jest normalne, świadome, zdrowe podejście a nie jak wcześniej myślałem, że to może ze mną jest coś nie tak bo nie miałem potwierdzenia "swojego świata" zanim tu trafiłem, a reszta ludzi siedzi w fotelach zaprogramowanych przez programy społeczne. Jeszcze raz, wielkie dzięki! Dodatkowe piwko jeszcze dla @HORACIOU5 za wyrozumiałość dla mojej osoby i to już nie pierwszy raz ;p Miłego dnia, cześć!

Edytowane przez Eliteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.