Skocz do zawartości

Usuwanie dziary


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakiś małolat będzie się zastanawiał czy zrobić sobie dziarkę, może to co napiszę ułatwi podjęcie decyzji.

 

Mam jeden tatuaż na przedramieniu i jest bardzo fajny, as pik, mój pierwszy i bardzo go lubię. Ale też zapragnąłem mieć zawadiacki na palcu, został zrobiony w Anglii i totalnie zjebany, być może w Polsce byłby lepiej zrobiony. Trudno mi przez to znaleźć pracę i ludzie postrzegają mnie jako cwaniaka. Gdybym jeszcze był jakimś gitem, by to pasowało, ale nie jestem.

 

yg923_t.jpg

 

Usuwanie laserowe, dziura w palcu, na początku nie bolało, ale teraz jak się goi z dnia na dzień boli bardziej. Zostanie blizna. 

 

 

Edytowane przez aras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Usuwanie dziary

zv14_a.jpg

 

Po 12 dniach od zabiegu, wygląda to tak. Przez pierwsze 12 dni, było to wypalone i nie żywe, teraz przejebane jest z opatrunkami, bo się przyklejają i odrywają skórę, aże na przemian maścią i mydełkiem przemywane, to teraz napierdala nie miłosiernie :D

 

Nie znalazłem nigdzie takiej relacji, więc być może będzie uzyteczna społecznie :D

 

A małolatom mówię, jeśli nie siedzieliście, to dajcie sobie spokój z dziarmi, ktore moga kojarzyć się z więzieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Spróbuj moczu, tzn. sikać na ranę co chwilę - nie ma lepszej metody.

 

Kumpla matka była pielęgniarka w szpitalu, u nich w domu rany, zadrapania itd tylko moczem przemywali ponoć lepiej się goiły...nigdy nie miałem odwagi tego spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym, być może sobie siknę :D aż tak mnie to nie brzydzi, w każdym razie teraz ulge mi przynosi jak to cały czas jest nasmarowane maścią i mokre, wczesniej natomiast, było to mniej upierdliwe gdy było wyschnięte, teraz za bardzo pęka. W każdym razie idea posta była taka by poprostu ukazać, że trzeba dokonywać dobrych wyborów, ale być może jakbym tej dziary nie zrobił, to do tej pory marzył bym o zrobieniu jej :D

Edytowane przez aras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są opatrunki z siatką - znajomy chirurg mi mówił że te maści nie przyśpieszają żadnego gojenia, szkoda kasy. Mocz i siatka nakładana na ranę, cierpieć i czekać :> A co do moczu, dajcie spokój - palucha w umywalce trzymasz i lejesz na niego, można też nasączyć opatrunek szczochem i trzymać. Później zmyć i nic nie capi, a nie ma nic lepszego niż mocz na rany.

 

Najlepszy ponoć mocz dziewicy, ale chyba nie wpuszczą Cię do żłobka z takimi tatuażami :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 10.02.2017 at 0:50 PM, aras said:

Po 12 dniach od zabiegu, wygląda to tak. Przez pierwsze 12 dni, było to wypalone i nie żywe, teraz przejebane jest z opatrunkami, bo się przyklejają i odrywają skórę, aże na przemian maścią i mydełkiem przemywane, to teraz napierdala nie miłosiernie :D

Ciesz się, że masz palec... Blizna się kiedyś zagoi.. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.