Skocz do zawartości

Zazdrość o siostrę faceta


jaro670

Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, jaro670 said:

 

Pokurwiona i krótkowzroczna bo skoro facet potrafi tak zadbać o własną siostrę to co dopiero o własną rodzinę. 

 

Jej zachowanie jest jak najbardziej logiczne i wytłumaczalne. Mierzy swoją miarą. Przecież wszyscy wiemy, że kobiety zgarniają 'do siebie' i myśli, że siostra będzie postępowała dokładnie w taki sam sposób. A to, że między bratem, a siostrą istnieje mocniejszy związek rodzinny (poprzez krew), niż między mężem a żoną - dla niej jest wtórny. Siostra odbiera część jej zasobów i koniec. Wszelką konkurencję niszczy się w zarodku i fakt, że zarzut dymania własnej siostry to chwyt poniżej pasa, jest bez znaczenia. Wot żeńszczina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawianie kobiety na piedestale, to jeden z podstawowych błędów popełnianych przez mężczyzn. Najważniejszą osobą jestem ja i moje potrzeby. Żadna kobieta, choćby nie wiem jak dobra i czuła, nie jest w stanie zapewnić mi wystarczającej opieki i miłości, bo jeśli człowiek sam siebie nie szanuje, to nikt inny tego nie zmieni. Taka zwykła bezwarunkowa miłość do siebie to klucz do szczęśliwego życia. Kobieta może być tylko i wyłącznie dodatkiem.

 

Wiem, większość Pań się oburzy, że to szowinistyczne i egoistyczne myślenie, ale im więcej atencji kobieta dostaje, tym bardziej rozkapryszona się staje. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.