Skocz do zawartości

Kobiety to chodzace pulapki - Sandman


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nalezy unikac kobiet:

 

Sandman wyjasnia dokladnie w tym materiale - na poczatku omawia pomysl sluchacza polegajacy na tym by 'zagrac jak kobieta' - znalezc bogata kobiete, ozenic sie, rozwiezc i zarobic miliony na jej majatku podczas rozwodu... No, no, no - tak latwo nie ma.

 

Posluchajcie (szczegolnie w drugiej polowie - fantastyczna analiza tego jak kobiety podchodza do zwiazkow i jak sa naturalnie przygotowane do wykorzystywania nas niczym modliszki do zwabiania i zjadania partnerow z ktorymi kopuluja):

 

http://youtu.be/bSHJ3mhDqXs?list=UUeCV-XNeZIoHiCGfNYCLh9Q

 

Polecam rowniez inne jego wypowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chujnia, że nie umiem tego zjebanego języka, ktorym wlada spora częśc ludzi bo niby jest łatwy.....

Jest latwy - ale to ze cos jest latwe nie oznacza ze opanuje sie to z dnia na dzien - ucz sie. Podstawy gramatyki i slowka na karteczkach!

Ja pierdole jak czytam to wszystko o kobietach to az mi sie mozg lansuje.A jak to wszystko to prawda to leb wybuchnie :P

A dlaczego mialaby to nie byc prawda? Poczytaj komentarze pod materialami Sandmana - tam sie wypowiada setki mezczyzn, sporo z nich opowiada swoje historie, myslisz ze klamia? Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkim winna jest biologia? Skoro tak decyduje biologia to nie ma co sie szarpac i gniewac...

Dokladnie - po prostu nalezy Paniom nalozyc ignora i dopuszczac do siebie tylko te ktore sa w stanie wzniesc sie ponad swoje pasozytnicze uwarunkowania genetyczne. I pod zadnym warunkiem sie nie zenic - jesli zwiazek to w Twoim mieszkaniu tak zeby pani miala w alternatywie wylot za drzwi gola i wesola - tylko to je w jakis sposob ogranicza do akceptowalnych zachowan.

Zalezy jaka jest definicja milosci...? W takiej sytuacji mozna stwierdzic ze wrecz niemozliwa jest milosc miedzy kobieta a mezczyzna .

Jakiej milosci? To mezczyzni kochaja kobiety - na odwrot to praktycznie niemozliwe. Poszukiwania NAWALTa to tak jak pogon za jednorozcem.

Posluchaj wiecej Sandmana - jego innych wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob kobiety wybieraja sobie facetow? W jakims watku byl poruszany troche ten temat .Na podstawie czego i jakich cech kobieta wie ze ten facet bedzie dla niej idealnym partnerem? A jakie cechy dyskwalifikuje od razu? Zauwazylem czasem ze gosciu ktory wygladal na fajtlape mial dobra cipke przy sobie...Jak to sie ma do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie najlepszego dostępnego materiału genetycznego. Czyli pierwszy kontakt z feromonami. Nie ma czegoś takiego jak partner idealny, to jest mrzonka.
Kobieta wybiera najlepszy okaz z dostępnej puli. Jak się pojawi lepszy to spierdala od starego. Kumasz?


ED: Powyższa kwestia dotyczy tylko partnera-reproduktora.

Drugi dobór to jeleń, czyli frajer, który będzie zarabiał kesz. I tu lala szuka spolegliwego, miękkiego facecika, którego może wziąć pod but.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala dobierze sobie takiego faceta jakiego bedzie chciała.super laska chce mieć gamonia?to bedzie miała.ale bedzie sie pierdolić z bedbojem.chce beedboja?bedzie miała bedboja.ale jak sie skuma ze go nie przerobi to spierdoli do gamonia.lala chce miec podnózek?bedzie miała podnóżek.znudzi sie nim poleci do innego.gra sie toczy.


i jeszcze jedno.lali chce sie ruchać?to sie bedzie ruchac na lewo i prawo.jak juz bedzie przeruchana to sobie znajdzie frajera który da jej trwałego zwiazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala dobierze sobie takiego faceta jakiego bedzie chciała.super laska chce mieć gamonia?to bedzie miała.ale bedzie sie pierdolić z bedbojem.chce beedboja?bedzie miała bedboja.ale jak sie skuma ze go nie przerobi to spierdoli do gamonia.lala chce miec podnózek?bedzie miała podnóżek.znudzi sie nim poleci do innego.gra sie toczy.

i jeszcze jedno.lali chce sie ruchać?to sie bedzie ruchac na lewo i prawo.jak juz bedzie przeruchana to sobie znajdzie frajera który da jej trwałego zwiazku

 

I dlatego jedynym sensownym wyjsciem jest MGTOW... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest latwy - ale to ze cos jest latwe nie oznacza ze opanuje sie to z dnia na dzien - ucz sie. Podstawy gramatyki i slowka na karteczkach!

 

Wiem o tym - podchodziłem już do niego z 7 razy... szkoła podstawowa, gimnazjum, technikum, na własną rękę... przypomina mi to już walenie głową w mur. Dla mnie on nie jest łatwy, ani w gramatyce, ani w wymowie. Może mam jakieś inne geny ale mi ten język nie wchodzi. Uczyłeś się w ogóle jakichś innych jeszcze języków tak dla porównania chociaż, poziom podstawowy...?

 

To jak patrze na rzeczywistosc szczegolnie w Polsce blisko i daleko to zauwazam ze wiekszosc to pantoflarze...

 

Tak jest, sam to zauważyłem  - to jest jakaś plaga.

 

A tak w temacie jeszcze - co w przypadku kiedy system jest inny? Nie ma czegoś takiego jak walka o przetrwanie czy życie od 1go do 1go. 90% populacji żyje w dostatku. Dla faceta to nie problem utzymanie rodziny - co wtedy z kobietami? Na co się przerzucą? Bo na pewno już nie na kasę ani na "zaradność" faceta. Czyżby pozostał tylko wygląd oraz mocne geny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dlaczego należy unikać kobiet"

 

A czy należy? Bierzcie pod uwagę, że taki tekst pisze koleś, który spał z facetem. Ja wolę unikać spania z facetem, kobiet nie :)

 

A teraz zdejmijcie klapki z oczu - mężczyźni są tacy sami jak kobiety, generalnie większość ludzkości albo jej spora część to debile i dlatego znajdziecie w internecie masę takich komentarzy o kobietach jak i pisanych o mężczyznach przez kobiety i one też będą myślały,  że mają rację, że mężczyzna nie umie kochać i chce tylko ruchać. Zmiana podejścia skutkuje zmianą tego co spotykasz w życiu, przynajmniej jeśli chodzi o ludzi. Ktoś kto będzie myślał, że kobiety są złe będzie na takie trafiał, będzie zdradzany, będzie miał kumpli, którzy narzekają na zdrady, będzie oglądał takie filmiki i jeszcze bardziej się pogrążał. Kto nie widzi ten nie umie dobrze spojrzeć - od dziś patrzymy na pozytywy i tylko na dobre kobiety, które są miłe, kochają swoich mężów, dbają o nich i gotują im obiadek :) A że większość to kurwy - tak samo jak z kolesiami, większość to zwykłe męskie kurwy ale na tym forum się na nich nie skupiamy, to czemu skupiacie się na tego typu laskach? Zostawcie doświadczenia z tyłu i stwórzcie sobie nowe, lepsze :) Poza tym to facet jest głowa rodziny, to on prowadzi a stan dzisiejszych kobiet to odzwierciedlenie pizdowatości u mężczyzn. Facet, który siedzi, ogląda filmiki na youtube o tym jakie kobiety są złe powinien zacząć zmianę od siebie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym - podchodziłem już do niego z 7 razy... szkoła podstawowa, gimnazjum, technikum, na własną rękę... przypomina mi to już walenie głową w mur. Dla mnie on nie jest łatwy, ani w gramatyce, ani w wymowie. Może mam jakieś inne geny ale mi ten język nie wchodzi. Uczyłeś się w ogóle jakichś innych jeszcze języków tak dla porównania chociaż, poziom podstawowy...?

 

Polecam samodzielne tłumaczenie tekstów piosenek (większość jest prosta w treści jak precel) i oglądanie filmów bez lektora i dubbingu. Na początku z polskimi napisami. Słuchasz angielskie słowo i widzisz polskie. Z językiem trzeba się osłuchać i otrzaskać. Jak grasz w gry to wybierasz angielską wersję, jak pracujesz w programie to na angielskiej wersji.

Wiem co mówię, bo moja matka udzielała korepetycji z angielskiego przez kilkanaście lat. Siłą mnie zmuszała do nauki, a ja gówno z tego rozumiałem. Było zakuwanie czasów, trybów i innego chujostwa. Do dzisiaj nic z tego nie pamiętam. W posługiwaniu się językiem nie chodzi o świadomą wiedzę mechanizmów gramatycznych itd. Świadomy powinien być tylko zasób słówek, cała reszta jest do opanowania na poziomie intuicyjnym. 

Przykładowo za chuja nie wiem co to strona bierna, ale w rozmowie jej używam i nie wiem nawet kiedy. A to dzięki temu, że znam intuicyjnie mechanizmy danego języka. Właśnie dlatego zrezygnowałem z korków u własnej matki jak miałem 11 czy 12 lat. Oczywiście wiadomo, taka metoda kiepsko się nadaje do pisania tekstów. Nie zastąpi też nauki business english, czy technical english. Ale rozumiem 99% z tego co jest w internetach, w filmach i muzyce. Potrafię też bez problemu się porozumiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do angielskiego.to gdybym wiedział ze anglia tak da mi w kość to do samego bieruta bym napisał o akt łaski z angielskiego :D
No i tak jak Neo pisał gra idzie w 2 strony popierdolone babki i pojebusy w śród facetów są nie od dziś.dlatego szukam Mariolki z biblioteki.która bedzie miała odpowiedni system motywacyjny zeby zemna być B)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dlaczego należy unikać kobiet"

A czy należy? Bierzcie pod uwagę, że taki tekst pisze koleś, który spał z facetem. Ja wolę unikać spania z facetem, kobiet nie :)

A teraz zdejmijcie klapki z oczu - mężczyźni są tacy sami jak kobiety, generalnie większość ludzkości albo jej spora część to debile i dlatego znajdziecie w internecie masę takich komentarzy o kobietach jak i pisanych o mężczyznach przez kobiety i one też będą myślały, że mają rację, że mężczyzna nie umie kochać i chce tylko ruchać. Zmiana podejścia skutkuje zmianą tego co spotykasz w życiu, przynajmniej jeśli chodzi o ludzi. Ktoś kto będzie myślał, że kobiety są złe będzie na takie trafiał, będzie zdradzany, będzie miał kumpli, którzy narzekają na zdrady, będzie oglądał takie filmiki i jeszcze bardziej się pogrążał. Kto nie widzi ten nie umie dobrze spojrzeć - od dziś patrzymy na pozytywy i tylko na dobre kobiety, które są miłe, kochają swoich mężów, dbają o nich i gotują im obiadek :) A że większość to kurwy - tak samo jak z kolesiami, większość to zwykłe męskie kurwy ale na tym forum się na nich nie skupiamy, to czemu skupiacie się na tego typu laskach? Zostawcie doświadczenia z tyłu i stwórzcie sobie nowe, lepsze :) Poza tym to facet jest głowa rodziny, to on prowadzi a stan dzisiejszych kobiet to odzwierciedlenie pizdowatości u mężczyzn. Facet, który siedzi, ogląda filmiki na youtube o tym jakie kobiety są złe powinien zacząć zmianę od siebie.

Bredzisz jak zwykle - jeszcze nic z sensem nie udalo ci sie tutaj na tych lamach powiedziec - za to kazdego kto ma odmienne poglady od twoich wyzywasz i postponujesz oraz stosujesz 'argumenty' z dupy wziete. Jestes mangina i to wyjasnia twoje 'madrosci'.

Wyobraz sobie ze najgorsze ze strony kobiet spotyka wlasnie tych kolesi ktorzy patrza na kobiety przez twoje rozowe okulary - akurat skurwielom z kobietami zyje sie bardzo dobrze. Gowno wiesz o kobietach i o mezczyznach - twoje doswiadczenie jest zupelnie niemiarodajne i wyswiadczasz tym ktorzy cie czytaja 'niedzwiedzia' przysluge.

Wiem o tym - podchodziłem już do niego z 7 razy... szkoła podstawowa, gimnazjum, technikum, na własną rękę... przypomina mi to już walenie głową w mur. Dla mnie on nie jest łatwy, ani w gramatyce, ani w wymowie. Może mam jakieś inne geny ale mi ten język nie wchodzi. Uczyłeś się w ogóle jakichś innych jeszcze języków tak dla porównania chociaż, poziom podstawowy...?

Mowie piecioma jezykami - nie bede tutaj przytaczal ktorymi ale bez watpienia angielskiego bylo najlatwiej sie nauczyc ze wszystkich jakie opanowalem. A Ty jakis inny oprocz polskiego masz opanowany?

Co do angielskiego.to gdybym wiedział ze anglia tak da mi w kość to do samego bieruta bym napisał o akt łaski z angielskiego :D

No i tak jak Neo pisał gra idzie w 2 strony popierdolone babki i pojebusy w śród facetów są nie od dziś.dlatego szukam Mariolki z biblioteki.która bedzie miała odpowiedni system motywacyjny zeby zemna być B)

Szukasz tez jednorozca?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz jak zwykle - jeszcze nic z sensem nie udalo ci sie tutaj na tych lamach powiedziec - za to kazdego kto ma odmienne poglady od twoich wyzywasz i postponujesz oraz stosujesz 'argumenty' z dupy wziete. Jestes mangina i to wyjasnia twoje 'madrosci'. 

 

Wyobraz sobie ze najgorsze ze strony kobiet spotyka wlasnie tych kolesi ktorzy patrza na kobiety przez twoje rozowe okulary - akurat skurwielom z kobietami zyje sie bardzo dobrze. Gowno wiesz o kobietach i o mezczyznach - twoje doswiadczenie jest zupelnie niemiarodajne i wyswiadczasz tym ktorzy cie czytaja 'niedzwiedzia' przysluge.

 

Zgadzam się z The_Manem w całej rozciągłości. Tylko czekałem, aż NEO wyskoczy ze swoją gadką i zacznie pokrętnie usprawiedliwiać kobiety i relatywizować ich obłudne zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniobijcy, kolesie odrzucani przez kobiety piszą tak jak The_Man czy Vincent, który sam do tego się przyznał. No ale zarzuty są w moją stronę bo śmiem twierdzić, że kobiety nie są gorsze od mężczyzn i tu niektórzy czują się urażeni bo na tym budują swój światopogląd. Tylko, że to żałosne. Sam słownik jakim posługuje się The_Man rozmawiając ze mną o tym świadczy. Typowe dla kogoś kto nie ma argumentów.

 

"Bredzisz jak zwykle - jeszcze nic z sensem nie udalo ci sie tutaj na tych lamach powiedziec" - za takie coś na wielu forach sypią się bany. Nie dość, że ad personam to w bardzo prymitywnej formie.

 

"za to kazdego kto ma odmienne poglady od twoich wyzywasz i postponujesz oraz stosujesz 'argumenty' z dupy wziete." - kogo wyzywam? W którym miejscu? Ja tego nie robię ale Ty tak: "Jestes mangina i to wyjasnia twoje 'madrosci'."

 

Jesteś nieudacznikiem, który przyszedł na forum się dowartościować. Dlatego kiedy ktoś z Tobą się nie zgadza implikujesz mu dysonans poznawczy co też świadczy o Twoim nadmuchanym ego i pompowanym sztucznie pozytywnym obrazem siebie jako kozaka, z którym nie można się nie zgadzać, nie można mu napisać, że jakieś jego zachowanie jest niemoralne czy też nienormalne. Tacy wojownicy jedi to niestety częsty trend na forach i nawet tu dotarło. Nie lubię się kłócić chyba, że jest to jakaś ironiczna wymiana zdań jaką miałem tutaj np z Pikaczu ale Twój poziom The_Manie to poziom rynsztoka dlatego ogarnij się bo czepiasz się mnie z powodu dyskusji w innym wątku, nikt zdrowy na umyśle tak nie robi.

 

"Gowno wiesz o kobietach i o mezczyznach - twoje doswiadczenie jest zupelnie niemiarodajne" - no tak, Ty wiesz i Twoje doświadczenie jest miarodajne. Co tam moje doświadczenie czy to coachów i ekspertów, którzy piszą tak jak ja. Twoje zdanie jest jedynym prawdziwym i musisz je innym udowodnić, skąd ja to znam?

 

"wyswiadczasz tym ktorzy cie czytaja 'niedzwiedzia' przysluge." - Ty to robisz bo tworzysz negatywną wizję świata, która nie jest zgodna z prawdą. Facet musi się nauczyć być facetem, nie skurwielem ale kozakiem z wysoką samooceną i musi też szanować kobietę, z którą jest a nie uważać ją za złą tak jak jakiś pedał. Niestety narzekanie na kobiety jako całą płeć jest wybitnie pedalskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.