Skocz do zawartości

Kobiety to chodzace pulapki - Sandman


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, mylnie pomyślałem, że skoro The_Man raz nie zrozumiał to wytłumaczę mu za którymś razem ale jak widać on nie jest nastawiony na dyskusję tylko... no chyba widać na co. Takich osobników twierdzących, że co to nie on jest w internecie dużo, odreagowują w ten sposób swoje życiowe niepowodzenia więc i sztywność światopoglądową i brak empatii można zrozumieć. Widać to po projekcji - cały czas stosuje mechanizmy obronne, które mają za zadanie zaatakować zanim zostanie się zaatakowanym . Mechanizm projekcji i syndrom oblężonej twierdzy, sporo mechanizmów charakterystycznych dla DDA więc dajmy mu spokój, to na pewno biedny człowiek. Ja ze swojej strony kończę i nie będę czytał więcej jego postów. Ty The_Man jeśli potrzebujesz pomocy a nie chcesz o tym pisać publicznie to możesz napisać do mnie na PW, nie mam do Ciebie żalu.

Ambroży - kobiety często używają takich tekstów chyba dla jaj, np moja mama bardzo często to robi ale chodzi jej o konkretnego mężczyznę czyli mojego ojca, a innych chwali. Laski często przejmują takie rzezcy od swoich matek, potem trafiają na złych facetów - to ich problem i można go też rozwiązać. Młodzi faceci zazwyczaj idealizują kobiety, potem jest etap nienawidzenia ich i uważania za gorsze (nie u wszystkich on występuje a niektórzy zostają na tym etapie niestety do końca życia). No i dokładnie tak jak piszesz czyli dojrzali mężczyźni akceptują naturę kobiet ale też nie wymagają od nich całkowitego poświęcenia i oddania jak to robi dużo młodych, którzy potem są rozczarowani.

Spadaj torllu i zakompleksiencu....

stary wiem ze nie masz tej wiedzy co ja ale.... :D po tym co opisałeś to ja już wiem co i jak lala lubi w wyrze,i czego od ciebie chce.

lubi klapsy w tyłek to lubi hardkor w wyrze.jakie pozycje to bym wiedział po jej budowie ciała.dotykanie za szyje?oszalała by jak bys ja całował po szyji.oszalała by gdybyś ja chwycił za kudły i całował sie z nią.

widzisz nachyla sie bo sama szuka tej bliskości.ajak sie patrzy w oczy to ma ostra chetke na ciebie

Neo nie mam talentu literackiego bo po litrze film mi sie urywa.a co do niedomówień i aluzji.kobiety to uwielbiaja.jebany swiat halucynacji

Dokladnie tak - najpierw wlosy, pozniej uszy, szyja, klep w dupe i kiss close - pozniej dymanie i wyswiadczanie frajerowi przyslugi!

Budowa ciala? Sredni wzrost,raczej male piersi tyleczek ani maly ani duzy ale masywny .Pierdole jak ja teraz spotkam to umuwie sie z nia i pierdolne jej prawde z zapytaniami czemu to robi i czego potrzebuje a takze o co jej chodzi? Taka niepewnosc najgorsza stary...

nie umawiaj sie z nia, nic nie mow - tylko kiss close i w odizolowane miejsce w celu konsumpcji.

lala ma faceta.a leci na ciebie wiec nawet jak sie z nia zwiazesz nie oczekuj szczęsliwego zakończenia bo małpa szuka lepszej gałęzi.albo ja pierdolniesz a ona ucieknie do swojego misiaczka kończac z toba znajomosć.ja bym z nia pogadał.myśle ze jestes niezła dupa i chesz mnie bardzo.przyznaj sie.ale masz faceta i co z tym fantem chcesz zrobić.niech sie okresli.

Hahaha - recepta na porazke - kobietom sie nie pozostawia decyzji do podjecia... Kobiety sie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o ta laske z pracy .Dostala klapsa w tylek ,widac ze lubi jak ja dotykam,dotykam za szyje za wlosy za dupsko,dlon a Ona nie reaguje negatywnie ;_)) w dodatku szuka tego kontaktu bo np jak rozmawiamy i czegos nie uslyszy to sie do mnie nachyla...Nie wiem czy te nachylenie ma jakis ukryty przekaz czy nie ? W dodatku patrzy sie prosto w oczy i probuje zmienjszac dystans miedzy nami podchodzac blisko:)

Ja widzę tylko jedno wyjście z tej sytuacji; przelecę ją konkretnie w tyłek, zanalizuję jej osobowość, odczuję energię aury i powiem Ci czy warto w nią wchodzić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do złudzeń, to ciężko mi cokolwiek napisać. Każdy samemu przez to przechodzi. Mimo wszystko świadomość, że nie jestem sam (I Ty też nie) na podobnej trasie jest krzepiąca. :)

Cha cha bo to nie świadczy o tym, że jesteś wariatem lub mówi, że jest nas więcej wariatów :) No cóż, nie chcę się kościelnie żenić ani mieć dzieci. I chcę też poznać taką kobietę do pary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.