Skocz do zawartości

Kobiety to chodzace pulapki - Sandman


Rekomendowane odpowiedzi

Rozrywka wazna sprawa racja,ale zeby nie za bardzo bo mozna sie stoczyc Tu w UK jest mnostwo dowodow na to,ludzie siedza po kilkanascie lat i zero grosza :) Odnosnie poczucia humoru dzieki Bogu mam je.Daje mi to bardzo duzo bo szczerze sie przyznam mam leb do zartow a najlepszy wtedy kiedy jestem na totalnym luzie ;) A wlasnie mialem zapytac? Co oznacza dla kobiety dotyk mezczyzny? Obojetnie gdzie ...Ja mam tak ze na poczatku znajomosci staram sie zlapac od razu kontakt fizyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o ta laske z pracy .Dostala klapsa w tylek ,widac ze lubi jak ja dotykam,dotykam za szyje za wlosy za dupsko,dlon a Ona nie reaguje negatywnie ;_)) w dodatku szuka tego kontaktu bo np jak rozmawiamy i czegos nie uslyszy to sie do mnie nachyla...Nie wiem czy te nachylenie ma jakis ukryty przekaz czy nie ? W dodatku patrzy sie prosto w oczy i probuje zmienjszac dystans miedzy nami podchodzac blisko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalewanie mordy jest dla ludzi normalne okazyjnie, regularne jest dla lamusów ;)

 

Pikaczu pierdolnij temacik o mowie ciała, to ciekawy temat. Ja tutaj korzystam z intuicji a rozszyfrowuję głównie słowa kobiet - one sobie z natury pogrywają słownie jakimiś ukrytymi aluzjami i to też jest zajebisty materiał, jak ktoś się nauczy jednego i drugiego a do tego wygląda dobrze to musi być prze chujem w ich oczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary wiem ze nie masz tej wiedzy co ja ale.... :D po tym co opisałeś to ja już wiem co i jak lala lubi w wyrze,i czego od ciebie chce.

lubi klapsy w tyłek to lubi hardkor w wyrze.jakie pozycje to bym wiedział po jej budowie ciała.dotykanie za szyje?oszalała by jak bys ja całował po szyji.oszalała by gdybyś ja chwycił za kudły i całował sie z nią.

widzisz nachyla sie bo sama szuka tej bliskości.ajak sie patrzy w oczy to ma ostra chetke na ciebie


Neo nie mam talentu literackiego bo po litrze film mi sie urywa.a co do niedomówień i aluzji.kobiety to uwielbiaja.jebany swiat halucynacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa ciala? Sredni wzrost,raczej male piersi tyleczek ani maly ani duzy ale masywny .Pierdole jak ja teraz spotkam to umuwie sie z nia i pierdolne jej prawde z zapytaniami czemu to robi i czego potrzebuje a takze o co jej chodzi? Taka niepewnosc najgorsza stary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez lubiłem konkrety.ale nie na tym gra polega.baba gdy widzi ze facet planuje itd.to nie uwaza go za pewnego siebie faceta tylko za nie zdecydowaną fajtłape.dlatego niema co sie starac o kobiete.wiem ze to czasem idzie w zła strone.ale co ma być to bedzie.dostosowujesz sie do kobiety i opierdalasz jej siebie jako produkt


gra w całkowite otwarte karty jest tez zgubna bo lala mysli potem ze nie jestes w stanie jej zaskoczyc niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala ma faceta.a leci na ciebie wiec nawet jak sie z nia zwiazesz nie oczekuj szczęsliwego zakończenia bo małpa szuka lepszej gałęzi.albo ja pierdolniesz a ona ucieknie do swojego misiaczka kończac z toba znajomosć.ja bym z nia pogadał.myśle ze jestes niezła dupa i chesz mnie bardzo.przyznaj sie.ale masz faceta i co z tym fantem chcesz zrobić.niech sie okresli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wasnie o to mi chodzilo dlatego chce sie z nia zobaczyc i pogadac w cztery oczy :))

 

Ogolnie dzis zagadalem do laski ktora sie usmiechnela do mnie w Asdzie ...Zagadalem ,zaczerwienila sie ale  nic z tego,zapytalem co robi wieczorem? A Ona whyyyy?? I huj nie udalo sie,pozniej jakiemus koledze z pracy pokazywala mnie jemu i gadala o mnie :) Kij jej w oko ide dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...co robi wieczorem.sra po krzakach.jak by była bardziej zainteresowana to by powiedziała ze ma czas wolny.ale....nie wpadła w proces...jak siee zapytała ciebie dlaczego sie oto pytasz to trzeba było jej powiedziec ze chcesz sie znia spotkać bo jesteś chory psychicznie i jak sie nie spotkasz z nowo poznana dziewczyną to zaczynasz budować domki dla kotów w kształcie pentagramu.

wiem ze ciężko to przeskoczyc jak lala ma tega mine jak byś ja obraził pytaniem.ale trzeba bawic sie procesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakies doswiadczenie ,wazne ze nie odszedlem od niej ze spierdolona mina tylko mialem dobry humor :) To juz duzy plus ,pare miesiecy wczesniej chodzil bym smutny a kilkanascie wczesniej popadlbym w depresje :) Ogolnie nie wiem czemu ale Polscy faceci tutaj sa slabo rozchwytywani...Sam nie wiem czemu,moze duzo pija ,nie dbaja o siebie ,ciagle w jednym dresie i plucie po ulicach.Pikaczu jak byles w UK zaobserwowales jeszcze jakies punkty odnosnie braku ''zachwytu'' nad Polakami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wypraszam sobie :). Ja szukania pięknej i uległej nie nazywam miłością, a w zasadzie winno być Miłością. I nie Miłość mną wtedy steruje. Dobór to informatyczna wojna o przetrwanie genów i przedłużenie gatunku nic więcej. Umysł cały ten chemiczny proces mieszania genów komplikuje, bo dzięki umysłowi możemy proces obserwować i zmieniać (jak ktoś posiada świadomość istnienia matrixa).

Wiem Brzytwa :) Po prostu mam jeszcze resztkę złudzeń, które powoli wypuszczam z siebie, dla swojego dobra :) I nawet jeśli nie pochodzimy od małpy (jest taka teoria i nie ma nic wspólnego z religią), to jednak bliżej nam do zwierząt pod tym względem (przetrwanie silnych genów). Pod innymi względami jesteśmy znacznie gorsi od zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.