Skocz do zawartości

Dziękuję


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie ciężko tu zacząć od czegokolwiek, ale postaram się to uporządkować:

 

1. Dziękuję za to, że mam możliwość nieustannego rozwoju, poznawania nowych punktów widzenia

2. Dziękuję za to, że zaczynam mieć świadomość swojego ogromnego potencjału

3. Dziękuję za wszystkie lekcje, szczególnie te bolesne, bo one nauczyły mnie odpowiedniej pokory i głębi

4. Dziękuję za samotność, która daje mi nowe możliwości zrozumienia

5. Dziękuję za ludzi, również tych nieprzyjemnych, bo otworzyli mnie na nowe drogi

6. Dziękuję za rodzinę, która trzyma się razem, pomaga i wspiera gdy trzeba

7. Dziękuję za otoczenie, bo pozwala mi spojrzeć gdzie jestem i co mam do przepracowania

8. Dziękuję za wszystkie momenty "nie takie jakie być powinny" tj. nieuświadomione zachowania, bo uczą skutecznie, że należy być czujnym

9. Dziękuję za wszystkie rzeczy, których mogę używać, za to że mam dostęp do wszelkiej maści rozrywki, nauki i źródeł duchowych

10. Dziękuję za ciało, bo służy mi dobrze i dobrze sobie radzi w niesprzyjających warunkach

11. Dziękuję za takie predyspozycje, że mam pole do rozwoju w przyszłości również finansowego

12. Dziękuję za miejsce w którym żyję, bo dużo tu spokoju i ciszy

13. Dziękuję za lęki i strachy, bo uświadamiają mi że osobowość to nie jest moje prawdziwe ja

14. Dziękuję za zmysły, którymi odbieram otaczającą mnie rzeczywistość

15. Dziękuję za dziwaczność osobowości, dzięki której miałem możliwość pójścia trochę inną drogą

 

Dziękuję też za te wszystkie rzeczy, które teraz nie przychodzą mi do głowy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.