Skocz do zawartości

"Wykład" Grzegorza Kordek - o kobietach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci

 

 

Moja aktualna kobieta wykupiła wejściówki na - nie wiem jak to nazwać, wykład albo szoł - chyba dwa w jednym. Zgodziłem się tam pójść, nie wiedząc w ogóle na co idę.

Wyszedł sapiący parowóz - tak wyglądał bardzo otyły prowadzący i poinformował, że mowa będzie o seksie. Na początek wprowadził zasady, że jak kobiety się z czymś zgadzają to klaszczą i tak samo z mężczyznami.

 

W zasadzie cały "wykład był jak zrobić dobrze kobiecie" kwestię mężczyzn prawie całkowicie pominął. Przesłaniem wykładu było to - ze praktycznie facet ma być sługą pani i powinien dążyć do tego wszelkimi sposobami, aby panią zadowolić.

 

 

Jego tezy:

 

1. Facet ma się starać aby kobiecie było dobrze w łóżku.

2. Kobieta ma mieć orgazm zawsze pierwsza potem ewentualnie facet może doznać zaspokojenia.

3. Szeroko prezentował na manekinie metody obserwacji reakcji kobiety na działania "łóżkowe"

4. Omawiał kwestię przyjścia kobiety do domu z pracy - jak facet w domu już jest (!) tak jakby facet był gosposią domową. Facet ma kobietę wysłuchać potakiwać mówić "eche" "tak kochanie" "czy coś jeszcze" ani słowa nie było o tym czy facet ma coś mówić i czy kobieta ma go słuchać. Tak aby kobieta była zadowolona z przyjścia do domu.

5. Jak sprawić kobiecie radość - kąpiel w wannie otoczonej płonącymi świecami w płatkach róż.

6. No i teraz kwiatek/wisienka na torcie - jak facet ma się zachowywać aby mieć wieczorem seks a) wstać wcześnie rano i przygotować pani śniadanko do łóżka, pozmywać naczynia posprzątać w domu, ugotować obiad, zająć się wszystkim aby pani była zadowolona i dopuściła wieczorem kolesia do krocza.  Oczywiście wszystkie głupawe laski biły brawo jak oszalałe.

7. Opisał sytuację po seksie żeby pani była zadowolona do końca - to facetowi nie wolno zasnąć w łóżku jako pierwszemu. Bo pani w samotności będzie myślała o głupotach.

8. Zawsze przed seksem ma być gra wstępna.

9. Na koniec rzucił pytanie - kto ma ostatnie słowo w domu - i stwierdził że mężczyzna - a brzmi ono - "tak kochanie"

 

Oczywiście napisał książki: pod tytułem wszystko mówiącym

 

Jak WYCHOWAĆ faceta.

Jak zrozumieć kobietę.

Zaklinacz Kobiet

 

Oraz kwiatek na koniec pozycja o tytule

 

Jak rozmawiać z chłopem JEŁOPEM.

 

 

Z jego "wykładu" przebija się postawa, że faceci to debile, nie wiedzą nic o związkach i kobietach, nie umieją zadowolić kobiety, faceci to JEŁOPY.

Na a kobiety.....cud świata, anioły wcielone, sama dobroć,  itd.

 

 

Spotkał ktoś tego człowieka kiedyś - bo mi to wygląda na niezłego pajaca. Nawet moja kobieta z którą byłem nie ze wszystkim się zgadzała - i czasami wprost się śmiała z tego. A nawet podsumowała to w ten sposób, że nie chciała by w domu takiego faceta jakiego przedstawił i opisał ten koleś.

 

W dodatku wspomniał, że jest wielkim fanem tego pisarza co napisał - Kobiety z wenus a faceci z marsa.  I się ponoć spotkali i doświadczenia wymieniali. Moja ex kupiła mi kiedyś te książki z marsa i wenus - ale po kilku stronach nie mogłem czytać tych pierdół.

 

 

 

 

 

Edytowane przez rarek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najlepszym źródłem zysków są kobiety. Począwszy od odzieży, kosmetyków poprzez kształtowanie zachowań i wtłaczanie im takich właśnie "mundrości". Facet wyczuł koniunkturę i trzepie kapuchę na bezmyślności kobiet. A przy okazji pewnie pomoże niejednej podczas terapii indywidualnej. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TPakal1 napisał:

przy okazji pewnie pomoże niejednej podczas terapii indywidualnej.

 

 

Na końcu rozdał ankietę, do której należało wpisać imię i nazwisko, numer telefonu, adres email - oraz na końcu zgodę na wykorzystanie informacji w celach promocyjnych, informacyjnych, marketingowych, i informacji o usługach. Na ulotce informacja o jego ofercie Akademia Ekspertów (zostań ekspertem w dowolnej dziedzinie) HAHAHHAHAHHA.  Akademia Psychologii Płci - zostań coachem i trenerem w zakresie psychologii płci.

 

Do tego szkolenia - Gotowa na wszystko, Szczęśliwa bez powodu. Oraz Show - Zaklinacz kobiet, Jak rozmawiać z chłopem Jełopem. Warsztat - Jak wychować faceta. Jak zrozumieć kobietę.

 

No i oczywiście jak już wspomnieliście - coaching indywidualny.

 

Jak jestem zdumiony debilowatością ludzi - przychodzą na jakiś wykład jakiegoś kolesia. Siedzą i łykają wszystko jak pelikany. Nie potrafią sami sobie życia zorganizować określić celów realizować je. Tylko potrzebują przewodnika stada, który powie im jak mają żyć a nawet jak się pieprzyć i w którym momencie jak ruszyć palcem.

 

Z tego co zauważyłem jego metoda jest prosta - mówi to co kobiety chcą usłyszeć, rozpoznał co te idiotki kręci i im to mówi, a one podniecone tym, że mówi to facet, i się z nimi zgadza w ich chorym pojęciu życia. Większość kobiet to były młode siksy i to one biły brawo najmocniej i komentowały rewelacje faceta. A najbardziej o zgrozo podobał im się pomysł o tym że facet ma zasypiać ostatni - nie daj boże wcielą to w życie - współczuję ich facetom.

 

Miałem kobitę chrapiącą - w jej przypadku najlepszym wyjściem było aby facet zasnął jako pierwszy - bo gdy zasnęła ona to już zasnąć się nie dało. :-)

 

Oczywiście wszystkie chciały śniadanie do łóżka i żeby prace domowe wykonywał facet. To był żenujący pokaz damskiej próżności i głupoty.

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala pełna - z 50 osób. Ile to kosztowało to nie wiem - kobita wykupiła.  Zastanawiam się, że chyba nie mogła/bała się powiedzieć mi coś wprost wiec zabrała mnie na ten performance.

 

Ale zabawię się. Będę udawał ułoma, że nic nie skapowałem. Niech mi kobita tłumaczy co i jak - będę miał zabawę jej kosztem. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrał sobie taką niszę finansową i to w sumie logiczne.

Mówi to, co statystyczna Ania czy Kasia chcą by było obowiązującą rzeczywistością i za to kasuje ich pieniądze.

 

Przy kursie dla złodziei i blokersów/dilerów będzie mówił że policja i system prawny są do dupy.

Przy kursie dla alkoholików będzie opowiadał o licznych zaletach alkoholu oraz o błędach jakie popełnia nie potrafiąca zrozumieć alkoholika rodzina.

Przy kursie dla zoofili - skoncentruje się na wspaniałych, uduchowionych doznaniach o których nie mają pojęcia ci nudni seksujacy się wyłącznie z osobnikami swojego gatunku.

 

Co do wartości takiej prezentacji to jako mężczyźnie nawet nie chce mi się strzępić klawiatury.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym robić przy łopacie za 8 zł na godzinę niż pisać takie rzeczy i robić ludziom krzywdę. Serio, moralność nie pozwoliłaby mi oszukiwać ludzi na większą skalę (zresztą na mniejszą też nie). Tym bardziej, że z punktu widzenia ezoteryki (której jestem 'zwolennikiem', jeśli mogę użyć takiego słowa) może na chwilę doczesną zebrałbym parę groszy i rzeszę zwolenników, ale później zrobiłbym sobie sporą krzywdę z powodu świadomego oszukiwania ludzi. No, ale wróćmy do tematu.

 

Jeśli ten pan nie jest świadomy, że kłamie (w co wątpię, może niesłusznie), to jego zachowanie jest skrajnie patologiczne. Dlaczego? Bo próbuje zawrócić rzekę kijem i oszukać podstawowe prawa natury. Oszukuje kobiety - wciska im gówno do głowy, a one jako łatwowierne i ''pożądające'' (tak im się tylko wydaje) księcia na białym koniu, uwierzą w to.

 

Oczekiwania świadome kłócić się będą z tymi biologicznymi (realnymi), te drugie wezmą górę, potem będzie płacz (niekoniecznie ze strony kobiet ;)). Gość nadyma trochę kasy, a ludzie będą mieć przejebane. Ludzie często potrzebują kogoś, kto wskaże im drogę, poprowadzi ich - i jeśli trafiają na Marka i jego forum, to mają szczęście, ale jeśli naczytają się tego, że trzeba robić z siebie kundla merdającego ogonkiem na widok kobiety, to... współczuję tym chłopakom i tym kobietom także (bo się srogo zdziwią, jak się okaże, że po prostu gardzą takim podskakującym dookoła niewolnikiem bez własnego zdania).

 

Przykre to jest. Mnie to nie dotyczy, jakość współczesnych (i ogólnie) kobiet obchodzi mnie tyle co majowy deszcz 7 lat temu, ale są inni ludzie, którzy chcą żyć w parach i spełniać swoje cele. I wtedy trafiają na coś takiego, a potem rozbijają się jak okręt o skały. 

 

Dodatkowo nie podoba mi się fakt, że gość sra we własne gniazdo, obraża mężczyzn - tylko po to, żeby się podlizać i gdzieś tam na horyzoncie mieć mityczne szczęście z kobietą i seks od świtu do nocy. Znałem kiedyś bardzo dobrze (baaaardzo dobrze ;)) takiego jednego babskiego dupowłaza i z 'jego' ;) doświadczenia mogę powiedzieć - przykro mi, panie, nie poruchasz, ale to akurat najmniejszy problem, bo będziesz postrzegany po prostu jako leszcz. I nawet te zachwycone księżniczki szanować cię nie będą, chociaż nigdy tego powiedzą. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gość potrafi rozśmieszyć, wywołuje pozytywne emocje więc tak tez będzie kojarzony. Jakby ludziom kazał na szkoleniu zrobić kilka pajacyków, żeby skoczyła dopamina efekt byłby podobny. Dlatego na tych wszystkich szkoleniach MLM się takie akcje odpierdziela. Ten wypowiadający się Murzyn właśnie zdradził techniki tego pana ;)

Nie widzę u niego obrączki na palcu, @rarek2 orientujesz się czy sam ma żonę, coś mówił czy jest w "szczęśliwym związku/małżeństwie" i stosuje te rzeczy w praktyce? Bo takie obietnice bez pokrycia to se może...

No i STARAJ SIĘ, STARAJ NIEWOLNIKU!!! ;)

 

EDIT:

Książki, muzyka i filmy już zarabiają kasę na kobiecych emocjach. Taki Grey na przykład. Taki Bieber na przykład.

 

Edytowane przez Artem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jest ten sam poziom co głupawe komedie romantyczne. 

Zauważyłem że wielu mężczyzn teraz próbuję "przejść" na stronę kobiet. Zachowuje się jak oni, bierze ich stronę, konfliktuje się z innymi mężczyznami, chce się im zwyczajnie przypodobać. Ten tu zarabia na tym pieniądze, zrobił sobie biznes, mówi to co chcą kobiety usłyszeć, łechta ich ego. Jak tu ktoś wyżej napisał kobiety to ogromne źródło zysku dla korporacji bo zarabiają a po drugie to one najczęściej decydują co kupić z domowego budżetu dlatego robi się papkę z ich psychiki i wmawia że są lepsze i coś im się należy bo potem same to kupią lub ich biali rycerze to kupią, na jedno wychodzi bo towar sprzedany tak czy owak.

Jedna rzecz co się zgadzam z samicami to że mało jest prawdziwych mężczyzn bo większość tylko nadskakuje kobietom i zrobi dla nich wszystko a one i korporacje to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tłusty Pan, to bardzo sprawny człowiek interesu. Panie go lubią słuchać, jest dobry na scenie, nie boi się, świetnie się rozeznał w potrzebach Pań. I teraz ja muszę walczyć z takimi błaznami, zawracać kijem rzekę na tym biednym youtube, a zasłuchane w nim Panie mają mnie za degenerata, szaleńca.

 

Ile krzywdy narobi dla paru złotych? A któż to zliczy?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejeden calowal baby w dupe i robil na tym kase.

Nie da sie uniknac faktow.

Bab jest polowa ludzkosci, gdy przychodzi do glosowania - moga przewazyc kazda szalę zwlaszcza ze istnieje solidarnosc jajnikow.

Obama wygral dzieki babom, zostal pipą do konca swojej kadencji, za to moim zdaniem Trump ma jaja i mowi cipom i hipsterom "walcie sie".

Moze mezczyzni sie obudza gdy uwierza ze feminizm nie zatruł jeszcze calej ludzkosci w ogole a Ameryki w szczegole?

Moze oplaci sie miec jaja?

Rzecz jasna gdy sie wie jak ich uzywac.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niestety działa i ma się dobrze będąc do tego mocno promowanym w mediach i TV śniadaniowych. 

Typowy sprzedawca MLM. Zapewne po licznych kursach NLP i technik wywierania wpływu.

 

Po oglądnięciu kilku fragmentów jego show na YT dziwię się tylko tym facetom, którzy są tam na widowni. 

Do jakiego stanu trzeba się doprowadzić żeby aktywnie uczestniczyć w czymś takim i jeszcze dodatkowo śmiać się z tych jego tekstów ?

Przecież poziom humoru tego pana i przytaczanych przez niego historyjek jest tak żenujący, że odpowiada inteligencji ameby...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.