Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Długowłosy

14 lutego czyli równy rok na forum - dzięki Bracia :)

Recommended Posts

Równo rok temu dziewczyna z którą coś tam zaczynałem kombinować zrobiła mnie pięknie w wuja :) Historia - standard - wokół Pani, jak była chora, Biały Rycerz skakał po lekarstwa, Pani chciała iść do kina Biały Rycerz szedł. W Walentynki Pani oznajmiła, iż przyjeżdża do niej "kolega z Portugalii" i Biały Rycerz ma spierdalać :) Tak, via Google, trafiłem tutaj :)

 

Zanim przyszedłem na to forum miałem za sobą dość solidną bazę PUA, trochę Pań w różnych konfiguracjach ale brakowało najważniejszego.... świadomości, że dopóki nie poukładam sobie w głowie nie mam po co wchodzić w jakiekolwiek relacje z kobietami.

 

Po roku więc dziękuję:

1. @Stulejman Wspaniały - za książki, audycje, to forum i naszą znajomość 

2. @dr Mordechaj B'rzyt-wa - za dołożenie kilku ważnych cegiełek w mojej głowie, a przede wszystkim towarzystwo prawdziwego intelektualisty

3. @Mosze Red - za twarde postawienie sprawy co do kryteriów doboru partnerki oraz wyostrzenie pewnego typu myślenia, który ja, niepotrzebnie, starałem się tępić w mojej głowie

4. @Subiektywny - za klasę i pokazanie, iż gentlemani w starym stylu nadal istnieją ;)

5. @Arox - za to że Cię poznałem i że jesteś zajebistym gościem

6. @HORACIOU5 - za poznanie kolejnego człowieka z pasją

i Wam wszystkim, Braciom, za codzienną motywację do bycia coraz lepszym każdego dnia :)

 

 

 • Like 40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolisz czekoladki czy róże? :lol:

 

Ze swojej strony dziękuję za Ci za wkład w rozwój tej miejscówki.

To był dobry rok

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałeś od siebie mnóstwo wartościowych rzeczy na forum.

Tak trzymać!

 

S.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontynuuj Bracie swoje dzieło na forum, bo widział pan Bóg, że było to dobre. ;) 

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bracie, ja na forum co prawda jestem od niedawna, ale widać gołym okiem, że zajebistą rewolucję zrobiłeś w swoim życiu, i co ważne bardzo skuteczną. 

 

Takie historię dają porządnego kopa w dupę i wzmacniają wiarę na lepsze jutro.

 

Szczerze gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ! :)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż sprawdziłem kiedy się sam zarejestrowałem... Wrzesień 2015. Ale ten czas z Wami zapier...nicza. 

100 lat wszystkim Brachom!

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Długowłosy dzięki Twoim postom uświadomiłem sobie pewne rzeczy i za to tylko jedno słowo: dziękuję. A poza tym niech motywacja, która Cię prowadzi nie zniknęła i dała siłę oraz kopa pozytywnej energii do realizacji postawionych sobie celów.

Edited by HORACIOU5
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Długowłosy Twój wykład o SMV skierowany do mnie gdy zaczynałem na Forum zapamiętam na baaardzo długo. Bardzo Ci za niego dziękuję jak i za inne wskazówki, które od Ciebie otrzymałem.

 

No i super, że jest tutaj taka osoba, która fajnie i łopatologicznie potrafi randkowe sprawy wytłumaczyć. Niestety tego się z domu nie wynosi. Ale z Forum już tak. Dzięki! :D 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Długowłosy Dzięki za wszystko bo często Cię czytam.

A szczególnie za Twoje słowa, że nie ma czegoś takiego jak "kobieta na stałe", które to akurat wykorzystałem w rozmowie z koleżanką doprowadzając ją do wściekłości :).

 

 

Jakby nie było dziś także rocznica sformowania AK. 

Edited by Normalny
dopisanie tekstu
 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Długowłosy  tylko rok o.O  A jak czytałem twoje wpisy itp. to miałem wrażenie, że ty z paki najstarszych. Szacun Panie, szacun :D

Edited by slavex
 • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Artem napisał:

@Długowłosy Twój wykład o SMV skierowany do mnie gdy zaczynałem na Forum zapamiętam na baaardzo długo. 

Mógłbyś wskazać ten wykład? Chętnie go ogarnę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje za owocny rok i jeden dzień dłużej

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej strony podziękowania dla Ciebie Długowłosy za mnóstwo wartościowych spostrzeżeń, którymi dzielisz się tutaj z Braćmi. Uczysz jak nie podchodzić do życia od dupy strony. ;)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By Bruxa
   To w sumie już całkiem niedługo i ciekawi mnie czy świętujecie? Macie jakieś plany, co będziecie robić?
  • By deleteduser28
   Odwala coraz bardziej...
   A zaczęło się niewinnie, od jazdy skuterem po pijaku, unikania płacenia podatków we Francji, przyjęcia rosyjskiego obywatelstwa i chwalenia ichniej demokracji.  
    
    
   Tutaj artykuł:
   https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-gerard-depardieu-przyjechal-na-obchody-70-lecia-korei-polnoc,nId,2628709?
    
   Może tym razem Kim udzieli mu azylu, z uwagi na trudną sytuację związaną z oskarżeniem o gwałt? 
    
    
    
    
  • By Strusprawa1
   Z tego względu, że mamy dziś setną rocznicę rozpoczęcia wydarzeń, które miały głęboki wpływ na nas wszystkich w Polsce urodzonych. Chciałbym rozpocząć dyskusję odnośnie Rewolucji październikowej, a tym samym wojny domowej w Rosji, która później głęboko dotknęła Polskę (wojna polsko-bolszewicka). Rewolucja wybuchła (na gregoriański kalendarz) 7 listopada 1917 roku w Piotrogrodzie. Zamach Stanu ten doprowadził do jednej z najkrwawszej wojny domowej w historii, która trwała nawet do 1922 roku. Miała ogromny wpływ na Polskę i Polaków. Dużo Polaków walczyło po stronie białych, a nawet niektórzy generałowie (A. Denikin) byli w połowie Polakami. Tak więc Polacy mieli bezpośredni wpływ na przebieg tej rewolucji. Polacy mogli 2 razy wpłynąć decydująco na przebieg tej wojny:
    
   - Pierwszy raz, w 1919 roku, gdy wojska oddziałów południa pod wodzą Gen. A. Denikina zbliżały się do Moskwy ciężko walcząc pod Orłem (miasto w Rosji 200 km od Moskwy). Denikin poprosił wtedy Piłsudskiego, aby ten dopomógł mu, ponieważ na granicy z Polską Bolszewicy mają niewiele oddziałów. Tak niewiele, że nie zadałyby wielkich strat Polakom, ale na tyle, że mogłyby zdusić wojska Denikina. Piłsudski nie reagował. Oddziały Bolszewickie na granicy z Polską odwróciły się wiedząc, że nie grozi im zagrożenie i zaatakowały od zachodu oddziały południa Rosji tocząc szalę zwycięstwa na korzyść Bolszewików. Potem załamał się front na wschodzie A. Kołczaka, oblegające Piotrogród oddziały Gen. Judenicza odwróciły się w stronę Estonii, a na północy front Gen. J. Millera, wspierane przez Brytyjczyków i Francuzów, poczęły odwrót w stronę północy kolejno tracić Archangielsk i Murmańsk.
   Polacy czekali prawie cały 1919 i początek 1920 roku niemal całkowicie bezczynnie jeszcze patrząc się na uciekające wojska Rosjan w stronę Krymu, gdzie front się zatrzymał.
    
   - Drugą szansę, aby Polacy złamali przebieg wojny była sytuacja z września 1920 roku, kiedy to po bitwie nad Niemnem Bolszewicy byli niemal całkowicie wykrwawieni ogromnymi stratami, jakie poczynili im Polacy. Droga na Moskwę była niemalże wolna. Na Krymie walczyły jeszcze wojska Gen. P. Wrangla, który sformował z pozostałych przy życiu wojsk całkiem przyzwoitą armię zdolną kontratakować na północ. Polacy natomiast nie ruszyli - zostali. Mogli brać więcej podczas ustalania traktatu pokojowego w Rydze, ale nie chcieli - pytanie się nasuwa - dlaczego?
   Głównodowodzący Polskim Wojskiem Marszałek Piłsudski skrajnie nienawidził caratu - zapewne dlatego, że sami go więzili, a do Bolszewików już nie pałał taką nienawiścią, bo tak samo jak on - byli socjalistami.
   Wiele przesłanek mówi, że był także niemieckim agentem (polecam książkę "Lodowa Ściana" Ryszarda Świętka") - tak jak Lenin. Polecam książkę "Pakt Piłsudski-Lenin Piotra Zychowicza opowiadający o tym, co wyżej napisałem.
    
   Temat długi jak rzeka. Należy tylko uczcić pamięcią wszystkich walczących białych i Polaków walczących z tą najokrutniejszą ideą, która się wyłoniła wtedy - komunizmem. Pamiętajmy o Romanie von Ungern-Sternbergu "Krwawym Baronie", o A. Kołczaku, o A. Denikinie, o Władimirze Kappelu, bo jakkolwiek nie robili to bezpośrednio dla Polski, ale walczyli jako pierwsi z systemem komunistycznym Rosji niczym żołnierze wyklęci w Polsce - nie tylko dla przyszłych pokoleń Rosjan, ale także i wszystkich Słowian.
   Polecam film "Admirał" ukazający m.in. wielki syberyjski marsz lodowy wojsk białych na przełomie 1919/1920 roku. Polecam także książkę "Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów" F. Ossendowskiego ukazującą realia tej wojny na Syberii, gdzie autor przemierza bezkresy tajgi próbując przedostać się do Mongolii, gdzie swoją armię przeciw Bolszewikom tworzy Krwawy Baron.
    
   Co sądzicie o tej wojnie? Jaki miała na nas wpływ i wpływ na Polskę? Co można nauczyć się z tamtych czasów? Czy Polska zyskałaby na pomocy białym? Jakie macie odnośnie tego odczucia?
    
   Wstawiam filmik, na której jest pokazany przebieg wojny na mapie:
   Marsz Sybirskiego pułku, piękna pieśń:
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.