Skocz do zawartości

14 lutego czyli równy rok na forum - dzięki Bracia :)


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Równo rok temu dziewczyna z którą coś tam zaczynałem kombinować zrobiła mnie pięknie w wuja :) Historia - standard - wokół Pani, jak była chora, Biały Rycerz skakał po lekarstwa, Pani chciała iść do kina Biały Rycerz szedł. W Walentynki Pani oznajmiła, iż przyjeżdża do niej "kolega z Portugalii" i Biały Rycerz ma spierdalać :) Tak, via Google, trafiłem tutaj :)

 

Zanim przyszedłem na to forum miałem za sobą dość solidną bazę PUA, trochę Pań w różnych konfiguracjach ale brakowało najważniejszego.... świadomości, że dopóki nie poukładam sobie w głowie nie mam po co wchodzić w jakiekolwiek relacje z kobietami.

 

Po roku więc dziękuję:

1. @Stulejman Wspaniały - za książki, audycje, to forum i naszą znajomość 

2. @dr Mordechaj B'rzyt-wa - za dołożenie kilku ważnych cegiełek w mojej głowie, a przede wszystkim towarzystwo prawdziwego intelektualisty

3. @Mosze Red - za twarde postawienie sprawy co do kryteriów doboru partnerki oraz wyostrzenie pewnego typu myślenia, który ja, niepotrzebnie, starałem się tępić w mojej głowie

4. @Subiektywny - za klasę i pokazanie, iż gentlemani w starym stylu nadal istnieją ;)

5. @Arox - za to że Cię poznałem i że jesteś zajebistym gościem

6. @HORACIOU5 - za poznanie kolejnego człowieka z pasją

i Wam wszystkim, Braciom, za codzienną motywację do bycia coraz lepszym każdego dnia :)

 

 

  • Like 40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, ja na forum co prawda jestem od niedawna, ale widać gołym okiem, że zajebistą rewolucję zrobiłeś w swoim życiu, i co ważne bardzo skuteczną. 

 

Takie historię dają porządnego kopa w dupę i wzmacniają wiarę na lepsze jutro.

 

Szczerze gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy dzięki Twoim postom uświadomiłem sobie pewne rzeczy i za to tylko jedno słowo: dziękuję. A poza tym niech motywacja, która Cię prowadzi nie zniknęła i dała siłę oraz kopa pozytywnej energii do realizacji postawionych sobie celów.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy Twój wykład o SMV skierowany do mnie gdy zaczynałem na Forum zapamiętam na baaardzo długo. Bardzo Ci za niego dziękuję jak i za inne wskazówki, które od Ciebie otrzymałem.

 

No i super, że jest tutaj taka osoba, która fajnie i łopatologicznie potrafi randkowe sprawy wytłumaczyć. Niestety tego się z domu nie wynosi. Ale z Forum już tak. Dzięki! :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy Dzięki za wszystko bo często Cię czytam.

A szczególnie za Twoje słowa, że nie ma czegoś takiego jak "kobieta na stałe", które to akurat wykorzystałem w rozmowie z koleżanką doprowadzając ją do wściekłości :).

 

 

Jakby nie było dziś także rocznica sformowania AK. 

Edytowane przez Normalny
dopisanie tekstu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.