Skocz do zawartości

Kawasaki EL 250


Samiec:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pytanie do ludzi obytych w temacie. Chciałbym zakupić te oto kawasaki i mam kilka pytań:

1. Ma ktoś takie coś kub podobne? Potrzebuję opinii na jego temat

2. Jak z awaryjnością

3. Co bym musiał zrobić od razu po zakupie

4. Ja mam prawko na A, więc mogę jeździć wszystkimi pojemnościami w PL, a jak jest w DE? orientuje się ktoś?

5. Jakie ceny tego motocykla są w Polsce?

6. Nie za duzy przebieg ma ten egzemplarz? Na co patrzeć przy zakupie?

 

Cena 990 Euro, gość dodaje kufry, navi, podgrzewane manetki, sprzęt do naciągania łańcucha, pokrowiec na ubranie na deszcz. Za dopłatą też kompletny strój ale jeszcze go nie widziałem.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/kawasaki-el-250/604348505-305-7613

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . Jeżeli chodzi o ten motorek ,to sam silnik w nim pochodzi ze sportowych 250 z modeli EX i ZZR . Sam silnik ma zostawioną podobną moc i charakter wysokoobrotowy . Czyli kręcisz wysoko i jedziesz . Nie każdemu pasuje piłowanie silnika żeby jechać . Pozatym, jak to w starych Kawach, trzeba pilnować luzów zaworowych bo bardzo szybko  schodzą do zera . Po kupnie warto od razu tam zajrzeć żeby się nie zdziwić po czasie . Te motocykle nie są jakoś specjalnie awaryjne .  Wszystko zależy od tego czy właściciel pilnował czynności serwisowych . Co do samego przebiegu, to bym powiedział że jest śmiesznie mały jak na moto z 89. Co do ceny to wiadomo jak jest , trzeba popatrzeć na ogólny stan moto i na to co sprzedający do niego dodaje . Pewnie znajdziesz tańszy a zniszczony i do tego goły.  Najlepiej żebyś sobie kogoś wziął na oględziny jak się na tym nie znasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.