Skocz do zawartości

Kalistenika/Streetworkout


Rekomendowane odpowiedzi

Ja cwiczylem ,zamierzam znowu wrocic ale tylko jako maly dodatek do silowni ...Ogolnie mam bzika na punkcie silowni, nie jestem przypaowanym koksem .Mam 181 cm wzrostu i waze 76 kg ale sylwetke mam szczupla i wyraziste miesnie,podciagam i robie pompki gdzie popadnie.Rano wstaje i pompeczki,w pracy w przerwie podciaganie sie na drazku...Poprostu lubie miec spuchnie lapska ,lubie wysilac swoj organizm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją przygodę z siłownią rozpoczynałem całkiem niedawno, bo 2 lata temu. Niestety - po pierwsze nie spodobało mi się tam (towarzystwo), po drugie w związku z charakterem pracy nie mogłem pozwolić sobie na regularne treningi w ciągu tygodnia. Tak więc odkryłem trening kalisteniczny i metodę Olivera Lafaya, która w moim przypadku po prostu sprawdzała się fenomenalnie - przez pół roku. Później w wyniku drobnego wypadku zarzuciłem treningi na pół roku, ale już od ubiegłego tygodnia wróciłem na pole bitwy i jest ekstra :) Dopóki nie przytrafi mi się nic złego nie mam zamiaru rezygnować z treningów nawet na tydzień!

 

Niestety w moim przypadku dużo do życzenia pozostawia kwestia odżywiania się (głównie chodzi o regularność posiłków oraz brak dobrego zbilansowania).

Przymierzam się do regularnego biegania również, trochę mi się przytyło ale cholera... ciągle nie potrafię zerwać z paleniem. 

Po 2 km czuję że zdycham :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, też zauważyłem, że po siłce nie ma takiej pompy, mięśnie nie są tak nabrzmiałe krwią i twarde jak po ćwiczeniach z kalisteniki. Na kalistenikę mam zawsze większa ochotę. Robię co drugi dzień, czasami codziennie po 2-3 serie na każde ćwiczenie, głownie pompki wąskie, pompki na poręczach, podciąganie na drązku  i wznosy nóg w zwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.