Skocz do zawartości

Czołem Samcy


Oktabryski

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Samcy,

Dawno, dawno temu, na studiach byłem białym rycerzem. Myślałem, że tak trzeba. Pierwszy sex itp. rozrywki utwierdzały mnie w tym przekonaniu, zamiast z niego wyprowadzić. Dzisiaj, kiedy pomyślę o swoim zachowaniu, ogarnia mnie śmiech. Z białego rycerstwa wyrwała mnie pod koniec studiów moja ex, za co jestem jej dozgonnie wdzięczny.

Innym wydarzeniem, które zapisało się w mojej pamięci był SMS, który dostałem wtedy od koleżanki. Poprzedniego wieczora była na weselu naszej znajomej. Znajoma, która brała ślub, miała takie samo nazwisko panieńskie, jak ja. Koleżanka napisała do niej obscenicznego SMSa o nowo-poślubionym „mężusiu”. Widać było, że panie korespondowały na ten temat, była to kontynuacja wcześniejszego SMSa. Problem w tym, że koleżanka przez pomyłkę wysłała go do mnie, zamiast do pani młodej. Nie będę teraz cytował treści tej wiadomości. Muszę jednak powiedzieć, że po kilkunastu latach od tego zdarzenia, znam ten SMS na pamięć. Rzuciło mi to nieco światła na to, jak samice rozumieją rolę samca w małżeństwie. Utkwiło mi to w głowie i uchroniło przed życiowymi błędami.

Studia się skończyły, rycerstwo też. Po studiach byłem w kilku związkach (takich po rok, dwa, co to mieszkaliśmy razem, itp). Ogólnie nie mogę narzekać. Kiedy zaczynałem obserwować, że sprawy toczą się wg szablonowego skryptu pt. „Przejęcie kontroli, małżeństwo, dziecko” odpowiednio szybko kończyłem związek. Moje wyobrażenie o mitycznym równym wkładzie dwojga w związek nie pozwala mi tkwić w dziadowskich związkach. Dlatego nie mam ex-żony, nie mam dzieci.

Stuknęło mi 34 wiosen i zauważyłem, że każdy kolejny rok jest coraz lepszy. Dzieje się coraz więcej, jest coraz ciekawiej. Uważam, że 3. dekada życia jest dla mężczyzny wspaniałym czasem, także w sprawach damsko-męskich. Od kilku lat mam z tego niezły ubaw. Z zasady startuję do najładniejszych kobiet (nigdy mężatek). Aktualnie skupiam się na rozwoju, staram się inwestować w siebie, dbać o zdrowie. Pracować nad pozycją zawodową.

Myślę, że to forum jest nie tylko potrzebne, ale niezbędne. Jest tak wielu zagubionych mężczyzn, że mnie to przeraża. Jak to zostało już napisane na forum, działalność ogromnej ilości białych rycerzy przynosi wszystkim szkodę. Im więcej mężczyzn przejrzy na oczy, tym lepiej.

Pozdrawiam Samców

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

My Man! Witamy - jestem prawie równolatkiem - i nigdy nie czołem się lepiej niż teraz!!!

 

 

daj tego smska - nie ma się czego wstydzić 

 

"Tak widziałam, jak się twój mężuś namęczył tańcząc. Dobry kurs. Ale przyznaj, że ci chodziło o Kasę, chuja, dom i sex"

Tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.