Skocz do zawartości

Dziewica


krisu

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga: jaram się kotem @Grzenio! A prywatnie nie lubię kotów!

 

Co do cipki to fakt weź matkę 3 dzieci, która rodziła naturalnie, no ja nie po szaleje, dwa czasem cipki są brzydkie, raz taka widziałem, łechtaczka wystawała jak mikro sisiak, ale jak ona dochodziła....

 

@krisu tylko nie traci na nią za dużo czasu! OH te dziewice - jedna była taka ze aż chorowała na to dziewictwo i tak to ja byłem doktorem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Uwaga: jaram się kotem @Grzenio!

Jak chcesz, to odstąpię Ci tego avatara, a sam poszukam sobie innego. Zmiana rangi - zmiana awatara. :D Rozbawiłeś mnie tym "jaraniem".

 

[OT]

Co do rodzenia naturalnie 3 dzieci i że tak powiem ;) Ty już wiesz co.  :lol: Oglądałeś może to arcydzieło?

 

http://www.filmweb.pl/film/Grimsby-2016-712170

 

Jest tam taka scena na końcu z wentylatorem i taki specjalny dźwięk.. Tak mi się tylko skojarzyło. Zobacz koniecznie. Sasha Coen to ciężka dykta, ale dla tej sceny z wentylatorem i dźwiękiem warto. Jeśli dasz rade - wymaga dużo samozaparcia. :lol::lol::lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to powinno być tak jak w średniowieczu, ze świadkami (biskup chyba był też, potrzebny) jak to było w królewskich parach, czyli @Stulejman Wspaniały, @Mosze Red i @dr Mordechaj B'rzyt-wa komisyjnie sprawdza przescieradło po wszystkim i stwierdzają co następuje..... :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Właściwie to powinno być tak jak w średniowieczu, ze świadkami (biskup chyba był też, potrzebny) jak to było w królewskich parach, czyli @Stulejman Wspaniały, @Mosze Red i @dr Mordechaj B'rzyt-wa komisyjnie sprawdza przescieradło po wszystkim i stwierdzają co następuje..... :P

 

Lepszą opcją będzie, że wyznawców obowiązuje prawo pierwszej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2017 o 16:44, Waginator napisał:

Uważaj, bo bardzo łatwo możesz wejść w ramę adoratora i orbitera. Seksu nie zobaczysz przez kolejne kilka miesięcy, będziesz sobie tłumaczył, że to dlatego, że jest dziewicą i potrzebuje czasu, a w rzeczywistości ona nigdy tego z Tobą nie planowała. W końcu się zirytujesz albo ona sama to skończy i usłyszysz "przykro mi, ale ja tego nie poczułam" i tyle z tego będzie. Relacje z takimi osobami często są ryzykowne, bo możesz stracić mnóstwo czasu i wyjść z niczym.

Niestety ale muszę przyznać koledze 100 % racji. W młodości wpadłem w to 2 razy (pod rząd) i wiem jedno: nie rezygnuj z siebie dla dziewicy. Jeżeli dziewczyna ma 22 lata, jest szczuplutka, ładna i zadbana, a do tego dziewica, to znaczy że chce się dobrze sprzedać. Tzn. wyjść za dobrze ustawionego samca. Jeżeli będziesz widział, że dziewczę Cię zwodzi to daj sobie z nią spokój. W wieku 23 lat jeszcze nie jesteś w stanie dużo ugrać o ile nie masz świetnej urody, naturalnego drygu do Pań (bad boy) lub bogatych rodziców.

ps. nie bój się ona na pewno zrobiła wywiad na Twój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.