Skocz do zawartości

Z cyklu "Samcze Hobby" - pytania do H5


HORACIOU5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia oraz Samice.

 

Za jakiś czas Guru ruszy z nowym pomysłem związanym z Samczym Hobby i z tegoż oto powodu nagram specjalny set tylko dla Radia Samiec. Oprócz tego w trakcie jego trwania będę udzielał odpowiedzi na pytania które... możecie mi zadać tutaj. Wyjątkowo w tym wątku mogą się również udzielać Panie i na ich zapytania również odpowiem. Więcej szczegółów poznacie wkrótce a tymczasem zapraszam do zadawania pytań :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podczas mixowania korzystasz ze wspomagaczy pokroju Mixed In Key czy utwory dobierasz na słuch?

2. W twoim mniemaniu co oznacza dobry mix? Taki, przy którym słuchacz może się nie zorientować, kiedy wszedł nowy utwór, do bólu płynny i poprawny, czy może nie do końca poprawny technicznie, ale za to charakterystyczny, wyróżniający się? Np. Tiesto stosował czasami przejścia, jak ja to nazywam "nieoczywiste", różnorodne, człowiek nie wiedział, w jaki sposób wejdzie nowy utwór, co moim zdaniem dodawało charakteru całemu setowi i poszczególne przejścia w jego setach bywały mocno zapamiętywalne (np. przejście z Kopenhagi pomiędzy A New Dawn a Dancing Water).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 14:53, Długowłosy napisał:

W tym wątku mogą się wypowiadać również, bez konsekwencji, Samice.

 

B)

 

Większość pytań chyba została zadana już, ale spróbujmy.

 

1. Gdzie w internecie można znaleźć Twoją twórczość (jakiś bandcamp, yt, soundcloud) ?

2. Jakbyś miał wybór zaprosić kogokolwiek do współpracy, to kogo i dlaczego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.