Skocz do zawartości

Witam i


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,na forum wasze trafiłem już dobry rok temu,ale wtedy z powodu lenistwa opieszałości i mojej głupoty dostałem bana,z perspektywy czasu,uważam nawet,że był on słuszny,ale czasu się nie cofnie,chcę przeprosić za to,oraz prosić o powrót do zacnego grona.Z czytania samego forum i nagrań Marka nauczyłem się całkiem sporo,przeczytałem też Kobietopedię oraz Stosunkowo dobrego.
Od pewnego czasu dochodzę do wniosku,że w obecnym społeczeństwie trzeba się za wszelką cenę trzymać,w gronie dobrych i rozgarniętych ludzi,a to forum skupia taką elitę polskiego internetu,przez moją byłą było ono ignorowane póżniej wyśmiewane a na końcu zakazywała mi wchodzić na nie oczywiście jej gadanie jak typowy samiec wlatywało jedynym uchem a drugim wylatywało. Po rozstaniu (przez jej szpagat) uświadomiłem sobie,że tutaj jest odpowiedź na wiele pytań...które mogą mnie ochronić przed kolejnymi błędami i porażkami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.