Skocz do zawartości

Ilość czy jakość?


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

@Eleanor może miał grubego?

Byłem raz świadkiem sytuacji w cukierni, na oko matka z prawie dorosłą córką kupowały ciasta, były przy makowcach takich zawijanych długich, gość sprzedawał i do nich "zagadywał" w końcu pyta którego podać, obie panie w dobrych humorkach i z uśmiechem bo atencja od sprzedawcy była, córka palcem :"tego najdłuższego", matka:" raczej tego najgrubszego" :D;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, radeq napisał:

Natura podpowiada panom: jebać wszystko co się rusza :)

 

Często przyglądam się niektórym kolesiom i widać słynne kurwiki w oczach na każdej lasce. Widać jak powoli przygląda się każdej wypukłości i aż mu ślinka leci. Jak za dużo ich jest w jego polu widzenia to zwoje mu się przepalają :D 

 

7 godzin temu, Eleanor napisał:

I wielkosc tez nie ma znaczenia. Spotykalam sie kiedys z mezczyzna, ktory mial moze 11-12 w wzwodzie, a tak wymiatal, ze orgazmy za kazdym razem :lol: stawiam na jakosc :P

 

Tutaj absolutnie się zgadzam, że na jakość seksu nie ma absolutnie wpływ długość (oprócz schorzenia mikropenisa, żeby było jasne). Mnie szczególnie jara, jak koleś ma kontrolę nad wytryskiem, bo ja sobie orbituje w przestworzach i mam pewność, że nie będzie bobasa. On wszystko ogarnia technicznie. 

 

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

@Eleanor może miał grubego?

 

Z mojego dosyć ubogiego doświadczenia wolałam grubość od długości.

 

Co powiecie o stereotypie, że mężczyźni omijają stymulację łechtaczki? 

Czy jest jakiś stereotyp o tym, że kobieta coś robi nie do końca dobrze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Najwazniejsze jest dla mnie dopasowanie i jak widzę ze kobieta jest na mnie nakrecona. Mialem taka kobiete i bylo świetnie. Fajnie bylo czasem sie z nia droczyc zeby ja nakrecac :D

Sypialem z kobieta ktora byla mniej napalona i zachowawcza, na pewno mniej doswiadczona, to w sumie nie mialem ochoty na seks z nią :)  Dla mnie wspolzycie to tez jakas otoczka i emocje, a nie tylko zeby sobie użlyć ;)  Chociaz czasem mężczyzna musi sobie po prostu ulzyc, wiec puknąłby prawie wszystko ale dla mnie generalnie liczy sie jakosc i satysfakcja w sumie obopólna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/9/2017 at 1:28 PM, Selqet said:

Witam, chciałabym poznać wasze zdanie na temat tego co jest dla was ważniejsze w łóżkowych kwestiach - ilość czy jakość?

 

Kiedyś usłyszałem takie pytanie od kobiety .

Wpieniłem się strasznie że narzuca mi wybór ! ?.

Opcja ilosc -----> wygodnie dla niej ,nie musi sie starac

Opcja jakosc -----> jak powyżej , wygodne dla niej.

Bylismy w toważystwie i siedziała koło mnie , szepnąłem jej do ucha 

Dużo ....Dobrze .....I na ostro ?

Zero kompromisów pod tym względem!

Zgadnijcie jaka była reakcja ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.