Skocz do zawartości

Szansa na karierę i dobrą zabawę


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Obmyśliłem z chłopakami cwany plan. 

 

Jeśli ktoś ma pasję, lubi coś robić i czuje się w tym dobry, a chce wypłynąć na szersze wody, chętnie mu to umożliwię. Wyglądać to będzie tak, że kandydat do sławy nagra swoją audycję, a ja ją po prostu wstawię na Radio samiec na youtube. Bez wywiadów, moich głupich żarcików - całość eteru należy do Ciebie. 

 

Wymyślimy jakąś nazwę playlisty (np. talenty Radia Samiec czy coś w ten deseń), i nadajesz w eter o tym, co Cię pasjonuje i spełnia. Nie będę się do tego wtrącał, chociaż muszę to zatwierdzić.

 

Korzyści będą obopólne. Ja będę miał cały czas jakiś ruch na kanale, a Ty możesz się wybić na mojej wieloletniej harówce. Nie oszukujmy się - półtora miliona unikalnych wyświetleń (ciągle rosnące w coraz szybszym tempie), to nie jest byle co, zwłaszcza że patrzą na nas najwięksi - bo do gry wkracza nowy, silny drapieżnik głodny fejmu i hajsu. Jeśli masz jakiś talent, oszczędzisz sobie wielu lat pracy by Cię zauważono, a ja będę zadowolony że pomogłem komuś od nas spełnić swoje marzenia. Wy mi wiele razy pomagaliście, teraz ja pomogę wam.

 

Na początek rzucamy zajebista audycję z @HORACIOU5, i mam nadzieję że wielu mądrych gości nie dopuści do sytuacji, że ich wiedza i doświadczenia pójdą w pizdu i w proch czasu.

 

Tak więc przemyślcie to sobie, nie bójcie się ujawnić ze swoimi pasjami, nagrywajcie i niech youtube należy do nas. Lamusy wypad do tesco wykładać kondomy na półki, a youtube należy do nas :D Ja na forum widzę wiele talentów - ale talent trzeba szlifować i nagłaśniać, by inni chcieli w niego inwestować. Radio Samiec chętnie w tym pomoże. 

  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy wielu ostrych chłopaków - i po cichu liczę, że pokażą się światu zamiast ukrywać swoje talenty i umiejętności. 

 

Panowie - pokazać swój głos, oznacza często ZALICZYĆ (ja już dostaję zawoalowane propozycje od Pań), a także szansę na karierę czy zajebiste znajomości. Naprawdę warto, póki kanał się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł :] 

 

Mam nadzieję że, "wyskrobiesz" z czeluści forum kogoś kto idealnie nadaje się do tego, a nie ma o tym pojęcia.

 

Życzę powodzenia i sam bym kiedyś spróbował, ale na razie nie czuję się na siłach :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno jest trochę osób, które bardzo chciałbym widzieć na kanale.

 

Na pewno @Drizzt bo ma ciekawą fuchę, Rnext, Eredin, Brzytwa, Enemy (byle nie o liberaliźmie :>), i wielu innych chłopaków. A już poza forum mam też kilku dobrych ananasów, chyba z każdej dziedziny życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wiadomo że trema jest, ale to może być dla was fajna przygoda i możliwość do przedstawienia swojej pasji. Część z was pisała w wątku o rezygnacji z marzeń, że nieraz nie możecie z nikim porozmawiać o swoim hobby. Tutaj macie taką możliwość. Możecie w pełni wyrazić co czujecie kiedy robicie daną rzecz, jak wielką radość wam daje i nikt wam nie zrobi z tego powodu przykrości, nie ściągnie w dół a wręcz przeciwnie, poklepie po plecach i będzie trzymał kciuki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.