Skocz do zawartości

Perfumy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam gamy Harley Davidson. Rozumiem że zapachy które wymieniłem nie pasują tobie. Ok. Jak pisałem wcześniej,każdy ma swój gust i jak mawiają o tym się nie dyskutuje. Na przykład Gucci Guilty Absolute namieszał na rynku swego czasu, Dior Homme, Terre D'Hermes, YSL L'Intense. Przetestuj a może któryś ci przypadnie do gustu i będziesz wtedy pachnieć konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, Calhun napisał:

Szukam jednocześnie czegoś trwałego jak i podobajacego się dziewczynom. Co sądzicie o testerach? Widziałem sporo na allegro i w sklepach, ale cyz nie są to podrobki? 

PDM Layton,The One,dior sauvage,molecule,chanel allure-cała seria.

Zamiast brać testerów, zapisz się na perfuforum i kup na początek z 5 różnych "odlewek" po 5-10ml danego zapachu,abyś mógł sobie wyrobić gust oraz opinię :)

Zależ jeszcze jakim dziewczynom i w jakim miejscu.Jeśli klub to musi być coś z ogonem własnie jak sauvage lub JPG ultramale,jeśli randka to coś o lżejszej projekcji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maninblack napisał:

PDM Layton,The One,dior sauvage,molecule,chanel allure-cała seria.

Zamiast brać testerów, zapisz się na perfuforum i kup na początek z 5 różnych "odlewek" po 5-10ml danego zapachu,abyś mógł sobie wyrobić gust oraz opinię :)

Zależ jeszcze jakim dziewczynom i w jakim miejscu.Jeśli klub to musi być coś z ogonem własnie jak sauvage lub JPG ultramale,jeśli randka to coś o lżejszej projekcji.

 

A coś lżejszego to np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć gdzie kupować ja od siebie polecam 

 

Notino

Eglamour 

Pachnidełko

Trojmiejska perfumeria 

 

Allegro i olx omijać jak nie zna się sklepu danego. 

8 godzin temu, Calhun napisał:

Szukam jednocześnie czegoś trwałego jak i podobajacego się dziewczynom. Co sądzicie o testerach? Widziałem sporo na allegro i w sklepach, ale cyz nie są to podrobki? 

Zależy jakie zapachy lubisz. 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maninblack napisał:

Co rozumiesz przez lżejszego musisz sprecyzować dokładnie?

Bo the one jest "lekkie" molecule,allure to są same lekkie zapachy :) 

Chodzi ci o coś tańszego?

Chodziło mi, że co byś polecił właśnie na randkę, jakiejś wyjście wieczorne. Właśnie nie do klubu.

 

Sauvage serio jest takim kotem pod względem perfum na miasto do klubu?

 

Na lato biorę kolejny raz Nautica Voyage i sprawdzam Zara Vibrant Leather na teraz, bo jest podobno klonem aventusa. Z polecenia z forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na randkę: the one edp/bleu de chanel edt/AHS/AHS edition blanche/pdm layton.

Wszystko zależy od kobiety jak jakaś ostra to musisz użyć mocniejszego kalibru typu:Carolina herrera ch men prive lub fahrenheit :D

Musisz popróbować,zamienniki zary są jak najbardziej ok a co najważniejsze tanie :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testerów nie wypuszcza się wielu, nie są dopuszczone do sprzedaży. Tak wiec jeśli widzisz,ze na allegro ktoś sprzedaje testery w bardzo niskiej cenie to najprawdopodobniej jest to właśnie podróba. Sam nie kupowałbym zapachów na allegro bo nigdy nie wiesz czy jest to coś oryginalnego czy podróba (którą sprowadzają sobie z Turcji za grosze). Sam obecnie testuję sobie Love&Desire. Skończyły mi się chanel allure, które używałem od lat tak więc postanowiłem wypróbować sobie coś tańszego. Żeby zobaczyć czy rzeczywiście warto jest sobie kupować drogie zapachy czy nie. I jak na razie to jestem pozytywnie zaskoczony bo pomimo niskiej ceny trzymają się praktycznie tak samo jak chanel. Czy działają na płeć przeciwną to trzeba będzie jeszcze dłużej potestować ale jak na razie to zebrałem kilka komplementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę czarną, droższą. Nad niebieską też się zastanawiałem ale doszedłem do wniosku,ze jeśli chcę sobie coś kupić to kupię sobie coś porządniejszego. Ogólnie to aktualnie zastanawiam się czy zapach się dziewczynom podoba czy jest to jedynie efekt placebo, w sensie, że czuję się pewniej siebie. Bo miałem kilka takich sytuacji, podczas których moglem sobie pomyśleć,że to naprawdę działa. Przykład pierwszy: idę sobie do kawiarni, kelnerka jaka mnie obsługiwała jakaś taka milsza się wydała, zagadała do mnie sama chociaż wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło. Przykład drugi: stoję sobie w kolejce do bankomatu i od razu wymieniamy pomiędzy sobą spojrzenia z inna dziewczyna. Przykład trzeci: sporo komplementów od babek w robocie, które wcale nie są takie skore do komplementowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie niedawno Paco Rabanne One Milion oraz Dior Fahrenheit.

Ten pierwszy bardzo ładny, ale dość ordynarny jednak, ale nośny i projekcja jest silna.

 

Dior Fahrenheit jest cudem dla mnie, kurde jakie to piękne benzynowo, ogórkowo, klejowe perfumy, zapach minionej epoki, ale pasuje mi do mojego nowego looku (sztyblety, ciemne jeansy, golf czarny, płaszcz wełniany).

Laski jak te perfumy poczują, to skojarzą mnie ze swoim eleganckim dziadkiem, twardym, męskim, z zasadami to może coś zamoczę xD Nie no żartuję.

Ale kurczaczek, trwałość tak znikoma, że to głowa mała.

 

Kończą mi się Hugo Boss Bottled Night, też mi podszedł ten zapach, nietuzinkowy, rzadko spotykany, ale też problem z trwałości.

 

Chcę perfumy co dają po nochalach ludziom na kilometr. Szkoda, że Dior tak nie daje.

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m

No niestety ale masz rację. Obecne wypusty Fahrenheita to jakiś żart. Jeśli Ci pasi ten zapach szukaj starszego wypustu. Z tego co pamiętam jeszcze w 2016 był ok. 

Walić po nozdrzach powiadasz... 

Ja ostatnio kupiłem Memo African Leather. Oj daje. A zapach genialny. 

 

Do Twojego ubioru i pory jesiennej polecam jakąś "skórę". Np. Toma Forda Tuscan Leather. I daje po nazdrzach i projekcja, trwałość na wysokim poziomie. 

 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheita poznałem przez taniego klona "La Rive Hitfire" i szczerze, pomimo posiadania wielu perfum, brałbym właśnie klona jako codzienny zapach. Formuły wielu legendarnych zapachów zostały zmienione przez co w wielu przypadkach zapach stracił na trwałości.

 

U mnie na jesień wejdzie Habit Rouge Dress Code na przemian z Habit Rouge Sport i L'Eau. Nie lubię mocno kwiatowych zapachów, ale HR skradł moje serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już drugiego Fahrenheita.

Ze dwie dekady temu, gdy dziewczyna go poczuła, kładła się gdziekolwiek się dało.

Dlatego trzymam się go, może historia się powtórzy.

Sądzę, że nie warto kupować podróbek.

Perfumy to wprawdzie 250-350 pln, ale kupuje się je raz na 5 lat, na pewno więcej się wyda na pierdoły w takim okresie czasu.

Oryginał daje zapach co nie znika po 5 sekundach, choć oczywiście dzisiejsze perfumy to już nie to.

Podobnie jak dzisiejsze samochody i kobiety zresztą też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 17.04.2020 o 11:43, robert_m napisał:

Testerów nie wypuszcza się wielu, nie są dopuszczone do sprzedaży. Tak wiec jeśli widzisz,ze ktoś sprzedaje testery

Właśnie się zastanawiam czy się nie skusić?

 

https://www.testerownia24h.pl/pl/p/CHRISTIAN-DIOR-SAUVAGE-EAU-DE-PARFUM-100ML-EDP/584

110pln

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na testerowni są podróbki, nie kupować. Kupując podróbkę ryzykujesz natrafienia na chemię, która może zniszczyć zdrowie. Istnieje wiele dobrych markowych perfum poniżej stówy :) Możesz też zobaczyć tak zwane klony Sauvage, można zdziwić się, że istnieją normalne firmy oferujące perfumy za niskie kwoty, zbliżone zapachowe i trwałe. Też można kupić odlewkę Sauvage aby nie bulić całej kwoty od razu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 21:54, Brat Jan napisał:

Właśnie się zastanawiam czy się nie skusić?

 

https://www.testerownia24h.pl/pl/p/CHRISTIAN-DIOR-SAUVAGE-EAU-DE-PARFUM-100ML-EDP/584

110pln

 

 

 

 

 

Mam Sauvage z dobrej perfumerii, kupiłem 60ml, z tego co pamiętam zapłaciłem chyba 60funtow i to była i tak niższa cena bo koleżanka tam pracowała i miała rabat. Gorąco polecam, jest świetny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Martius777 napisał:

tak zwane klony Sauvage

Dzięki, faktycznie tzw zamienniki kuszą cenowo i są legalnie robione.

 

4 godziny temu, bulletproof napisał:

Gorąco polecam, jest świetny.

Dzięki, sprawdzę na małżowince.. Trzeba tą małżeńską monotonię jakoś ubarwiać od czasu do czasu, choćby zmianą zapachu.

Raczej skuszę się na zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.