Skocz do zawartości

W miesiąc stracić 10kg smalcu - możliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Znana marka prowadzi moją znajomą - efekty hujowe, w miesiąc 2kg smalcu max, koszty bardzo duże. Mierzyli ją, ma specjalne tabele, chodzi na spotkania, dali jej suple. Jej koleżanka straciła 1.5kg.

 

Co do transerfingu, ja nie nauczam nic - ja POSZUKUJĘ prawdy, a o transerfingu mogę mówić jako o czymś, co sam próbuję. 

 

@radeq niezłe, ale już uruchomiłem rower stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Znana marka prowadzi moją znajomą - efekty hujowe, w miesiąc 2kg smalcu max, koszty bardzo duże. Mierzyli ją, ma specjalne tabele, chodzi na spotkania, dali jej suple. Jej koleżanka straciła 1.5kg.

 

 

Wyłudzanie kasy, tyle się tego narobiło, wiem bo przerabiałem paru. Ciężko o kogos kto Cię pokieruję odpowiednio dla Ciebie, a nie dla siebie, czyli zyskiem $ :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Znana marka prowadzi moją znajomą - efekty hujowe, w miesiąc 2kg smalcu max, koszty bardzo duże. Mierzyli ją, ma specjalne tabele, chodzi na spotkania, dali jej suple. Jej koleżanka straciła 1.5kg.

 

W takim razie albo specjalistka przereklamowana, albo znajome robią coś nie tak. To że dostały do rączek narzędzia nie znaczy wcale, że z nich korzystają: kobita zracjonalizuje sobie każdą nocną pielgrzymkę do progów lodówki ;)

 

Myślę, że tak czy inaczej warto poświęcić chwilę na poszukiwanie odpowiedniego specjalisty, który miałby efekty w pracy z mężczyznami. To oczywiście tylko moja opinia, masz prawo ją zignorować.

 

19 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Co do transerfingu, ja nie nauczam nic - ja POSZUKUJĘ prawdy, a o transerfingu mogę mówić jako o czymś, co sam próbuję.

 

Transerfingu użyłem wyłącznie jako przykładu. Nie napisałem nigdzie, że Ty go nauczasz. 

 

Chodzi mi o Twoje własne słowa z audycji, w których wykazywałeś sceptycyzm wobec osób głoszących transerfing w necie, ponieważ byli to zapuszczeni i zapasieni faceci.

 

Jak słusznie zauważyłeś, człowiek który naucza innych jak żyć, a sam nie może sobie dać rady ze swoim własnym tłuszczem - nie jest wiarygodny.

 

19 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

już uruchomiłem rower stacjonarny.

 

No i gitarka, życzę sukcesów :D

 

18 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

faktem jest, że jak zabulisz to Ci szkoda stracić hajsu, i to jest najmocniejszy punkt tych słynnych dietetyków

 

Ano właśnie, fakt. Plus autorytet nauki, tudzież biały kitel B) A jak do tego dojdą efekty w pracy z męską częścią pacjentów, to już w ogóle odlot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.